شکوری: به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۱۵۱۸۴
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
۹۹۸
سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه به دنبال کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست.

ایسنا: ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس در نشست خبری خود که در صفحه مجازی این باشگاه برگزار شد، اظهار کرد: ما در سال جدید عازم شهر گوا بودیم و با توجه به شرایط خاص این شهر، دچار چالش‌هایی شدیم. ۲۱ روزی که در کشور هند و شرایط کرونایی این کشور حضور داشتیم، باعث شد با چالش‌هایی روبرو شویم اما با دعای هواداران و حمایت آن‌ها و دوستانمان در باشگاه پرسپولیس، با ۵ پیروزی، صعود مقتدرانه‌ای داشتیم که نشان داد باشگاه با بازیکنان و کادر فنی خوبش به دنبال قهرمانی آسیاست و صعود از این گروه سخت نشان داد که ما عزممان را برای این مهم جزم کرده‌ایم.

او در پاسخ به تمدید قرارداد بازیکنان و همچنین حفظ نوراللهی و کنعانی‌زادگان گفت: ما هم به صورت مکتوب و هم به صورت شفاهی با بازیکنانی که قراردادشان در حال اتمام است، گفته‌ایم به باشگاه بیایند و پیشنهادشان را بگویند. من در مدت حضور در هندوستان و حتی قرنطینه با بازیکنان صحبت کردم. باشگاه از آن‌ها می‌خواهد بمانند. بازیکنان ما، فینالیست آسیا هستند و طبیعی است که از باشگاه‌های دیگر به خصوص کشورهای حوزه خلیج فارس پیشنهاد داشته باشند.

شکوری درباره مساله کارگزار باشگاه هم گفت: قرارداد با کارگزار باید تمدید شود و با نامه‌ای که به کارگزار داده شده، باید شرایط ادامه همکاری سنجیده شود. باید کارگزار ابتدا پاسخ نامه باشگاه را بدهد و سپس چیزی که به نفع باشگاه است، اتفاق بیفتد و ادامه همکاری صورت بگیرد.

او در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر شکایت باشگاه گوا گفت: باشگاه لایحه خوبی را آماده کرده و توانستیم با مسئولان هندی ارتباط برقرار کنیم و امیدواریم این مسائل زودتر حل شود. دکتر حسینی‌پور درباره این مسائل حقوقی بیشتر توضیح می‌دهند زیرا اگر هواداران در این خصوص بدانند، بهتر است.

شکوری درباره درآمدزایی پرسپولیس و اینکه به جز کارگزار تاکنون درآمد دیگر حاصل نشده، به ایسنا پاسخ داد: مدیرعامل صحبت‌های زیادی در این خصوص انجام داده است. قراردادی با کارگزار ثبت شده که کلیه کارهای درآمدی به عهده کارگزار است و فضای درآمدی دیگری وجود ندارد. اگر پولی قرض گرفته شده، برگرداندن آن به صورت دلاری و از سوی AFC است. ما به صورت مکتوب به کارگزار باشگاه اعلام کردیم که شکایت باشگاه گوا بر عهده کارگزار خواهد بود و امیدواریم اتفاقی برای پرسپولیس نیفتد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره برنامه‌ریزی سازمان لیگ و موضع باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: امیدواریم همان اتفاقی که در نیم‌فصل اول افتاد، در ادامه هم بیفتد. هواداران ما مورد هجمه قرار می‌گیرند زیرا نایب قهرمان آسیا و قهرمان لیگ ایران هستیم.

او ادامه داد: ما در ۴ جام رقابت می‌کنیم و طبیعی است که بازی‌های ما فشرده شود اما امیدواریم با مکاتباتی که صدری و سمیعی انجام دادند، توانستیم بازی با سپاهان را ۳ روز عقب انداختیم. ما به خاطر احترام به کادر درمان و مردم وارد قرنطینه شدیم و همین کار ما را پیچیده کرد. قرنطینه ما سعی کرد به جامعه کمک کند و خدا را شکر پس از ۴ روز، قرنطینه ما کامل انجام شد. ما فقط می‌خواهیم آن چه برای تیم‌های دیگر اتفاق می‌افتد برای ما هم اتفاق بیفتد.

او درباره چمن مصنوعی ورزشگاه استقلال تاجیکستان گفت: به هر حال برگزاری بازی‌ها در آسیا استانداردهایی را دارد که AFC آن را رعایت می‌کند و مدیریت باشگاه هم در این خصوص مکاتبه خواهد کرد. مهمان بودن ما، آن هم در صورتی که صعود مقتدرانه داشتیم جالب است اما درباره آن مکاتبه خواهیم کرد.

وی درباره وضعیت سه دانگ از سند باشگاه پرسپولیس هم گفت: اگر من و کارمندان پرسپولیس در این ساختمان هستیم، نماینده ۴۰ میلیون هوادار هستیم و از حقمان نمی‌گذریم. سوالات زیادی از فدراسیون فوتبال و مسئولان شستا داریم زیرا ما هیچ نامه و مکاتبه‌ای نداشتیم که بدانیم چرا این اتفاق افتاده اما آقای حسین‌پور بیشتر توضیح خواهند داد.

سخنگوی پرسپولیس درباره لزوم برابری بازی‌های دو تیم استقلال و پرسپولیس پیش از داربی هم گفت: در رابطه با برنامه سازمان لیگ، ۴ هفته‌ است که درگیر موضوع هستیم و درخواست منطقی و مناسب خود را ارسال کردیم. موفق شدیم بر اساس قوانین فوتبال، زمان بازی سپاهان و داربی را تغییر دهیم؛ اتفاقی که در نیم‌فصل اول افتاد، هنوز در نیم‌فصل دوم نیفتاده اما بعید می‌دانم برای برنامه داربی تغییری به وجود بیاید. شاید در حق پرسپولیس اجحاف شود و حق پرسپولیس رعایت نشود اما از هواداران می‌خواهیم در این دو بازی که سرنوشت قهرمانی را تعیین می‌کند، کمک کنند. می‌دانیم نمی‌شود برنامه را تغییر داد، در نتیجه فقط از ما حمایت کنند.

شکوری در خصوص همکاری با باشگاه آتیه گفت: قرارداد ما این ماه به پایان می‌رسد و در صورت میل این شرکت به ادامه همکاری، برای شرایطی که به نفع منافع باشگاه باشد، با این کارگزار صحبت می‌کنیم.

او در خصوص حاشیه‌هایی مثل لو رفتن ترکیب تیم قبل از بازی‌ها گفت: من هم مثل شما، فضای مجازی و رسانه را رصد می‌کنم اما از آن‌ها می‌خواهم وارد بازی عده‌ای نشوند. این که ترکیب لو می‌رود، نه برای ما خوشحال‌کننده است و نه برای کادر فنی. باشگاه در این مقطع مشکلاتی دارد که درگیر آن هستیم. به دستور سمیعی پیگیر این موضوع و پیدا کردن آن فرد هستیم و با کسی و صفحه‌ای که بخواهد برای باشگاه ایجاد حاشیه کند، برخورد جدی می‌کنیم و شکایت می‌کنیم اما اکنون درگیر مشکلاتی هستیم که باید تمرکز زیادی هم روی آن‌ها بگذاریم.

او در خصوص جذب خلیل‌زاده گفت: حضور شجاع در هتل ما چنین اخباری را دامن زد اما هیچ بحثی برای جذب او در تیم ما مطرح نشده است. تیم ما ۲۱ روز در هتل قرنطینه بود و کسی حق رفت و آمد نداشت و حتی بازیکنان ما هم به اتاق یکدیگر نمی‌رفتند.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:58
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1400/02/15
آقای شکوری عزیز درود بر شما ولی جسارتا عرض کنم پیروزی نمیتونه در آسیا قهرمان شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
شما الان دقیقا تو چه سالی هستین دوست من الان ۲۵ ساله که دیگه پیروزی نیست پرسپولیسه ثانیا انشااله امسال قهرمان آسیاییم اونم توی جام واقعی نه چهار جانبه امجدیه
Iran (Islamic Republic of)
16:17 - 1400/02/15
قهرمانی پرسپولیس
Iran (Islamic Republic of)
16:20 - 1400/02/15
پاداش پرسپولیسی ها نیومدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ثمین_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر