نوراللهی در آسیا نفر اول پرسپولیس شد
۱۱۱۰۵۱۹
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۵
۱۱۸۷
احمد نوراللهی با عبور از علی علیپور، رکورددار بیشترین تعداد بازی و برد با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شده است. نوراللهی در این مدت یک گل زده و یک پاس‌گل داده است.

ورزش سه: احمد نوراللهی با عبور از علی علیپور، رکورددار بیشترین تعداد بازی و برد با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شده است. نوراللهی در این مدت یک گل زده و یک پاس‌گل داده است.

نوراللهی یکی از باثبات ترین بازیکن سال‌های اخیر پرسپولیس و قدیمی ترینشان به شمار می رود که از لیگ چهاردهم ( به استثنای دوران جدایی برای سپری کردن خدمت سربازی) به لیگ بیستم رسیده است.

او که رکورد ۵۲ بازی پیاپی در لیگ برتر را این فصل ثبت کرده، حالا به رکورد بیشترین تعداد بازی با لباس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا دست یافته است.

نوراللهی طی سال های گذشته ۴۲ بازی در لیگ قهرمان آسیا با پیراهن پرسپولیس انجام داده و به 21 برد دست یافته است و طی این بازی ها یک بار موفق به گلزنی شده و یکبار هم پاس گل ارسال کرده است. نکته دیگر اینکه نوراللهی در تعداد پیروزی هم رکورددار تیمش در تاریخ این رقابت به شمار می رود.

نوراللهی در آسیا نفر اول پرسپولیس شد

از دستاوردهای آسیایی هافبک سرخپوشان که فصلی پر از تجربیات متفاوت را پشت سر می گذارد، به یک گل مقابل الجزیره و دو نایب قهرمانی آسیا می توان اشاره کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج