نکونام: به معنای واقعی تیم هستیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۰۵۰۲
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
۸۹۹
سرمربی فولاد گفت: تا این‌جا شاهکار کردیم و حتی اگر سه بازی بعد هم شکست بخوریم باید به این تیم افتخار کرد و فوتبال ایران هم باید به این تیم افتخار کند.

ایسنا: جواد نکونام در رابطه با عملکرد فولادی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: جلوی العین خیلی خوب و با برنامه بازی کردیم و خداراشکر خوب کار کردیم اما فکر نمی‌کردیم چهار گل بزنیم. توانستیم از تک موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و پیروز شویم. وارد مرحله گروهی شدیم و مقابل السدی قرار گرفتیم که با اختلاف زیادی از دیگر تیم‌های قطری بهتر است. این گروه نسبت به تیم ما که فقط یک ملی پوش دارد قابل قیاس نیست و خداراشکر توانستیم جلوی السد بازی قابل قبولی انجام دادیم.

او اضافه کرد: من اگر بازیکن داشتم می‌توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما مجبور شدم یوسف کی‌شمس را بازی بدهیم که تا به حال در لیگ برتر ایران هم برای ما بازی نکرده است. استقلال، پرسپولیس و تراکتور بازیکنانی دارند که تجربه آسیایی دارند اما تیم ما چنین بازیکنی را ندارد. واقعا باید به این تیم تبریک گفت. برخی از بازیکنان ما حتی قرارداد نداشتند ولی آن‌ها در تیم ما شایستگی بسیار زیادی دارند. توانستیم تیمی را جمع کنیم که به معنای واقعی تیم است. شیمبا در ۳۸ سالگی این کیفیت خوب را دارد. ما قبل از این‌که به این‌جا بیایم موسی کولیبالی و ایوب والی را از دست دادیم و در این‌جا هم شروین بزرگ را از دست دادیم. ما داریم از یوسف کی‌شمس استفاده می‌کنم که تجربه زیادی ندارد.

سرمربی فولاد ادامه داد: تیم‌ ما با النصر در زمین اختصاصی خودش بازی کرد و مساوی گرفت. این تساوی در شرایطی بود که یک بازی بیش‌تر نسبت به آن‌ها انجام دادیم، پنجره نقل و انتقالاتی‌مان بسته است و چند بازیکن‌مان را از دست دادیم. این تیم به السد قطر سه گل زد ولی مقابل ما فقط دو موقعیت روی دروازه ایجاد کرد. النصر بازیکنان بزرگی دارد و فقط یک دروازه‌بان‌شان به دلیل کرونا در زمین حضور نداشت. دروازه‌بان دوم‌شان همان دروازه‌بانی است که مقابل تیم ملی آرژانتین بازی کرده است. متاسفانه ما بازیکنی نداریم که بتوانیم موفق عمل کنیم و تا اینجا شاهکار کردیم و حتی اگر سه بازی بعد هم شکست بخوریم باید به این تیم افتخار کرد و فوتبال ایران هم باید به این تیم افتخار کند.

نکونام اضافه کرد: پرسپولیس توان مقابل با این تیم‌ها را دارد اما تیم ما با این تیم‌ها قابل قیاس نیست. همین که تیم ما توانسته النصر را در زمین خودش متوقف کرد و این‌که نتوانست ما را شکست دهد یعنی کار بزرگی انجام دادیم. تجربه خیلی مهم است و ما آن را نداریم. اگر تیم ما سال بعد هم در آسیا حضور داشته باشد قطعا می‌تواند نتایج بهتری کسب کند.

او که با یک برنامه رادیویی گفت‌وگو می‌کرد در پایان گفت: فشار بازی‌ها خیلی بالا است و منی که فقط مربی هستم، خسته شدم و چه برسد به بازیکنانی که در زمین می‌دوند. واقعا کار سخت است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر