۵ تغییر احتمالی یوونتوس برای فصل آینده
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۱۳۶۸۱
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
۱۱۳۲
با توجه به ناکامی‌های تیم فوتبال یوونتوس در فصل جاری، گمانه‌زنی‌هایی درباره آینده این تیم توسط رسانه‌های ایتالیایی صورت گرفته که تغییر مربی محتمل‌ترین آنهاست.

خبرگزاری تسنیم: طبق گزارش مطبوعات و رسانه‌های ایتالیایی، پایان فصل جاری می‌تواند با تغییراتی گسترده در باشگاه یوونتوس همراه باشد که این تغییرات شامل تغییر سرمربی، مدیر ورزشی و حتی رئیس خواهد بود.

یوونتوس نه تنها اسکودتو را از دست داده است، بلکه ممکن است از کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده هم بازماند که در این صورت خروج آندره‌آ پیرلو از کادر فنی این تیم قطعی خواهد بود هرچند که گفته می‌شود او حتی در صورت کسب سهمیه هم نخواهد ماند.

در همین حال روز گذشته (جمعه) نیز اعلام شد که ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی سابق بانوی پیر در شهر تورین رؤیت شده است، کسی که جزو کاندیداهای اصلی جانشینی پیرلو برای فصل آینده محسوب می‌شود.

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، آندره‌آ بارتزالی مدافع سابق یوونتوس هم در صورت بازگشت آلگری همراه با او در کادر فنی مشغول به کار خواهد شد.

اما برکناری پیرلو تنها تغییر یوونتوسی‌ها برای فصل آینده نخواهد بود. جان الکان، مدیراجرایی هلدینگ «اکسور» که باشگاه یوونتوس جزو دارایی‌های آن است، روز چهارشنبه در زمین تمرینی تیم فوتبال یوونتوس حضور پیدا کرد و جلسه‌ای با آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه، فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه و پاول ندود نایب رئیس باشگاه داشت. طبق گزارش چندید رسانه مختلف، احتمال برکناری آنیلی و روی کار آمدن آلساندرو ناسی به عنوان جانشین او برای فصل آینده وجود دارد. پاراتیچی و ندود هم تا ماه ژوئن امسال قرارداد دارند و مشخص نیست که یووه بخواهد با آنها ادامه همکاری دهد، ضمن اینکه بازگشت آلگری به یوونتوس، هم ندود و هم پاراتیچی را از این باشگاه بیرون خواهد کرد چرا که این دو نفر بودند که سال 2019 آنیلی را متقاعد کردند که برخلاف میلی باطنی خود آلگری را اخراج کند و به همین دلیل رابطه این مربی اهل توسکانی با دو مدیر باشگاه یوونتوس جالب نیست.

طبق گزارش گاتزتا، در صورت برکناری پاراتیچی، کریستیانو جیونتولی مدیرورزشی باشگاه ناپولی یکی از کاندیداهای اصلی جانشینی او خواهد بود. «نشریه صورتی» ایتالیایی‌ها همچنین نوشته است که امکان بازگشت دو ستاره سابق یوونتوس، دیوید ترزگه و آلساندر دل‌پیرو هم به این تیم وجود دارد. این روزنامه درباره بازگشت احتمال جوزپه ماروتا هم گمانه‌زنی کرده و نوشته در صورتی که آنیلی اخراج شود، جوزپه ماروتا مدیراجرایی سابق باشگاه که اکنون همین نقش را در باشگاه اینتر ایفا می‌کند به تورین باز خواهد گشت.

تغییر احتمالی بعد در ترکیب تیم است که شامل قطع همکاری با تعدادی از بازیکنان از جمله کریستیانو رونالدو است، کسی که ظاهراً به مدیربرنامه‌های خود، ژرژ مندز مأموریت داده که برای فصل آینده یک تیم جدید برای او پیدا کند. پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی بیانکونری هم دیگر بازیکنی که ماندنش در این تیم قطعی نیست. او هنوز برای تمدید قراردادش با یوونتوس که سال آینده منقضی می‌شود با این باشگاه به توافق نرسیده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر