شمسایی: شرافت در فوتسال ایران موج می‌زند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۶۶۲۱
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۸
۵۴۱
سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت: به جرات می‌گویم که شرافت در فوتسال ما موج می‌زند و همه تیم‌ها در هفته پایانی برای اعتبار خود بازی می‌کنند.

ایرنا: وحید شمسایی در خصوص دیدار پایانی تیمش در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: ما به امید زنده هستیم و زندگی همین است. من همیشه یک ضرب‌المثل دارم؛ امروز با خدا قدم برمی‌داریم و فردا خود را به خدا می‌سپاریم.

وی ادامه داد: امسال واقعا سال سختی برای ما بود. وقتی می‌گویم تیم ما با کمبود مهره مواجه است، خیلی‌ها این موضوع را متوجه نمی‌شوند اما در همین جا می‌خواهم این موضوع مشخص شود. قدرت بهادری، میثم برمشوری، وحید شفیعی و بهروز جعفری را به دلیل مصدومیت و حمید احمدی را به علت مشکل انضباطی از دست دادیم و در بازی با سن‌ایچ هم سروش احمدنیا به دلیل مصدومیت دیدار آخر را از دست داد. در دیدار آخر با مقاومت البرز خیالم راحت است که حق بازیکنی را نمی‌خورم چرا که کلا ۱۰ نفر برای بازی داریم و دیگر نیازی نیست لیست ۱۲ نفره بدهیم.

به عنوان اولین نفر به قهرمان لیگ تبریک می‌گویم

سرمربی گیتی‌پسند اضافه کرد: از دیدار با کراپ، یک تیم رفاقتی و منسجم شدیم و برای آبروی خودمان تلاش کردیم. به نظر من هر تیمی که در پایان قهرمان لیگ شود، شایستگی آن را دارد. پیشاپیش به قهرمان لیگ تبریک می‌گویم و به طور قطع بعد از پایان بازی به تیم قهرمان تبریک می‌گویم. به طور قطع می‌گویم که شرافت در فوتسال ما موج می‌زند و همه تیم‌ها در هفته پایانی برای اعتبار خود بازی می‌کنند.

شمسایی عنوان کرد: در هفته آخر با مقاومتی بازی داریم که در این فصل از ما امتیاز گرفت و عملکرد بسیار خوبی داشت. امیدوارم در این بازی هم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال بیان داشت: همه کوتاهی و بلندی‌های تیم در این فصل به گردن من است. بازیکنان تمام توان خود را به کار گرفتند و «علیرضا جنتی» مدیر عامل و «محمد حسین عراقی زاده» قائم مقام باشگاه گیتی‌پسند در این فصل تیم را بسیار حرفه‌ای اداره کردند. فوتسال از این بالا و پایین ها زیاد دارد. در هفته آخر در ابتدا باید بازی را ببریم و بعد از آن هرچه که خدا خواست، همان می‌شود.

خدا را شکر لیگ پنجشنبه تمام می‌شود

وی اضافه کرد: امسال لیگ بسیار فشرده‌ای داشتیم. خدا را شکر پنجشنبه بازی ها تمام می‌شود وگرنه باید در ادامه با چهار یا پنج بازیکن به مصاف رقبا می‌رفتیم. جا دارد از «آرش جابری» رییس سازمان لیگ نیز تشکر کنم چرا که او توانست بعد از سختی‌های زیادی که در ابتدا برای شروع لیگ وجود داشت، برنامه‌ بازی‌ها را به صورت بسیار منظمی اجرا کند.

سراجی می‌تواند به فوتسال کمک کند

شمسایی در خصوص انتخاب «مهرداد سراجی» به عنوان ریاست کمیته فوتسال گفت: من هیچ برخورد نزدیکی با او نداشتم اما به طور قطع کسی که مدیرعامل سایپا و عضو هیات رییسه فدراسیون است، با ظرفیتی که دارد، می‌تواند به فوتسال نیز کمک کند. فوتسال ما بسیار بزرگ است و همه ما برای اعتلای آن باید تلاش می‌کنیم. ما سوم جهان شدیم و در آسیا نیز همیشه قهرمان بوده‌ایم.

اسطوره فوتسال کشورمان افزود: از وقتی یادم است تیم فوتسال ایران همیشه جزو ۶ تیم فوتسال دنیا بوده است. همه باید به فکر موفقیت این رشته باشند. من به عنوان کسی که ۲۲ سال از عمر خود را در این رشته صرف کرده، از مسوولان می‌خواهم که به فوتسال نگاهی ویژه داشته باشند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر