زنان ایران-زنان شالروا؛ در ورزشگاه آزادی؟
۱۱۱۷۶۴۴
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
۱۰۷۷
مریم ایراندوست اعلام کرد که احتمال دارد پس از دیدار دوستانه با تیم ملی بلاروس، دیدار دوستانه‌ای نیز با شالروا بلژیک برگزار شود.

ورزش سه: مریم ایراندوست اعلام کرد که احتمال دارد پس از دیدار دوستانه با تیم ملی بلاروس، دیدار دوستانه‌ای نیز با شالروا بلژیک برگزار شود.

دعوت از شارلروا برای بازی با تیم ملی فوتبال بانوان

قرار است در اواسط خردادماه تیم ملی فوتبال زنان ایران با حضور در کشور بلاروس، دو دیدار دوستانه با تیم ملی زنان این کشور برگزار کند؛ مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران با تایید این خبر در حاشیه اولین جلسه تمرینی تیم ملی زنان ایران بعد از دو سال، درباره دیگر برنامه‌های آماده‌سازی این تیم هم صحبت کرد.

ایراندوست با اعلام خبر احتمال دیدار تدارکاتی با تیم شالروا گفت: مکاتباتی با باشگاه شالروا صورت گرفته و فکر می‌کنم با توجه به این‌که آقای بیات مدیرعامل باشگاه ایرانی هستند، تعاملات خوبی در این زمینه صورت بگیرد؛ اگر آن‌ها در فصل بدنسازی نباشند، در تیرماه بازی دوستانه را با این تیم بلژیکی خواهیم داشت. هنوز این‌که ما میزبان باشیم یا آن‌ها مشخص نیست، اما دیروز از آقای دکتر خادم خواستم تا اجازه بدهند برای اولین‌بار تیم ملی فوتبال زنان ایران در ورزشگاه آزادی نیز به میدان برود و امیدوارم این خواسته تحقق پیدا کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج