قاتل زنان تنها دستگیر شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۵۳۳۸
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۳
۴۱۸۷
جوان تبعه خارجی که پس از چند ماه فعالیت شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شد، تاکنون راز قتل دو زن تنها در مشهد را فاش کرده است.

خراسان: جوان تبعه خارجی که پس از چند ماه فعالیت شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شد، تاکنون راز قتل دو زن تنها در مشهد را فاش کرده است.

ماجرای اولین جنایت هولناک نهم دی سال گذشته زمانی لو رفت که تماس های یک زن میان سال، از سوی دختر 30 ساله اش بی پاسخ ماند. گوشی (س) خاموش بود و این موضوع هر لحظه بر نگرانی مادر می افزود. اضطراب سراسر وجودش را فرا گرفته بود اما حتی نمی خواست همسرش را نگران کند.

به همین دلیل سراسیمه به طرف منزل دخترش در بولوار شریعتی منطقه قاسم آباد مشهد حرکت کرد .(س) از چند سال قبل به دلیل اعتیاد همسرش از او طلاق گرفته بود و به تنهایی در طبقه چهارم یک مجتمع آپارتمانی زندگی می کرد. گزارش خراسان حاکی است، وقتی مادر(س) به خانه دخترش رسید با در بسته روبه رو شد اما او که یقین داشت دخترش جایی نرفته است، بیشتر هراسان شد و بی درنگ سراغ کلید ساز منطقه را گرفت تا در منزل اجاره ای را بگشاید.

دقایقی بعد زمانی که در واحد آپارتمانی گشوده شد، زن میان سال در میان حیرت و ناباوری با پیکر خون آلود دخترش مواجه شد که کف اتاق قرار داشت و دست خونین او بر قسمتی از دیوار، اثری از خون به جا گذاشته بود. با فریادهای دلخراش زن میان سال، همسایگان نیز به طرف طبقه چهارم ساختمان حرکت کردند و بدین ترتیب ماجرای کشف پیکر خون آلود « زن تنها» به پلیس گزارش داده شد.

هنوز دقایقی از این حادثه نگذشته بود که قاضی ویژه قتل عمد به همراه گروه تخصصی از کارآگاهان اداره جنایی به محل کشف جسد رسیدند و این گونه تحقیقات پلیسی در حالی آغاز شد که اثر ضربه چاقو بر پشت زن 30 ساله (بین دو کتف) مهر جنایت بر این پرونده زد و روند بررسی ها را تغییر داد.

زن میان سال که هنوز اشک می ریخت و آرام و قرار نداشت، در این باره به کارآگاهان گفت: عصر روز هفتم دی بود که من و دخترم (مقتول) بعد از خرید لوازم و مایحتاج زندگی سوار بر یک دستگاه تاکسی اینترنتی به خانه بازگشتیم. دخترم مرا در منزل پیاده کرد و با همان تاکسی به خانه اجاره ای خودش رفت. ولی از روز بعد هر چه با او تماس می گرفتم پاسخم را نمی داد. ابتدا فکر کردم شاید کار دارد یا گوشی اش شارژ ندارد و... اما روز بعد (نهم دی) نیز این ماجرا تکرار شد و من که دیگر نمی توانستم نگرانی و اضطراب خودم را پنهان کنم به خانه اش آمدم که با جسد غرق در خون او روبه رو شدم و ...

کارآگاهان با صدور دستوری از سوی مقام قضایی به تحقیق ریزبینانه پرداختند و ابعاد مختلف این جنایت هولناک را در حالی مورد بررسی های تخصصی قرار دادند که مشخص شد دو تلفن همراه و مبالغی وجه نقد نیز از منزل (س) سرقت شده است. با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، جلسه کارشناسی و تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی با حضور سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) در ساعات پایانی شب برگزار شد و فرضیه های متفاوت جنایی در حالی مورد کنکاش های تخصصی قرار گرفت که تخریب نشدن در منزل، نشان می داد عامل یا عاملان جنایت با مقتول آشنایی داشته و به راحتی وارد منزل وی شده اند.

بنابراین فرضیه جنایت با انگیزه سرقت توسط فردی آشنا قوت گرفت و فعالیت های اطلاعاتی وارد مرحله جدیدی شد. گزارش خراسان حاکی است، هنوز تحقیقات ویژه کارآگاهان با دستورات محرمانه مقام قضایی در مرحله رصدهای اطلاعاتی قرار داشت که بیست و یکم دی سال گذشته، جسد زن 29 ساله دیگری در طبقه دوم یک مجتمع مسکونی در منطقه الهیه مشهد کشف شد.

با حضور شبانه کارآگاهان و قاضی ویژه قتل عمد در بولوار مجیدیه مشخص شد زن جوانی به نام (الف) که پس از طلاق از همسرش به تنهایی در واحد آپارتمانی زندگی می کرد، با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است این در حالی بود که طبق نظر پزشک قانونی حدود شش روز از مرگ این زن 29 ساله می گذشت. برادر مقتول که در محل کشف جسد حضور داشت به مقام قضایی گفت: چند روز بود که هر چه با شماره تلفن خواهرم تماس می گرفتم، کسی پاسخ تماس هایم را نمی داد تا این که شب (بیست و یکم دی) به همراه برادرم به منزل او آمدیم تا جویای حالش شویم ولی در واحد آپارتمانی بسته بود، اما زمانی که همسایه خواهرم گفت: «او هر وقت بیرون می رفت، حفاظ آکاردئونی منزلش را قفل می زد!»بیشتر نگران و با تخریب قفل وارد خانه خواهرم شدیم.

وقتی داخل منزل را جست وجو کردیم ناگهان با جسد کبود و غرق در خون او در حالی روبه رو شدیم که کف حمام افتاده بود. بررسی های میدانی قاضی دکتر حسن زرقانی در صحنه کشف جسد، نشان می داد قتل در اتاق خواب رخ داده است زیرا آثاری از خون در کف اتاق وجود داشت و در ادامه عامل یا عاملان جنایت، پیکر خون آلود را به داخل حمام کشانده و رها کرده اند.

تحقیقات قاضی زرقانی که تا سپیده دم روز بعد طول کشید همچنین بیانگر آن بود که ازدواج فامیلی (الف) به فرجام نرسیده و او چند سال قبل به دلیل اختلافات شدید خانوادگی از همسرش جدا شده است و اکنون در حالی به تنهایی در یک مجتمع آپارتمانی زندگی می کند که حضانت دختر خردسال او نیز به عهده همسرش است.

از سوی دیگر ادامه بررسی های تخصصی نشان داد که تلفن همراه و مبالغی وجه نقد نیز از منزل (الف) به سرقت رفته است. بنابراین گزارش، در حالی که هیچ گونه ارتباط منطقی بین قتل دو زن تنها وجود نداشت که اجساد آن ها در فاصله کوتاهی از یکدیگر کشف شده بود اما سال ها تجربه رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی و همچنین حساسیت و دقت قاضی ویژه قتل عمد، موجب شد تا دو پرونده جنایی مذکور به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گیرد چرا که سرقت، قتل با چاقو و تنها بودن قربانیان، فرضیه جنایت توسط فرد یا افرادی خاص را محتمل می کرد.

به همین دلیل گروهی از افسران کارآزموده اداره جنایی به سرپرستی سرهنگ کارآگاه مهدی سلطانی (رئیس اداره جنایی) وارد عمل شدند و تحقیقات تخصصی را ادامه دادند. آنان پس از حدود چهار ماه فعالیت گسترده شبانه روزی و اقدامات فنی و اطلاعاتی به سرنخی رسیدند که نشان می داد جوان تبعه خارجی هنگام وقوع دو جنایت مذکور در نزدیکی محل های کشف جسد حضور داشته است.

اما هیچ اطلاعاتی از این فرد تبعه خارجی در سیستم کنترلی پلیس وجود نداشت، بنابراین کارآگاهان با استفاده از امکانات و تجهیزات فنی به تحقیقات خود ادامه دادند تا این که در نهایت محل سکونت جوان 24 ساله ای به نام «جعفر-ع» در شهرک مهرگان مشهد زیر چتر اطلاعاتی کارآگاهان قرار گرفت. گزارش خراسان حاکی است، پس از مدتی جمع آوری اطلاعات و اسناد و مدارک محکمه پسند، مشخص شد که جوان مذکور در جنایت بولوار مجیدیه نقش دارد.

به همین دلیل و با صدور دستوری از سوی قاضی دکتر حسن زرقانی، کارآگاهان این جوان را در یک عملیات ضربتی و هدایت شده به دام انداختند و به مقر انتظامی منتقل کردند. این جوان که ابتدا با خونسردی کامل خود را بی خبر از مرگ (الف) نشان می داد، با دیدن اسناد و مدارک انکارناپذیر لب به اعتراف گشود و گفت: به بهانه خواستگاری و ازدواج با آن زن جوان (الف) آشنا شدم و با هماهنگی قبلی به منزلش رفتم.

قاتل زنان تنها دستگیر شد

این کار را چند بار تکرار کردم تا محل اختفای زیورآلات و پول هایش را پیدا کنم اما وقتی دیدم آن زن به رفتارهای من مشکوک شده است، به طور غافلگیرانه و از پشت سر او را با چاقو زدم و گوشی تلفن را به همراه کارتن آن و مبالغی وجه نقد سرقت کردم. «جعفر-ع» که دیگر زیر بازجویی های فنی و تخصصی قرار گرفته بود و نمی توانست از چنگ سوال های پلیسی بگریزد ،در نهایت به قتل (س) نیز با همین شگرد اعتراف کرد و راز قتل او را فاش ساخت. این جوان تبعه خارجی گفت: به بهانه خواستگاری وارد خانه (س) شدم و مدتی با شگردهای مختلف این ماجرا را طول دادم ، او نیز مبالغ زیادی در منزل نداشت. ولی دو گوشی تلفن را به همراه کارتن هایش و مبالغی وجه نقد سرقت کردم!

تحقیقات ویژه کارآگاهان در حالی به طور جدی برای کشف جرایم احتمالی دیگر این جوان ادامه دارد که قاضی زرقانی دستورات محرمانه ای را در این باره صادر کرده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:74
Iran (Islamic Republic of)
08:19 - 1400/02/16
چرا قاتل افقانی را می گویید خارجی من فکر کردم اروپایی است
پاسخ ها
ح.الف
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
خخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
08:23 - 1400/02/16
بازهم شهر مقدس مشهد
Germany
08:24 - 1400/02/16
اجازه داده اید اوباش و اراذل خارجی بیان داخل خونه ما هر غلطی میخان بکنند آنوقت بعد از چنین جنایتی شما هنوز بفکر آبروی اون ملعون هستید خود شماها دست کمی از اون ندارید
پاسخ ها
باس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
خب عزیز جان وقتی نیروی انتظامی میخواد برخورد کنه یه عده مدافع حقوق بشر داد و فریاد می‌کنند که نیروی انتظامی حقوق بشر را رعایت نمیکنه بالخره در حین جلوگیری ورود غیر قانونی این افراد به کشور حتما یه اتفاقاتی هم میفته
Iran (Islamic Republic of)
08:54 - 1400/02/16
همه بدبختی ها زیر سر افغانی هاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
09:22 - 1400/02/16
خدا نبخشه اون کسی رو که باعث اومدن این افغانیا به ایران شد
پاسخ ها
شاهین
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
آمین
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1400/02/16
چه ملت با غیرتی داریم تو دنیا نمونمه مهمانواز از نوع تبعه خارجی.
Iran (Islamic Republic of)
10:36 - 1400/02/16
الان وضعیت کشور خودشون که بهتر از ایران شده و تورمش پایین تر از ایران چرا برنمی گردن کشور خودشون ؟!!!
واقعیت اینه که بسیاری ازمهاجرا ن افغانی رفتار های ضد اجتماعی زیادی دارن !!!!
Iran (Islamic Republic of)
10:38 - 1400/02/16
تبعه خارجی
یا افغان.
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1400/02/16
پس نیروی انتظامی لب مرز حق داشت با این جونورا برخورد خشن میکرد زنده باد نیروی انتظامی
Iran (Islamic Republic of)
11:51 - 1400/02/16
هرپنج
انگشت یکی نیست اگرروزی
دست انسان بود همه مردم ممردن
خداروشکر که نیست
Iran (Islamic Republic of)
12:17 - 1400/02/16
چرا مینویسی تبعه خارجی خب بگو افغانی دیگه مگه غیر از افغانیا خارجی دیگه هم تو ایران جنایت میکنه؟
Iran (Islamic Republic of)
12:46 - 1400/02/16
حالا می ترسین آبروش بره فامیلیشو نمیگین ؟ ولی زنا هم زود طلاق میگیرن که مثلا مستقل باشن . خوب میرفتن با خانواده زندگی میکردن . تا اینکه این قاتل رو به خونشون راه بدن .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر