اصلاح‌طلبان قید همکاری با لاریجانی را زدند؟
۱۱۱۶۲۹۱
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
۷۷۵
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در واکنش به احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از کاندیداتوری لاریجانی گفت: بین اصولگرایان تیپ‌هایی مثل ناطق نوری، باهنر و پورمحمدی طرفدار لاریجانی هستند ولی تا امروز در شورای وحدت نتوانسته‌اند آقای لاریجانی را به‌عنوان کاندیدا جای بیندازند ولی در جبهه اصلاحات هیچ امکانی برای همکاری با آقای لاریجانی وجود ندارد.

تسنیم: حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی و از اعضای حقیقی جبهه اصلاحات ایران در گفت‌وگویی در واکنش به احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از کاندیداتوری لاریجانی گفت: بین اصولگرایان تیپ‌هایی مثل ناطق نوری، باهنر و پورمحمدی طرفدار لاریجانی هستند ولی تا امروز در شورای وحدت نتوانسته‌اند آقای لاریجانی را به‌عنوان کاندیدا جای بیندازند ولی در جبهه اصلاحات هیچ امکانی برای همکاری با آقای لاریجانی وجود ندارد.

وی افزود: مسئله آقای روحانی با آقای لاریجانی متفاوت بود. آقای روحانی در هیچ یک از مقاطع سیاسی گذشته درگیر اصلاح‌طلبان و جناح چپ نبودند. در مجلس پنجم ایشان نائب‌رئیس بود که مورد حمایت ما بودند. در دوره آقای هاشمی و خاتمی دبیر شورای‌عالی امنیت بودند و مذاکرات سعدآباد را ایشان هدایت کردند و از این بابت یک سابقه همکاری وسیعی بین آقای روحانی و اصلاح‌طلبان وجود داشت ولی آقای لاریجانی خصوصاً در صداوسیما که بودند در فضای سال ۷۶ خیلی با اصلاح‌طلبان درگیر بودند و از این بابت زمینه‌ای برای همکاری مشترک آقای لاریجانی و اصلاح‌طلبان وجود ندارد.

در روزهای اخیر گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال کاندیداتوری علی لاریجانی رئیس سابق مجلس شورای اسلامی از سوی برخی نزدیکان وی همچون بهروز نعمتی شنیده شده است، گمانه‌زنی‌هایی که تاکنون با واکنشی از سوی لاریجانی همراه نبوده است.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:12
Iran (Islamic Republic of)
11:16 - 1400/02/19
رای من همیشه جریان اصلاح طلبی بوده و حالا هم اگر با عملکرد دولت از اصلاح طلبان رویگردان نیستم به خاطر اینه که برای اونها بهترین گزینه موجود روحانی بود!
ولی بعد از این برای من جریان اصلاح طلبی مرده اگر جز با کاندیدای واحد، آن هم یک اصلاح طلب شجاع و جسور در انتخابات شرکت کنند!
Iran (Islamic Republic of)
12:00 - 1400/02/19
نه یزدخوبه نه کارشون لعنت هردوتاشون
Singapore
16:00 - 1400/02/19
خوده لاریجانی همان طور که رئیس مجلس شد دوباره خودش می شود رئیس جمهور
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج