از بکام تا جانسون؛ نه به سوپرلیگ اروپا
۱۱۱۰۲۰۵
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۹
۱۰۶۴
تنها ۴۸ساعت بعد از اعلام تشکیل سوپرلیگ اروپا، اکنون اخباری در مورد انصراف باشگاه‌های حاضر در این لیگ منتشر شده است که واکنش‌های جالبی را به همراه داشت.

ورزش سه: تنها ۴۸ساعت بعد از اعلام تشکیل سوپرلیگ اروپا، اکنون اخباری در مورد انصراف باشگاه‌های حاضر در این لیگ منتشر شده است که واکنش‌های جالبی را به همراه داشت.

موجی که هواداران چلسی با بستن مسیر اتوبوس تیم شان آغاز کردند خیلی زود نتیجه داد و علاوه بر اینکه مسئولان این باشگاه را به صرافت کناره گیری از سوپرلیگ انداخت، چند باشگاه دیگر از جمله منچسترسیتی، بارسلونا و اتلتیکو مادرید نیز قصد کناره گیری از این رقابت ها را دارند؛ اتفاقی که موجودیت این رقابت ها را با خطر جدی روبرو خواهد کرد.

به این ترتیب هواداران و چهره هایی که در 48 ساعت اخیر نگران به گروگان گرفته شدن فوتبال توسط باشگاه های بزرگ بودند، اکنون احساس می کنند که بار دیگر ورزش مورد علاقه شان را پس گرفته اند. به این ترتیب بار دیگر سوپرلیگ به ترند اول شبکه های اجتماعی تبدیل شده است؛ اما این بار نه با احساس ترس و ناباوری، که با پست هایی که بوی پیروزی در یک نبرد بزرگ می دهد.

در ادامه می توانید این واکنش ها را لحظه به لحظه دنبال کنید:

واکنش توییتری رحیم استرلینگ مهاجم تیم فوتبال منچسرسیتی پس از بیانیه‌ای رسمی این باشگاه مبنی بر انصراف از سوپرلیگ.

واکنش‌ها به لغو سوپرلیگ اروپا

دیوید بکام: من علاقه‌مند به فوتبالم؛ تا جایی که یادم میاد فوتبال بخشی از زندگی من بوده، وقتی بچه بودم به عنوان هوادار عاشقش بودم و هنوز هم هستم. به عنوان یک بازیکن و مالک باشگاه هم میدونم فوتبال بدون هوادار هیچی نیست، ما به فوتبال برای همه نیاز داریم. ما نیاز داریم فوتبال عادلانه باشه و مسابقات بر اساس شایستگی باشه. اگر از این ارزش‌ها مراقبت نکنیم، ورزش مورد علاقه ما به خطر خواهد افتاد.

واکنش‌ها به لغو سوپرلیگ اروپا

بوریس جانسون نخست‌وزیر انگلیس: اگر تصمیم چلسی و منچسترسیتی مبنی بر خروج از سوپرلیگ تأیید شود، من به آن‌ها برای این موضوع تبریک می‌گویم. امیدوارم سایر باشگاه‌های شرکت‌کننده در سوپرلیگ هم به چلسی و منچسترسیتی بپیوندند.

از بکام تا جانسون؛ نه به سوپرلیگ اروپا

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج