اندام امیری در دربی‌های این فصل دبل کردند!
۱۱۱۸۲۵۲
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۱
۱۸۱۳
وحید امیری در هر دو بازی رفت و برگشت استقلال و پرسپولیس در لیگ بیستم در متن جنجالی‌ترین صحنه‌های بازی بود!

طرفداری: وحید امیری در هر دو بازی رفت و برگشت استقلال و پرسپولیس در لیگ بیستم در متن جنجالی‌ترین صحنه‌های بازی بود!

بازی برگشت استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر بیستم با تک گل عیسی آل کثیر به سود پرسپولیس به پایان رسید اما هواداران استقلال معتقدند داور یک پنالتی برای استقلال نگرفت و شکست تیم شان را این پنالتی رقم زد.

اگرچه استقلال با اتخاذ روش 2-5-3 در همان ابتدای بازی دچار اشتباه شد و بعد از خوردن گل هم تعویض های احساسی فرهاد و روی آوردن به بازی مستقیم و هوایی، به نفع پرسپولیس بود اما استقلالی ها اعتقاد دارند اگر داور خطای دقیقه 3 وحید امیری روی مهدی قائدی را می دید، ورق برمی گشت و بازی سرنوشت دیگری پیدا می کرد.

در دقیقه 3 بازی امروز استقلال و پرسپولیس، وحید امیری ناخواسته روی پای مهدی قائدی لگد کرد که محسن ترکی به عنوان کارشناس داوری مدعی بود این بی احتیاطی امیری باید با اعلام خطای پنالتی جریمه می شد.

جالب اینجاست که در بازی رفت استقلال و پرسپولیس هم محمد نادری در نیمه اول و داخل محوطه جریمه پرسپولیس توپ را به دست وحید امیری کوبید اما رضا کرمانشاهی اعتقادی به پنالتی نداشت. داور بازی مدعی بود از آن جایی که دست امیری کنار بدنش بود و توپ هم ابتدا به پای او برخورد کرد و سپس به دستش خورد، دستور به ادامه بازی تصمیم بهتری بوده است.

البته در آن بازی، اغلب کارشناسان داوری هم تصمیم رضا کرمانشاهی را تایید کردند و گفتند آن صحنه پنالتی نبود و حالا باید دید این بار کارشناسان چه نظری درباره پای وحید امیری می دهند. هر چه بود، در هر دو بازی رفت و برگشت این فصل دست و پای وحید امیری دردسر درست کرد و سوژه شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج