رادو: باید با صدرنشینی پا به دربی بگذاریم
۱۱۱۵۳۵۷
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۰
۷۶۹
بوژیدار رادوشویچ دروازه بانی بی‌حاشیه است که بدون پرداختن به مسائل جانبی با روحیه تمرین می‌کند و هر بار که کادر فنی به او بازی می‌دهد سعی می‌کند با کلین‌شیت از دروازه پرسپولیس محافظت کند.

ایران ورزشی: بوژیدار رادوشویچ دروازه بانی بی‌حاشیه است که بدون پرداختن به مسائل جانبی با روحیه تمرین می‌کند و هر بار که کادر فنی به او بازی می‌دهد سعی می‌کند با کلین‌شیت از دروازه پرسپولیس محافظت کند. به بهانه درخشش پرسپولیس در هند و کسب بیشترین امتیاز در بین نمایندگان ایرانی حاضر در آسیا و دو بازی حساس سرخ‌پوشان برای کسب سه امتیاز مقابل سپاهان و استقلال که دربی ایران و تهران محسوب می‌شوند گپ و گفتی اختصاصی با رادو داشتیم.

بالاخره از هند و قرنطینه خلاص شدید!

بله واقعاً شرایط خیلی سختی را تجربه کردیم. هوای گرم و رطوبت و فشردگی مسابقات واقعاً همه تیم‌ها را تحت فشار قرار داده بود این فشار روی تیم ما بیشتر بود چون همه از تیم ما به عنوان نایب قهرمان دوره قبلی فقط پیروزی می‌خواستند و این امر ما را به کوشش مضاعفی وادار می‌ساخت تا بتوانیم انتظارات را برآورده سازیم. در این بین بهترین نمایش ممکن را ارائه دادیم و پنج بر د خیلی خوب کسب کردیم و بازی با الوحده را هم فقط با بدشانسی واگذار کردیم اما مهم این بود با 15 امتیاز از هند برگشتیم و رکورد خوبی از خود بر جای گذاشتیم و دوباره امیدواری‌های زیادی را نسبت به تیم‌مان برای کسب موفقیت‌های بیشتر و جدیدتر به وجود آوردیم. در این بین با صلاحدید کادر فنی در یک بازی هم من به میدان رفتم که در آن بازی هم خوشبختانه پیروز شدیم به همین دلیل کادر فنی از عملکرد من و سایر هم‌تیمی‌هایم رضایت داشت.

انجام تنها یک بازی در هند برایت راضی کننده بود؟

من سعی می‌کنم در هر تمرین نسبت به تمرین قبلی بهتر باشم و عملکرد با کیفیت‌تری داشته باشم و بقیه به نظر کادر فنی بستگی دارد که کدام دروازه‌بان بازی کند و کدام دروازه‌بان روی نیمکت بنشیند.

من هم فقط در یک بازی در هند بازی کردم که این تعداد به نسبت بازی‌هایی که در هند بازی کردیم محدود بود اما مهم این بود که در همان تک بازی هم خوب بازی کردم. در مورد قرنطینه هم باید بگویم مدت طولانی در هند بودیم و هر سه روز یک بار تست می‌دادیم. قرنطینه هم فشار مضاعفی را بر تیم‌مان وارد ساخت و خیلی سخت بود اما خدا را شکر همه سختی‌ها را با موفقیت سپری کردیم.

در خصوص قرعه رویارویی‌تان مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله حذفی چه نظری داری؟

این تیم در گروه خودش نتایج خوبی گرفت و از سه تیم دیگر همگروهش خوب سبقت گرفت پس تیم راحتی نیست اما ما قاعده بازی در بازی‌های حذفی را خوب می‌دانیم و این نکته را در بازی‌های چند سال اخیرمان ثابت کرده‌ایم بنابراین باید از سد حریف تاجیک بگذریم و بالا برویم و حتماً این کار را عملی خواهیم ساخت.

در خصوص شانس قهرمانی تیمتان چه صحبتی داری و از چه تیم‌هایی می‌توانی به عنوان شانس‌های قهرمانی حرف بزنی؟

من بازیکن حرفه‌ای هستم و تازه مرحله گروهی را تمام کردیم و باید وارد بازی حذفی شویم بنابراین خیلی زود است که راجع به تیم‌ها و شانس‌های قهرمانی حرف بزنیم چون هنوز چیزی معلوم نشده و مشخص نیست از غرب و شرق آسیا چه تیم‌هایی صعود می‌کنند.

در خصوص دیدار حساس مقابل سپاهان که معروف به دربی ایران است چه صحبتی داری؟

دیدارمان با سپاهان یک دربی بزرگ است. سپاهان با یک بازی بیشتر از ما سه امتیاز بیشتر دارد و 44 امتیازی است اما ما ارزش این دیدار و سه امتیاز آن که حریف اصلی‌مان برای قهرمانی را پیش‌رو داریم خوب می‌دانیم پس یک قدم هم عقب نمی‌گذاریم و اتفاقاً در اوج آمادگی به مصاف سپاهان می‌رویم که این امر امیدواری‌های ما و شانس پیروزی‌مان را دو چندان می‌سازد. ما باید این بازی را ببریم و صدر را دوباره بگیریم و با صدرنشینی به استقبال دربی پایتخت برویم. دربی هم همیشه سخت است اما ما ارزش دو دربی و امتیازاتش را خوب می‌دانیم و به این امر واقفیم که نتیجه گیری در دو بازی آینده در تکرار قهرمانی‌مان خیلی مهم است بنابراین باید اول دربی اصفهان و بعد دربی پایتخت را ببریم و برای هدف اصلی‌مان امیدواری‌هایمان را بیشتر کنیم.

ما خوب می‌دانیم که هر دو تیم و رقیب آینده‌مان تیم‌های خوبی‌اند اما با این وجود به عنوان قهرمان چهار دوره متوالی از ما انتظار برد و قهرمانی زیاد است و ما هم تلاش می‌کنیم این خواسته به حق را برآورده کنیم و به سوی هدفمان پیش برویم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج