اسکوچیچ: سرخابی بودن ملاکِ تیم‌ملی نیست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۱۲۲۸۹
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۲
۱۰۷۱
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: حضور در تیم هایی از جمله استقلال یا پرسپولیس ملاک نیست و اگر بازیکنی می خواهد در تیم ملی باشد باید شرایط را بداند و وظایف خود را به خوبی انجام دهد.

ایرنا: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: حضور در تیم هایی از جمله استقلال یا پرسپولیس ملاک نیست و اگر بازیکنی می خواهد در تیم ملی باشد باید شرایط را بداند و وظایف خود را به خوبی انجام دهد.

دراگان اسکوچیچ تصریح کرد: من مدت بسیاری است که در ایران حضور دارم و در این زمان وقت گذاشتم تا فوتبال ایران را به خوبی بشناسم.

وی ادامه داد: سطح توقعات من بسیار بالاست و بازیکنان این را به خوبی می دانند. زمانی که آمدم خیلی چیزها سرجای خودش نبود و باید گفت من آمدم تا پنجره ای را باز کنم تا هوای تازه بدمد و جو موجود نیز تغییر کند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا آنطور که می خواستیم بازی های دوستانه یا تمرین ها دنبال نشد اما من راضی هستم. ما با کمک فدراسیون، رسانه ها، مردم و بازیکنان تیم خوبی را تشکیل می دهیم و برای موفقیت به زمین می رویم. 

اسکوچیچ: سرخابی بودن ملاکِ تیم‌ملی نیست

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: خوشبختانه تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بسیار خوبی داشتند و نشان دادند از چه توانایی برخوردارند. این که در مقابل تیم های عربی عملکرد موفقی داشته باشید جو خوب و مثبتی را ایجاد می کند که در تیم ملی نیز می تواند به ما کمک کند.

اسکوچیچ ادامه داد: اردوی خوبی داشتیم و در سیستم بازی خود تنوع ایجاد کردیم، البته قرار نیست همه داشته های خود را رو کنیم تا دستمان برای حریفان باز شود. حرکات داخل زمین ثابت است اما در سیستم خود تغییراتی را ایجاد کرده ایم که در راه موفقیت ما موثر است.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: اگر این شانس را داشتم که هر روز با بازیکنان کار و تمرین کنم، خیلی خوب بود اما باید قبول کرد شرایط این روزها به دلیل کرونا فعلا به این گونه بوده و ما باید با این واقعیت به زمین برویم. من هوشیار هستم و می دانم در چه شرایطی هستیم و بازیکنان نیز می دانند سطح توقعات من در چه حدی است. حضور در تیم هایی از جمله استقلال یا پرسپولیس ملاک نیست و اگر بازیکنی می خواهد در تیم ملی باشد باید شرایط را بداند و وظایف خود را به خوبی انجام دهد. 

وی در خصوص عملکرد سید جلال حسینی در لیگ قهرمانان آسیا و حضورش در تیم ملی گفت: او بازیکن سخت کوشی است و یک مثال برای بازیکنان جوان است. من در انتخاب های تیم ملی تصویر کلان را می بینم و این بهترین چیزهایی که می توان در مورد سید جلال گفت.درست نیست که اسم ببریم، اما به همه بازیکنان احترام می گذارم ولی بازیکنان جوان به او نگاه کنند و بداند او چطور زندگی کرده که این همه آماده است.

اسکوچیچ افزود: من دنبال یک دفاع راست خوب هستم ، اگر گل هم بزند که جای خوشحالی است اما وظیفه های دیگری دارد که باید به آن عمل کند. پوشش دادن فضای زمین و این که بداند جایگاهش کجاست از جمله وظابف یک دفاع راست خوب است. برخی از بازیکنان 20 یا 30 متر فاصله با دفاع وسط دارند و حواسشان به این مشکل نیست. من یک دفاع راست اینچنینی را نمی خواهم. انتخاب اول این است که در پست خود خوب عمل کند اگر هم به هجوم برود که خیلی بهتر است.

وی ادامه داد: در درون دروازه هم رقابت بسیار سختی داریم، برخی از گلرها در فرم خوبی هستند و برخی دیگر نه. تجربه مهم است و این که کدام دروازه بان در شرایط مطلوب تری هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: من لیگ قهرمانان را دنبال می کنم و همه بازی های بازیکنان ایرانی را دنبال می کنند. هیچ کس از نظر من دور نخواهد ماند و همانطور که گفتم من تصویری کلان از فوتبال ایران را می بینم. من هر چه در ذهنم باشد را به زبان می آورم.

وی ادامه داد: اراده تغییر را دیدم و از شرایط راضی هستم. اگر چیزی سرجای خود نباشد حتما می گویم . ما هدف بزرگی داریم و اکر مشکلی را ببنیم خواهم گفت اما الان همه چیز سرجای خود است و باید بدانیم کجا هستیم و به دنبال چه می گردیم.

اسکوچیچ تصریح کرد: ما تیم خوبی داریم و توانایی انجام بازی های خوب را هم داریم . به این فکر نمی کنیم که اگر این و آن شود چه می شود ما برای یک هدف بزرگ به میدان می رویم. اگر تیم نتیجه نگیرد همه از سرمربی گلایه می کنند و من این را خوب می دانم.

وی افزود: از هواداران می خواهم به ما و بازیکنان اطمینان داشته باشند، ما می توانیم و باید به جام جهانی برویم و این جو خوب را باید ایجاد کرد. تیم بسیار خوبی داریم و هواداران باید به تیم خود اعتماد کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالازم_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی