آگوئرو پس از فینال، راهی بارسلونا می‌شود؟
۱۱۱۸۰۰۶
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۲
۸۹۱
سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی آخرین روز های حضور خود در این باشگاه را سپری می‌کند و باید دید که در نهایت راهی کدام باشگاه خواهد شد و چه تصمیمی برای آینده اش دارد. او ده سال در منچسترسیتی بود و افتخارات زیادی به دست آورد اما اکنون به پایان راه رسیده است و خودش چندی پیش اعلام کرد که از این تیم جدا خواهد شد.

فوتبالی: سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی آخرین روز های حضور خود در این باشگاه را سپری می‌کند و باید دید که در نهایت راهی کدام باشگاه خواهد شد و چه تصمیمی برای آینده اش دارد. او ده سال در منچسترسیتی بود و افتخارات زیادی به دست آورد اما اکنون به پایان راه رسیده است و خودش چندی پیش اعلام کرد که از این تیم جدا خواهد شد.

آگوئرو پس از فینال، راهی بارسلونا می‌شود؟

یکی از گزینه هایی که نامش پیرامون سرجیو آگوئرو مطرح شده است، بارسلوناست و گفته می‌شود که آگوئرو می‌خواهد به بارسلونا برود تا در آن تیم با لیونل مسی هم تیمی شود و از طرفی سران بارسا هم می‌خواهند این انتقال شکل بگیرد تا به نوعی بتوانند با استفاده از یکی از صمیمی ترین دوستان مسی او را در بارسا ماندگار کنند.

به گفته TV3 کاتالونیا، سرخیو آگوئرو پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا بین منچسترسیتی و چلسی، راهی بارسلونا خواهد شد و این انتقال رسمی می‌شود و آگوئرو به بارسا خواهد پیوست.

باید دید که در این مورد چه اتفاقاتی رخ خواهد داد اما چیزی که هست اخیر حرف و حدیث هایی درباره پیوستن آگوئرو به بارسا ایجاد شده و باید دید که تا چه حد این حرف و حدیث ها جدی است. پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ 8 خرداد، این قضیه روشن خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج