اولین باری که روناک «نون خ» روزه گرفت
۱۱۱۰۷۹۴
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
۲۵۲۸
صهبا شرافتی بازیگر نقش «روناک» در سریال «نون. خ» از حال و هوای ماه مهمانی خدا گفت.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: صهبا شرافتی بازیگر نقش «روناک» در سریال «نون. خ» از حال و هوای ماه مهمانی خدا گفت.

صهبا شرافتی بازیگر سریال «نون. خ» درباره خاطره خود از اولین باری که روزه گرفته، گفت: زمانی که تازه به سن تکلیف رسیده بودم، روزه گرفتم. چون برای اولین بار کامل روزه می‌گرفتم، برایم سخت بود.

وی ادامه داد: احساس گرسنگی زیادی می‌کردم. از قضا همان شب برای افطار مهمان بودیم و همه می‌گفتند رنگت پریده و برای چه روزه گرفتی؟ در جواب می‌گفتم، چون به سن تکلیف رسیدم، باید بگیرم.

اولین باری که روناک «نون خ» روزه گرفت

شرافتی درباره شباهت آرزوهای انسان به ماه مبارک رمضان اظهار کرد: روزه گرفتن مثل زندگی انسان و آرزوهایش است. وقتی تمام روز به فکر این هستیم که برای افطار چه بخوریم، ولی بعد از اذان فقط با یک لیوان چای و خرما افطاری ما تمام می‌شود و برای بقیه چیزها میلمان نمی‌برد.

وی افزود: این موضوع شبیه زندگی انسان است؛ انسان در طول دوران زندگی به دنبال اهدافش می‌دود و تصور می‌کند چقدر زیباست رسیدن به آنها. اما بیشتر وقت‌ها وقتی به بعضی از آن‌ها می‌رسیم، می‌بینیم چقدر از دور قشنگ‌تر بودند.

این بازیگر تلویزیون درباره حال و هوای ماه مهمانی خدا هم خاطرنشان کرد: رنگ ماه رمضان برای من نارنجی است؛ رنگی گرم که شادی بخش است. کما اینکه تمام لحظاتی که در ماه رمضان سپری می‌شود، معجزه است و حضور خدا بیشتر حس می‌شود.

شرافتی در پایان درباره حضور در سریال‌های مناسبتی تصریح کرد: کار کردن در سریال‌های مناسبی را دوست دارم، به جهت آنکه دلی‌تر هستند. تمام عوامل انرژی بیشتری را صرف کار می‌کنند و کارهای مناسبتی هم بیشتر دیده می‌شوند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج