داوری: احمدی‌نژاد قطعاً واکسن فایزر زده است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۷۷۰۱
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۷
۲۵۳۷
با وجود اینکه احمدی نژاد تزریق واکسن کرونا را تکذیب کرد اما عبدالرضا داوری می گوید او قطعا واکسن فایزر کرونا زده است.

خبرآنلاین: عبدالرضا داوری،مشاور سابق احمدی نژاد در روم کلاس هاوس با عنوان««احمدی‌نژاد؛ تیغ دولبه رد و تایید صلاحیت» درباره ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، گفت: ثبت نام آقای دکتر احمدی نژاد خیلی غیرقابل انتظار نبود.

از بهمن ماه گذشته مجموعه فعالیت های فشرده ای از سوی ایشان صورت بندی شد و گروه های استانی ایشان به شدت فعال شدند. جلسات متعددی در ۴ ماه اخیر برگزار شد و افراد مختلف از استانها با ایشان ملاقات داشتند که غالبا فعالان ستادهای استانی ایشان بودند. محتوای جلسات را هم اگر دنبال کنید همین سخنانی بود که ایشان امروز در قالب متن قرائت کردند.

داوری: احمدی‌نژاد قطعاً واکسن فایزر زده است

وی افزود: به نظرم نکاتی در متن ایشان است که جهت گیری آینده اش را نشان می دهد. من در چند مصاحبه ای که در قالب گزارش جمهور با ایشان داشتم به خصوص در آن گزارشی که به مسئله خس و خاشاک پرداخت از روی متن می خواند تا حاشیه های کمتر ایجاد شود. این روال از اواسط سال ۹۹ رویه شده است که از روی متن بخواند. امروز هم از روی متن خواند.

داوری گفت:‌ برخی نکات جمع بندی هایی بود که در ایام اخیر داشتیم. ایشان فروپاشی جمهوری اسلامی را نزدیک می بیند و فکت می دهد این انتخابات آخرین فرصت جمهوری اسلامی و وضع موجود امکان اصلاح ندارد. مشابه این حرفها را قبلا گفته اند اعضای شورای نگهبان به زودی محاکمه می شوند. سخنرانی ایشان یک وصیتنامه سیاسی بود.

وی گفت: او امروز خود را رسما از ساحت سیاسی جمهوری اسلامی خارج کرد. نکته ای که کمتر دیده شد افرادی بود که او را در فضای عمومی علی رغم تبلیغات فراوان همراهی کردند. فعالان نزدیک به او بسیار وسیع ثبت نام او را تبلیغ کردند اما صحنه ها را که می بینید، جمعیتی که او را همراهی کردند، حداکثر بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر است. این نشان می دهد آقای احمدی نژاد فقط از حاکمیت خارج نشد بلکه از جامعه کنشگران فعالی که می توانستند با او همراهی کردند، خارج شد.

این چهره سیاسی گفت:‌غالب افرادی که او را همراهی کردند در مجموعه های استانی او یا دفترش فعالیت می کنند. مطلقا توده مردم از ثبت نام او با یک کنش اجتماعی استقبال نکردند. او فکر می کرد با ثبت نام او، جمعیت ۱۰۰ هزار نفری مقابل وزارت کشور شکل می گیرد. اواز هر دو طرف متضرر شد. با گفتارش، نسبت خود را با حاکمیت برهم زد. با ترکیب کسانی که او راهمراهی کردند و شعارهای رادیکال دادند او پایگاه اجتماعی کنشگران فعال ندارد.

داوری تصریح کرد:‌ورود مرحوم آقای هاشمی در سال ۹۲ به وزارت کشور را در نظر بگیرید. یا آقای خاتمی که آسیب دیده است ولی اگر بخواهد برای ثبت نام بیاید و هوادارانش اجازه داشته باشند حضور پیدا کنند ۱۰-۱۵ هزار نفر جلوی وزارت کشور جمع می شوند. احمدی نژاد امروز یک بازنده مطلق بود. بعد از انتخابات در فضای سیاسی کشور کمرنگ و فید می شود.

مشاور سابق رئیس جمهور دولت های نهم و دهم تاکید کرد: ادبیات خاص او که امروز گفت روز جدیدی برای دنیاست، مدام تکرار می شود. از سال ۹۶ هر ۴ ماه یک بار از او شنیدم دنیا عوض می شود. این مسایل بیشتر درباره فضاسازی است و می خواهد بگوید تاریخ سیاسی ایران به دو دوره قبل و بعد از ثبت نام امروز او تقسیم می شود. طبیعی است با نوع ادبیاتی که دارد، او دو فکت مهم گفت.

اول اینکه گفت اگر تایید نشوم رای نمی دهم. این معنا دارد که به شورای نگهبان گفتند من را رد کن. ردشدن خود را قطعی می داند. اگر شورای نگهبان می خواست او را تایید کند، با این تهدید دیگر او را تایید نمی کند. خود را جای شورای نگهبان بگذارد یک نامزد شما را تهدید کند اگر من را تایید نکند چه می کنم.

موضوع بعدی اغتشاشات و آشوبهاست که گفت اگر اغتشاش و آشوبی اتفاق بیفتد کار امنیتی هاست. این یک تهدید است و سیگنالهایی را به برخی هواداران افراطی او می دهد. باید چاره ای اندیشیده شود که فضای انتخابات دچار مشکلات سال ۸۸ نشود.

داوری درباره حرف های احمدی نژاد درباره تکذیب تزریق واکسن فایزر کرونا گفت: درباره واکسن فایزر اطلاعیه ای منتشر شده است که فکت های عجیب و اشتباهات غلطی در آن است. از جمله تاریخ تولید واکسن فایزر و نظایر آن. فردا نامه ای سرگشاده به رئیس صدا و سیما منتشر می کنم. این قطعی است که او واکسن زده است. رفتار او در استفاده از ماسک را ببینید. در فضای سربسته و تجمع از ماسک استفاده نمی کند. این دلیلی است که او واکسن فایزر را تزریق کرده و بدن خود را ایمن می داند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:110
Iran (Islamic Republic of)
09:32 - 1400/02/23
چند بار باید رسوا شوید که بدانید داوری دروغگوست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر