بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۱۴۳۴۷
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
۶۳۴۶
در این مطلب با شما هستیم تا به بررسی اجمالی شخصیت‌های سریال the split پرداخته و تناسبی که بین شخصیت افراد و نوع پوشش آن‌ها وجود دارد را با شما در میان بگذاریم.

برترین‌ها: در این مطلب با شما هستیم تا به بررسی اجمالی شخصیت‌های سریال the split پرداخته و تناسبی که بین شخصیت افراد و نوع پوشش آن‌ها وجود دارد را با شما در میان بگذاریم.

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

اگر از علاقمندان سریال‌های به زبان انگلیسی به حساب بیایید، حتما تعریف سریال The Split را شنیده‌اید. این سریال خوش ساخت و سرگرم کننده را BBC در ژانر درام حقوقی تهیه کرده است و وظیفه نوشتن و خلق سریال هر دو بر شانه ابی مورگان قرار گرفته است. تا به امروز دو فصلِ این سریال پخش شده است و همین دو فصل و ۱۲ اپیزود برای ابی مورگان و البته سایر عوامل این سریال کافی بود تا مخاطب را لابلای ماجرا‌ها و مشکلات این خانواده حقوقدان گیر بیاندازد.

درام The Split درحقیقت داستان خانواده دفو را روایت می‌کند. خانواده‌ای که تقریبا تمام اعضای آن وکیل هستند و همه این وکلا جز بزرگترین دختر این خانواده، حنا، که در شرکت حقوقی رقیب کار می‌کند، در یک شرکت حقوقی خانوادگی مشغول فعالیت هستند. ابی مورگان به عنوان خالق این سریال به خوبی از پس تعریف شخصیت این زنان مرتبط، اما به شدت متفاوت، برآمده است و پرونده‌های متفاوت حقوقی، از جمله عوامل گیرایی و جذابیت این سریال است.

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

اولین قسمت این درام جذاب در تاریخ ۲۴ آپریل سال ۲۰۱۸ از شبکه BBC One و برای بریتانیایی‌ها پخش شد و از همان زمان مخاطبان زیادی پیگیر ماجرا‌های این خانواده هستند. The Split موفق به ثبت امتیاز IMDB ۷.۷ شده است و ستاره‌هایی، چون نیکولا واکر، بری آسما و استفان منگن در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال The Split در کنار نقد‌های خوبی که در زمینه داستان و البته بازی بازیگرانی، چون نیکولا واکر دریافت کرده، موفق شده است در زمینه طراحی لباس هم نظر‌ها را به خود جلب کند. لوسی دایک، تهیه کننده این سریال به درستی به تاثیر دوچندان طراحی لباس در موفقیت این سریال اشاره کرده است: "ما در این سریال داستان وکلایی را روایت می‌کنیم که ممکن است تنها برای یک پرونده، ۱۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کنند و بدیهی است که این افراد نسبت به افراد معمولی جامعه، زمان و انرژی بسیار بیشتری را صرف ظاهر خود می‌کنند.

جسیکا هابز کارگردان این سریال هم عقیده دارد بیشترین حجم اطلاعات در مورد یک شخصیت توسط پوشش و انتخاب لباس به مخاطب ارائه می‌گردد. هابز البته تمام درخشش The Split در زمینه فشن و انتخاب موفق لباس‌های شخصیت‌ها را نتیجه زحمت‌های ری هولمن، طراح لباس این سریال می‌داند. ری در این باره می‌گوید: " تقریبا تمام شخصیت‌های اصلی این سریال در پرونده‌هایی به شدت با اهمیت و البته با بار مالی بسیار زیاد حاضر می‌شوند و با‌لطبع باید ظاهری فوق‌العاده داشته باشند و مدیریت این ظاهر بخشی از حرفه آن‌ها به حساب می‌آید. به همین دلیل بسیاری از لباس‌های استفاده شده در این سریال را از برند‌های لوکسی، چون الکساندر مک کوئین و نوبلتون تهیه کردم و در نهایت برای پرکردن جا‌های خالی، لباس‌هایی با طراحی خودم را به آن‌ها افزودم. "

نیکولا واکر در نقش حنا استرن

حنا استرن بزرگترین دختر خانواده دفو است و برای پیچیده‌تر شدن مشکلات این خانواده، در شرکت حقوقی نوبل و هیل که رقیب شرکت خانوادگی دفو می‌باشد، کار می‌کند. حنا در یک زندگی مشترک طولانی و فرسایشی حضور دارد و مادر سه فرزند است. این شخصیت اصلی The Split هم برای بازی فوق‌العاده نیکولا واکر و هم برای انتخاب لباس هوشمندانه‌اش بسیار مورد تحسین قرار گرفت. نیکولا واکر درباره پوشش شخصیت حنا چنین می‌گوید:"شخصیتی در موقعیت اجتماعی و حرفه‌ای حنا باید بتواند با انتخاب لباس‌هایش خیال موکلان ثروتمندش را راحت کند. علاوه بر این سعی شده است پوشش حنا حس در کنترل بودن را به بیننده منتقل کند. "

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

ری هولمن پوشش حنا در این سریال را کلاسیک، القا کننده حس امنیت، اندکی زره مانند و البته به شدت شیک توصیف می‌کند.

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split


آنابل شولی در نقش نینا دفو

نینا خواهر کوچکتر حنا است و همچون او یک وکیل تخصصی طلاق می‌باشد. نینا البته بر خلاف حنا برای شرکت حقوقی خانواده دفو مشغول به کار است.

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

آنابل شولی در مورد نینا می‌گوید:" نینا شخصیتی به شدت پر جنب و جوش و فوق‌العاده دارد. پوشش این شخصیت احساساتی و هیجان انگیز با رنگ‌های روشن، متمایز از دیگران است".

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

طراح لباس The Split هم درباره طراحی لباس شخصیت نینا اینگونه توضیح می‌دهد:" من به طور اختصاصی چندین دامن و کت برای این شخصیت طراحی کردم و تمام سعیم را کردم تا با انتخاب هوشمندانه لباس، توانایی حرفه‌ای نینا را به مخاطب القا کنم. در حقیقت این شخصیت پر جنب و جوش مانند یک وکیل موفق لباس می‌پوشد. "


فیونا باتن در نقش رز دفو

رز کوچکترین دختر خانواده دفو است و به غیر از جوانی، تفاوت بزرگی با دیگر اعضای خانواده دفو دارد. رز در حقیقت تنها عضو این خانواده می‌باشد که وکیل نیست و او مشغول شغل پرستاری و نگه‌داری کودکان است.

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

رز بنا بر گفته بازیگرش فیونا باتن، نه تنها مانند دیگر اعضای خانواده‌اش، یک وکیل کله گنده نیست، بلکه هیچ علاقه‌ای هم به دنیای پر زرق و برق آن‌ها ندارد.

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

ری هولمز درباره طراحی لباس کوچکترین عضو خانواده دفو می‌گوید:" لباس‌های رز را از دو منبع متفاوت تهیه کردم. اولین منبع مغازه‌های لباس‌های دست دوم بود و این لباس‌های دست دوم را با لباس‌هایی که عمدتا از فروشندگان خیابانی تهیه کرده بودم، مخلوط کردم و نتیجه این معجون، پوشش رز در این سریال بود. "


دبورا فیندلی در نقش روث دفو

روث مادر حنا و شخصیت اصلی این خانواده زن سالار است و علاوه بر رتق و فتق امور داخلی خانواده، مدیریت شرکت خانوادگی دفو را هم بر عهده دارد. ظاهر روث در این سریال شخصیتی مقتدر با استعداد رهبری را معرفی می‌کند.

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

وقتی در مصاحبه‌ای از دبورا فیندلی درباره حسش نسبت به پوشش شخصیت روث پرسیدند، دبورا اینگونه پاسخ داد:" پوشش و آرایش روث به من حسی شبیه به احساس قدرت و اتوریتی می‌دهد. "

بررسی استایل شخصیت‌های سریال the split

ری هولمن طراح لباس The Split هم تنها تفاوت پوشش روث با لباس دیگر وکلای این خانواده را داشتن رگه‌ای از سنت می‌داند و معتقد است همین اشاره به سنت، باعث تفاوت پوشش روث از دیگران می‌شود".

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
09:42 - 1400/02/13
این سریال واقعا عالی هست عالی
در ارتباط با آقایون سریال هم لطفا گزارش بنویسید .
Iran (Islamic Republic of)
10:52 - 1400/02/13
خیلی سریال بی روحی است
Iran (Islamic Republic of)
10:59 - 1400/02/13
در حال پخش از شبکه من و تو با دوبله فارسی هست و واقعا سریال قشنگ و دیدنیی هست
Iran (Islamic Republic of)
11:32 - 1400/02/13
لااقل از 4تا بازیگر خوشگل تر استفاده میکردید...
Ireland
14:08 - 1400/02/13
چه عجب فکر کردم ادامه این بخش رو فراموش کردید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر