پویش دعوت از رئیسی برای حضور در انتخابات
۱۱۱۰۷۷۲
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
۱۳۶۸
57 روز تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 1400 باقی مانده و در این بین اصولگرایان با وجود اعلام آمادگی "یک اتوبوس نامزد" همچنان به ورود ابراهیم رئیسی به انتخابات پیش رو امیدوارند تا با آمدن او تشتت آرا در بین اصولگرایی از بین رفته و بر سر حمایت از ابراهیم رئیسی به وحدت برسند.

دیده بان ایران: 57 روز تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 1400 باقی مانده و در این بین اصولگرایان با وجود اعلام آمادگی "یک اتوبوس نامزد" همچنان به ورود ابراهیم رئیسی به انتخابات پیش رو امیدوارند تا با آمدن او تشتت آرا در بین اصولگرایی از بین رفته و بر سر حمایت از ابراهیم رئیسی به وحدت برسند.

سایت رجانیوز نزدیک به جبهه پایداری در همین رابطه ضمن اعلام خبر راه افتادن "پویش دعوت از «حجت الاسلام رئیسی» برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری 1400 نوشت: "پویش دعوت از سیدابراهیم رئیسی توسط جمعی از فعالین دانشجویی و اساتید حامی وی در دانشگاه تهران راه اندازی شد. اعضای این پویش که معتقدند حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، گزینه اصلح برای انتخابات 1400 است."

این افراد معتقدند اکنون قوه مجریه بیش از سایر قوا، نیازمند مدیری توانمند و انقلابی چون سیدابراهیم رئیسی است که با بهره گیری از تعهد و تجارب چهل ساله خود می تواند ریشه های فساد را در قوه مجریه قطع نموده و زمینه ساز تحول به نفع مردم در دستگاه اجرایی کشور شود. همچنین سوابق درخشان و خدمات شناخته شده ایشان در قوه قضاییه، باعت ایجاد امید در توده مردم و افزایش مشارکت در انتخابات خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:153
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1400/02/02
لطفا نیا آبرویت را ازبین نبر
Iran (Islamic Republic of)
15:06 - 1400/02/02
من خودم مشهدیم وبچه محل اقا سید ابراهیم رییسی گلم بوالله قسم خیلی مرد،ای کاش دوتا رییسی داشتیم یکی میشد رییس مجریه یکی هم رییس عدلیه
Iran (Islamic Republic of)
15:21 - 1400/02/02
نه تروخدا نیا دیگه از روحانیت خسته شدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج