ارلینگ هالند و فالو کردن کینگ لئو
۱۱۰۹۷۷۷
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۲
۱۳۶۵
ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند اخیرا لیونل مسی را در اینستاگرام فالو کرده است.

ورزش سه: ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند اخیرا لیونل مسی را در اینستاگرام فالو کرده است.

عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در سال های اخیر در ترکیب دورتموند باعث شده او به یکی از جذاب ترین نام های فوتبال اروپا تبدیل شود و بسیاری از تیم های بزرگ برای خرید این مهاجم گلزن دست به کار شده اند. در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا نام ارلینگ هالند مطرح شده و نامزدهای این دوره برای جلب رضایت هواداران وعده استخدام این گلزن قهار را در تابستان پیش رو دادند.

در همان روزهای ابتدایی حضور خوان لاپورتا بر مسند هدایت بارسلونا بود که اخباری در مورد آغاز مذاکرات او با مینو رایولا و افزایش احتمال انتقال تابستانی ارلینگ هالند به نوکمپ مطرح شد. البته ستاره نروژی دستمزد بالایی را برای خود درخواست کرده و همین موضوع شانس جدایی ارلینگ هالند را در تابستان کاهش می دهد.

اما هالند دو شب پیش و بعد از برتری بارسلونا در فینال کوپا دل ری مقابل بیلبائو، لیونل مسی را در اینستاگرام فالو کرده است. مسی ستاره تیمش در این مسابقه بود و با زدن دو گل نقش مهمی در پیروزی پرگل بارسلونا و کسب اولین قهرمانی فصل ایفا کرد.

ارلینگ هالند و فالو کردن کینگ لئو

ممکن است این حرکت ارلینگ هالند به نوعی چراغ سبز به بارسلونا و ابراز تمایل به انتقال تابستانی به نوکمپ باشد. البته برخی اخبار حاکی از احتمال ماندن این بازیکن برای یک فصل دیگر در دورتموند و جدایی او در سال 2022 داده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج