پایان اختلاف مالی با سه کشته
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۱۵۸۱۷
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۳
۱۸۶۹
اختلاف مالی دو برادر با یکی از دوستان‌شان به درگیری خونین منجر شد و هر سه نفر از پا درآمدند.

شرق: اختلاف مالی دو برادر با یکی از دوستان‌شان به درگیری خونین منجر شد و هر سه نفر از پا درآمدند.

مأموران پلیس شیراز وقتی از شنیده‌شدن صدای تیراندازی در خانه‌ای مطلع شدند، به محل حادثه رفتند و جسد مردی غرق در خون را که هدف گلوله قرار گرفته بود، در راه‌پله طبقه اول ساختمانی مسکونی پیدا کردند. مأموران به جست‌وجو در ساختمان ادامه دادند و در یکی از واحدها خود را در برابر جنازه دو مرد دیگر مشاهده کردند که هر دو غرق در خون بودند.

یکی از مقتولان مورد اصابت چند ضربه چاقو قرار گرفته بود و مقتول دوم با گلوله سلاح شکاری از پا درآمده بود. شواهد موجود در صحنه جرم از‌جمله شکسته‌شدن گلدان‌ها نشان می‌داد قبل از وقوع این قتل‌ها درگیری میان طرفین رخ داده است. کارآگاهان جنایی در همان بررسی‌های اولیه پی بردند دو نفر از مقتولان برادران 23 و 31‌ساله هستند و قتل در خانه خواهر آنها رخ داده است. همچنین معلوم شد نفر سوم مردی 52‌ساله است که از دوستان دو مقتول دیگر بود.

افسران جنایی با بررسی‌های بیشتر پی بردند این سه نفر از مدت‌ها قبل بر سر مسائل مالی با هم اختلاف داشتند و روز حادثه دو برادر نفر سوم را به منزل خواهر خود دعوت کرده بودند تا بر سر موضوع مورد اختلاف‌شان گفت‌وگو کنند؛ اما این ملاقات به درگیری انجامید و یکی از برادران کشته شد. بعد از آن مرد 52‌ساله سعی کرد از محل درگیری فرار کند، اما برادر دیگر او را تعقیب کرد و در راه‌پله هدف گلوله سلاح شکاری قرار داد. به‌این‌ترتیب دومین قتل رقم خود. بعد از آن مرد مسلح به داخل واحد برگشت و با شلیک یک گلوله به زندگی خودش پایان داد.

بعد از روشن‌شدن این جزئیات اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد و در‌حال‌حاضر تحقیقات برای افشای سایر ابعاد پرونده ادامه دارد.

این پرونده در حالی روی میز کارآگاهان جنایی قرار گرفته است که پلیس تربت حیدریه نیز در حال بررسی درباره یک پرونده جنایی دیگر است. در این پرونده موتور‌سواری پسر جوان، درگیری مرگ‌باری را رقم زد.

مأموران وقتی از وقوع این قتل مطلع شدند، به محل حادثه رفتند و فهمیدند پسر جوان درپی یک درگیری کشته شده است. آنها با سرنخ‌هایی که در اختیار داشتند، متهم را شناسایی و دستگیر کردند. متهم بعد از بازداشت به قتل اعتراف کرد و گفت موتورسواری مقتول و ویراژدادن‌های او باعث شروع درگیری شد و او در جریان دعوا در‌حالی‌که به‌شدت عصبانی بود و کنترل رفتار خود را از دست داده بود، دست به ارتکاب جنایت زد. متهم در ادامه صحنه قتل را بازسازی کرد و روانه زندان شد تا تحقیقات از او تکمیل شود.

سومین پرونده جنایی که در حال رسیدگی است، در شهرستان سردشت تشکیل شده و جوانی 18‌ساله دوست خود را با ضربه چاقو به کام مرگ فرستاده است. مأموران پلیس درپی کسب خبری مبنی‌بر وقوع درگیری منجر به چاقوکشی در یکی از خیابان‌های شهر سردشت سریع برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. در بررسی‌های اولیه معلوم شد در این درگیری جوان ۱۸‌ساله به‌دنبال درگیری لفظی و مشاجره، با چاقو به سمت دوست خود حمله‌ور شده و پس از مصدوم‌کردن او از محل گریخته است.

فرد مصدوم به‌دست عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت؛ اما به‌‌دلیل شدت جراحت‌های وارده و اصابت چاقو جان باخت. در ادامه متهم که پس از ارتکاب این جنایت از محل متواری شده بود، با تلاش گسترده و اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی در اقدامی عملیاتی و در کمتر از دو ساعت پس از وقوع جرم دستگیر شد. متهم در بازجویی‌ها به کشتن دوستش اعتراف کرد و گفت مشاجره لفظی به‌‌دلیل عصبانیت او بالا گرفت و او دست به چاقو برد و این جنایت را رقم زد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:5
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر