حمله‌وران پرسپولیس علیه قدرت‌نمایی دراج سینگ
۱۱۰۹۷۱۶
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷
۱۱۸۱
دروازه بان گوا هند با مقاومت ۱۸۰ دقیقه‌ای خود برابر الریان و الوحده امارات موجب دستیابی تیمش به دو امتیاز و حضور در رده دوم جدول این گروه شده است.

ورزش سه: دروازه بان گوا هند با مقاومت ۱۸۰ دقیقه‌ای خود برابر الریان و الوحده امارات موجب دستیابی تیمش به دو امتیاز و حضور در رده دوم جدول این گروه شده است.

پیش از شروع رقابت‌ها کمتر کسی انتظار این را داشت که الوحده و خصوصا الریان برابر گوا هند متوقف شوند و نتوانند راهی به دروازه حریف ناشناخته این گروه پیدا کنند. اما دراج سینگ و خط دفاعی گوا هند با نمایشی موفق طی این دو دیدار و دستیابی به دو تساوی بدون گل اکنون جایگاه دوم جدول را از آن خود کرده‌اند و با این روحیه آماده جدال با پرسپولیس شده اند.

حمله‌وران پرسپولیس علیه قدرتنمایی دراج سینگ

دراج سینگ، گلر گوا هند که طی روزهای اخیر مورد تمجید رسانه‌های این کشور نیز قرار گرفته، طی دو بازی اخیر با توجه به عملکردی که داشته از سوی برگزارکنندگان مسابقات به عنوان گلر برتر هفته انتخاب شده است تا این موضوع نشان از کار سخت خط هجومی پرسپولیس برابر حریف بدهد.

پرسپولیس که در بازی برابر الریان با نمایشی قابل تحسین و بهره بردن از فرصت‌های شکل گرفته توانسته بود به یک برد ارزشمند و سه گله دست یابد، اکنون امیدوار است با حضور عالیشاه، مغانلو، ترابی، نعمتی، پهلوان، آل کثیر و ... مقاومت 180 دقیقه‌ای خط دفاعی گوا و خصوصا سینگ را هم بشکند و با دستیابی به امتیاز نهم شرایط را برای صعود خود به بهترین شکل فراهم سازد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج