استراماچونی: تیم کونته شایسته قهرمانی بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۵۳۴۹
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۶
۶۷۴
اینترمیلان در فاصله 4 هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ توانست قهرمانی خود در سری A را قطعی کرده و پس از 11 سال اسکودتو را بالای سر ببرد.

فرهیختگان: اینترمیلان در فاصله 4 هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ توانست قهرمانی خود در سری A را قطعی کرده و پس از 11 سال اسکودتو را بالای سر ببرد. در طول این سال‌ها مربیان زیادی ازجمله آندره‌آ استراماچونی تلاش کردند اینتر را به اوج برگردانند اما درنهایت در این راه توفیقی نداشتند. استراماچونی در مصاحبه‌ای درباره عملکرد نرآتزوری در این فصل و تحت هدایت آنتونیو کونته صحبت کرده که در ادامه می‌خوانید.

آیا انتظار چنین نمایشی را از اینتر در این فصل داشتید؟

بازگشت به روزهای اوج و قهرمانی پس از سال‌ها رنج و سختی برای هواداران تیم لذت زیادی دارد. اینتر در این فصل با تیمی جاه‌طلب و پرانگیزه مسابقات را آغاز کرد و نمایش خوبی داشت اما من تصور نمی‌کردم بتوانند به این زودی به قهرمانی برسند. آنها مقتدرانه به این عنوان رسیدند و استحقاق آن را داشتند.

آنتونیو کونته در این فصل تیمش را در حساس‌ترین مقاطع به‌خوبی هدایت کرد. فکر می‌کنید او فصل آینده نیز در این تیم خواهد بود و می‌تواند این موفقیت‌ها را تکرار کند؟

پس از ناکامی در سه جام مختلف در فصل گذشته او به‌خوبی توانست ثابت کند شایستگی آن را دارد که این تیم را بسازد و با درس گرفتن از اشتباهات گذشته، اینتر را به قهرمانی در لیگ برساند. تیم او در نیم‌فصل دوم عملا بی‌رقیب بود و این نشان از عملکرد بسیار خوب او در این باشگاه دارد. به نظر من برتری در دربی میلان و همچنین مسابقه سخت برابر آتالانتا مهم‌ترین نتایجی بودند که تیم در حساس‌ترین دیدارها کسب کرد و نقطه‌عطف این فصل برای این مربی و شاگردانش بود.

به نظر شما کدام بازیکن بیشترین تاثیر را در این قهرمانی داشت؟

بدون‌شک روملو لوکاکو. او به‌خوبی تیم را جلو برد و با گل‌های حساسی که به ثمر رساند، نقش پررنگی در این موفقیت داشت. البته از عملکرد خوب سمیر هندانوویچ در درون دروازه هم نباید غافل شد. او لیدر تیم در خط دفاعی بود و به‌خوبی توانست از تجربه خود در این بخش استفاده کند.

شما سابقه کار با مایکون در اینتر را داشتید. فکر می‌کنید اشرف حکیمی توانسته جانشین مناسبی برای این مدافع راست برزیلی باشد؟

مایکون برای من بازیکنی منحصربه‌فرد است اما حکیمی هم در این پست عملکرد بسیار خوبی داشته است. او به‌خوبی از توان بدنی خود استفاده می‌کند و چه در دفاع و چه در حمله برای تیمش تاثیرگذار بوده است. به نظرم او یکی از خریدهای خوب کونته برای اینتر محسوب می‌شود که توانسته قدرت تیم در سمت راست زمین را افزایش دهد.

آیا بازیکنان دیگری هستند که در میان این دو نسل بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید؟

به نظرم این کاری سخت و شاید خطرناک باشد، چراکه آن تیم توانسته بود سه‌گانه را کسب کند و نفرات خوبی در ترکیب خود داشت. بااین‌حال اگر بخواهیم مقایسه‌ای بین نفرات کنونی و بازیکنانی که در دوره من در اینتر حضور داشتند، انجام دهم، باید به کریستین اریکسن اشاره کنم که مرا یاد نمایش خوب وسلی اسنایدر در میانه زمین می‌اندازد. بروزوویچ و بارلا هم در مرکز زمین قلب حرکات تیم را در‌اختیار دارند و همانند زانتی و کامبیاسو هستند. بااین‌حال به نظرم نمی‌توان آنها را با هم قیاس کرد.

هندانوویچ و رانوچیا تنها نفراتی هستند که از آن زمان تاکنون در اینتر مانده‌اند. فکر می‌کنید آنها بتوانند به حضور خود در نرآتزوری ادامه دهند؟

هر دوی این نفرات بازیکنان فوق‌العاده‌ای هستند. سمیر را در آن زمان به خدمت گرفتیم و خیلی زود به گلر اصلی تیم تبدیل شد که در این سال‌ها نقش مهمی در موفقیت‌های تیم داشته است. به نظرم او یکی از بهترین دروازه‌بان‌های کنونی فوتبال دنیاست. آندره‌آ نیز عملکرد خوبی در این سال‌ها داشته و شایسته رسیدن به این موفقیت بوده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر