۱۱۱۱۷۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳
۲۴۸۴
کاپیتان افسانه‌ای رئال مادرید از قهرمانی مقابل حریف همشهری می‌‌گوید:" این قهرمانی دهم، از دنیا ارزشش بیشتر است. زمانی‌ زیادی از وقتی‌ چمپیونزلیگ را گرفتیم می‌‌گذرد. ده یک عدد رند و زیبا است.
طرفداری: کاپیتان افسانه‌ای رئال مادرید از قهرمانی مقابل حریف همشهری می‌‌گوید:" این قهرمانی دهم، از دنیا ارزشش بیشتر است. زمانی‌ زیادی از وقتی‌ چمپیونزلیگ را گرفتیم می‌‌گذرد. ده یک عدد رند و زیبا است. دو سال پیش در ذهنم یک قهرمانی را به هواداران قول دادم. باید به اتلتیکو و بازیکنانش تبریک گفت، تیمی که تا آخر جنگید."

 به گزارش as کاسیاس در مورد موارد زیر هم صحبت کرد.

نتیجه:
" خیلی‌ صبور بودیم. گل را روی بد شانسی خوردیم. ۹۰ دقیقه تلاش کردیم و در وقت‌های اضافه به گل رسیدیم. در این گونه مواقع فکر می‌‌کنم عادلانه بوده است. آنها به خوبی‌ دفاع کردند و تلاش کردند وقت رو بکشند."

اشتباه خود روی گل:
" زمین خوردیم اما موفق شدیم. مردم قهرمانی دهم را به یاد خواهند داشت. نباید زیاد از حد آن اشتباه رو بزرگ کنیم. با وجود اشتباه، نتیجه دیگری رقم خورد."

قهرمانی:
" عذاب کشیدیم اما بردیم. لایق بهترین تورنمنت بودیم. ما در آخرین دقایق خوش شانس بودیم اما قبل از آن موقعیت‌های زیادی از دست رفت. بعد از آن در وقت‌های اضافه بیل ضربه آخر را زد."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج