ماجرای حرف زدن لیلا حاتمی با یخچال
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۱۸۶۶۳
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
۱۱۳۱۴
پیشینه و اعتبار لیلا حاتمی و شهرتی که به عنوان یک بازیگر گزیده‌کار دارد، باعث شده به خاطر حضور در اولین تیزر تبلیغاتی کارنامه‌اش با انتقادات و اعتراضات پرشماری مواجه شود
روزنامه شهروند - پولاد امین: حضور لیلا حاتمی در یک تیزر تبلیغاتی حاشیه‌ساز شده است. به خصوص به دلیل این واقعیت که لیلا حاتمی به گزیده‌کاری در انتخاب فیلم‌هایش معروف است. حالا با چنین پیشینه و شهرتی، حضور لیلا حاتمی در تیزری که از کمترین ارزش‌های ساختاری و هنری نیز بی‌بهره است، واکنش‌های گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده و کاربران به ویژه درباره لحظه‌ای که لیلا با یخچال حرف می‌زند، شوخی‌ها و کنایه‌های پرتعدادی منتشر کرده‌اند!
 
ماجرای حرف‌زدن لیلا حاتمی با یخچال
 
اولین و آخرین؟!
 
لیلا حاتمی تنها بازیگری نیست که در تیزر‌های تبلیغاتی حضور یافته. پیش از او شاهد حضور بازیگرانی، چون هدیه تهرانی، نوید محمدزاده، مهران مدیری، بهرام رادان، امین حیایی، نیکی کریمی و بسیار بسیار دیگر از هنرمندان در فیلم‌های تبلیغاتی بوده‌ایم. اما واکنش‌هایی که در دو روز اخیر نسبت به حضور لیلا حاتمی در تیزر یکی از برند‌های یخچال ایجاد شده، قابل قیاس با موارد قبلی نیست و لیلا به نحوی شگفت‌انگیز سیبل انتقادات، اعتراضات و البته طعنه‌ها و نیش و کنایه‌های کاربران فضای مجازی و حتی هواداران و دوستدارانش شده است.
 
ظاهرا پیشینه و اعتبار لیلا حاتمی و شهرتی که به عنوان یک بازیگر گزیده‌کار دارد، باعث شده به خاطر حضور در اولین تیزر تبلیغاتی کارنامه‌اش به شدت مورد تنبیه سینمادوستانی قرار بگیرد که حضور در اثری با چنین کیفیتی را از او انتظار ندارند، حتی اگر تنها و تنها در یک تیزر یک دقیقه‌ای تبلیغاتی باشد!
 
ماجرای حرف‌زدن لیلا حاتمی با یخچال
 
شاید از این‌رو باشد که بسیاری معتقدند این تیزر اولین و البته آخرین حضور تبلیغاتی لیلا حاتمی خواهد بود. با اینکه بسیاری نیز عقیده دارند که لیلا حاتمی شاید به خاطر شخصیت لجوج و سرسختش، فقط به خاطر لجبازی هم شده باشد، این مسیر را ادامه خواهد داد.انتشار گسترده شایعاتی که حکایت از این دارند که سازنده این تیزر پرحاشیه حمید نعمت‌الله است (که لیلا حاتمی در چهار فیلم از هفت فیلمش بازی کرده)، احتمال ادامه‌دار بودن حضور لیلا حاتمی را بیشتر هم می‌کند!
 
لیلا و آل پاچینو
 
کاربران فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی واکنش‌های گسترده و البته گوناگونی در قبال حضور لیلا حاتمی در یک تیزر تبلیغاتی و حرف‌زدنش با یخچال نشان داده‌اند.
 
عده‌ای این موضوع را نمونه و نمودی دیده‌اند از اوضاع نابسامان دیگر حوزه‌ها، از جمله سینمای ایران و به این بهانه از روابط و مناسبات حاکم بر سینمای ایران انتقاد کرده‌اند. مثل کاربری که گفته: «دیگه تو سینمای ایران یک هنرمند با اعتبار هم باقی نمونده که حرفه‌ای و متعهد عمل کنه. همه چیز شده پول و شماره کارت و حساب بانکی! واقعا منزجر‌کننده است. باز الان یک عده میگن خب هالیوودی‌ها هم تیزر تبلیغی بازی می‌کنند و تبلیغ که اشکالی نداره!
 
ماجرای حرف‌زدن لیلا حاتمی با یخچال
 
در جواب بگم که اولا اونجا فرم و شکل تبلیغات فرق داره و یک صنعت پیشرفته و پولساز و البته حرفه‌ای است. در ضمن اونجا اقتصاد آزاد به معنی واقعی کلمه وجود داره. یعنی اون تبلیغی که ساخته می‌شه، واقعا مورد نیاز سازنده است. اینجا، اما مردم چاره‌ای جز خرید از یکسری برند خاص و معروف ندارن، حالا چه با تبلیغ چه بی‌تبلیغ! البته من در هالیوود هم بازیگر‌های مهم و درجه یک رو هم ندیدم که تبلیغ بازی کنن! آل‌پاچینو و برد پیت و مریل استریپ تو چه تیزر‌هایی بازی کردن؟! لیلا حاتمی هم بازیگر درجه یک این کشوره و کلی جایزه پارو کرده ظاهرا! پس شأن و منزلت هنری کجا رفت؟»یا کاربری که گفته: «از این تبلیغ سرهم‌بندی شده مشخصه که کل بودجه تیزر صرف دستمزد خانوم حاتمی شده.»و این یکی: «کل بودجه رفت واسه آوردن لیلا حاتمی دیگه پول نویسنده نداشتن.»
 
حمله به لیلا
 
برای شماری هم حضور لیلا حاتمی در تیزر تبلیغاتی بهانه‌ای بوده برای طعنه زدن به این بازیگر.مثل کاربری که گفته: «از وقتی قرار شده سلبریتی‌ها هم مالیات بپردازند، بیچاره‌ها خیلی تو فشارن.»
 
ماجرای حرف‌زدن لیلا حاتمی با یخچال
 
یا کاربری که گفته: «از لیلا حاتمی بعید بود. ولی خوشم میاد هر کسی یه قیمتی داره و به محض رسیدن قیمت خوب اصول و عقاید میشه کشک.»و کاربری که پرسیده: «یعنی خانم حاتمی انقدر لنگ پول مونده بود؟»و آن یکی که گفته: «لیلا حاتمی هرچی تا الان خوب بود رو با این شست برد.»
 
لیلا حاتمی دوستداران و البته منتقدان زیادی دارد. بعضی از مخالفان لیلا حاتمی هم از حضور این بازیگر در تیزر به عنوان بهانه‌ای برای نقد بازیگری او استفاده کرده‌اند. مثل کاربری که گفته: «لیلا حاتمی حتی تو تبلیغ هم همون همیشگیه!»
 
یا: «یعنی واقعا این زن یخچاله. بهترین انتخاب بود اتفاقا. بازیگری که اگه دختر علی حاتمی نبود، آیا به این جایگاه می‌رسید؟»
و این یکی: «لیلا حاتمی حالت هیجان‌زده‌ش هم مثل حالت افسرده منه.»و: «الان لیلا حاتمی رو با همین گریم و لباس می‌تونی بذاری تو دادگاه، سکانس طلاق رو دوباره بگیری. یعنی میمیک همونه.»
 
تیزر بی‌کیفیت
 
برخی نیز انتقادشان ناظر به کیفیت تیزر پرحاشیه یخچال است: «جالبه به جای اینکه با اسم یخچال به مثابه ابژه تبلیغ آشنا بشیم، خانم بازیگر با هویت واقعیشون خدمت جناب یخچال معرفی می‌شن. چه تحقیری برای بازیگر سیمرغ گرفته و چه قدرت‌نمایی از جانب جناب یخچال!»
 
کاربری هم به کیفیت تیزر پرحاشیه کنایه زده و پرسیده: «ایرج ملکی ساخته اینو؟»مخالفانی هم نگاه جدی‌تری به تیزرسازی داشته‌اند: «حالا بگذریم از اینکه همه خندیدند. ولی جدی اهل فن باید بگن این تیزر رو چه جوری می‌شد بدتر از این ساخت. فکر می‌کنم خیلی کار سختی باشه تبلیغ رو انقدر بد بسازی. ظاهرا فکر پشتش بوده، شانسی نمیشه انقد همه چیز رو بد پیاده کرد.»
 
و البته کاربری هم پرسیده: «۸۰درصد از زمان فیلم لیلا پشت به تصویر با یک لباس مسخره است! خب بابت این نقش مسخره چرا پول به لیلا دادند؟! یک هنرپیشه ارزون‌تر نمی‌شد؟» و: «فقط اون جمله که میگه خونه با یخچال گرما میگیره! خود لیلا حاتمی چطور قبول کرده اینو بگه!»
 
ماجرای حرف‌زدن لیلا حاتمی با یخچال
 
کیفیت تیزر البته موافقانی هم دارد: «بامزه است که. قبول دارم ایده‌ش خیلی قوی نیست، ولی خوب از آب دراومده جدی!» یا کاربری که گفته: «والا همین‌که الان همه دارن در موردش حرف میزنن یعنی ۵۰درصد اهدافش محقق شده. بقیه اهداف هم تو کلیپ‌های بعدی»؛ که البته کاربری هم پاسخش را داده: «نمی‌فهمم چرا می‌گن تبلیغ بد وجود نداره! بله تبلیغ بد هم یک جور دیده شدن میاره، اما هدف تبلیغات دیده‌شدن صرف نیست! اگه این‌جوریه، پس آژانس‌های خلاقیت و نویسنده‌ها و کارگردانای خلاقیت احمقن که تلاش می‌کنن؟ مخصوصا که برندی مثل امرسان نیازی به شناساندن برندش نداره که بگیم همین دیده‌شدن کافی بود!»
 
خنده‌بازار
 
عده‌ای نیز از این بهانه فقط برای شوخی و خنده استفاده کرده‌اند.
 
– «بامزه بود، خندیدیم!»
 
– «جایزه بهترین بازی رو باید بدن به یخچال!»
 
 
ماجرای حرف‌زدن لیلا حاتمی با یخچال
انتشار یافته: 49
در انتظار بررسی:13
Iran (Islamic Republic of)
09:49 - 1400/02/26
اخه ما چقدر فضولیم
پاسخ ها
میتی از مشد
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اگر یه بازیگر خانم در این 42 سال باعث افتخار ایران بوده همین لیلا حاتمی عزیز است . حضور در تبلیغات یه کار تجاریه که به هیچ کس ربطی نداره و ایشون دوست داشته اینکار را انجام بده . تمام بانوان ایرانی باید لیلا حاتمی را الگوی خود قراردهند . تو بی نظیری دختر ریبای ایرانی
007
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
تو بی نظیری بانوی باصلابت ایرانی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
خود لیلا حاتمی هستی شیطون
Iran (Islamic Republic of)
09:57 - 1400/02/26
کاربری هم پرسیده: فقط اون جمله که میگه خونه با یخچال گرما میگیره! خود لیلا حاتمی چطور قبول کرده اینو بگه!

کاربر عزیز اتفاقا این اوج خلاقیت و نکته سنجی طراح این تیزر بوده که چنین جمله ای را برای لیلا حاتمی در نظر گرفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
خب میشه شما خلاقیتشو یکم واضح تر بگین چجوری یخچال گرما میده:/
Iran (Islamic Republic of)
09:57 - 1400/02/26
کلن از بازی لیلا حاتمی خوشم نمی یاد لوس و ننر بازی میکنه سعی میکنه تن صداش رو مثل دختر بچه ها کنه که اصلا با سن و سالش جور در نمیاد!!! اصلا نمی تونه با بازی هاش حس رو منتقل کنه
Iran (Islamic Republic of)
10:03 - 1400/02/26
ازش انتظارنداشتم....خراب کرد...درحدش نبوداینکارا
Iran (Islamic Republic of)
10:06 - 1400/02/26
چیکارش دارید بزارید اینم نونش و بخوره
پاسخ ها
بنگولی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
ب چ قیمتی؟
Iran (Islamic Republic of)
10:07 - 1400/02/26
۱۵ میلیارد واسه این تبلیغ گرفته اگه شماها بجاش بودین با یخچال حرف نمیزدین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
من اگه بودم . اصلاً خودم نقش یخچال رو بازی میکردم :)))
ولی جدای از شوخی و بی کیفیت بودن تبلیغ . چه ایرادی داره که هم یک بازیگر خوب از این راه درآمد داشته باشه و هم یک برند و تولید کننده داخلی معرفی و تبلیغ بشه .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
این پولو به منم بدن،یخچال که سهله با دیوار هم حرف میزنم
اما قضیه اینه که آیا لیلا هم مثل من لنگ این پوله؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
این پولو به من بدن من با یخچال ازدواج می کنم
منذر
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
هموطن اغراق نکن ندیده غیب میگی؟ ۱۵ میلیاردکجابوده؟!! لطفاتخطئه نکنید .
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1400/02/26
یکی امثال این سلبریدی و نیم لیبریتی هارو الکی گنده نکنید
یک مثل همین لیلا حاتمی باباش علی حاتمی بوده دری به تخته خورده از بچگی اومده تو سینما و تلویزیون بوده مثل اون ملیکا و مهراوه شریفی نیا و مونا و مارال فرجاد و خیلی های دیگه که اگه باباشون نبودن هیچی نمیشدن
اتفاقا اینا از همه بی سوادترند نمونش تو انتخابات و چیزای دیگه که هیچ سوادی ندارن مثل اون بشکه بهاره رهنما که فرق موجر و مستاجر نمیدونه یا اون باران کوثری که میگه ما هممون گول خوردیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
عالی گفتی
Iran (Islamic Republic of)
10:13 - 1400/02/26
به عنوان لباس چی پوشیده بود؟وحشتناک بود بازی هم که افتضاح.به قول کاربر بالایی اگه دختر علی حاتمی نبود اصلا
بازیگر میشد؟؟؟احتمالش نزدیک صفره
Iran (Islamic Republic of)
10:17 - 1400/02/26
یه مشت بیکار نشستن حرف درمیارن . خب تمام دنیا تبلیغ میکنن بازیگراشون. مگه ازجیب شما دزدیدن؟اره لنک پول بوده اصلا حرفی میمونه؟
پاسخ ها
تلما
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
واقعا چرت گفتی
Iran (Islamic Republic of)
10:35 - 1400/02/26
اتفاقا به هدفش رسید ...یک تبلغ به غیر از دیده شدن و به یاد ماندن مگه چیز دیگری هم می خواد بنظر من این تبلغ هم دیده شد و هم ماندگار
Germany
10:57 - 1400/02/26
عده ای در تاریکی ها مخفی شده اند و کارشان خراب کردن این و آنه.....مگر مال کسی رو دزدیده ؟ مگر روسریشو باد برده ؟ مگر کار خلاف قانون کرده ؟ صلاح مملکت خویش خسروان دانند ....اختیار خودشو داره پولی گرفته و بازی کرده....هنرمند بزرگ و با شخصیتیه...‌‌‌.. عده ای از محبوبیت هر فردی ناراحتند به نظر می رسه بیمارند ...‌
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
خود لیلا حاتمی هستی
Iran (Islamic Republic of)
11:10 - 1400/02/26
اثرات زندگی در ایران
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
نه عزیزم اثر ۱۵ میلیاردیه که واسه این تبلیغ گرفته
Iran (Islamic Republic of)
11:10 - 1400/02/26
براي منم اين سوال هست كه واقعا ليلا حاتمي لنگ پول بود كه اين تيزر تبليغاتي رو بازي كرد يا براي سرگرمي بوده فقط!!
Iran (Islamic Republic of)
11:11 - 1400/02/26
دوست داشته با یخچال حرف بزنه چرا خودتون میرید جلوش میگید حالا چی بخورم چرا هیچی توش نیست چقدر شلوغ چرا کپک زده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
خخخخخخخ
Germany
11:33 - 1400/02/26
اگرچه از خودش و بازیش خوشم میاد ولی اکه دختر مرحوم علی حاتمی نبود اصلا در جایگاه فعلی قرار نمی گرفت، یه چیزی میشد مثل ساره بیات که همیشه در حال زار زدنه و میمیک صورت و لحن صدایش کلا منفیه و افسرده
United States of America
11:43 - 1400/02/26
حداقل 20 ساله که لیلا حاتمی بازی و حرف زدن و اداهاش تکرار و تکراره . فرقی بین حرف زدنش توی این تبلیغ با نقشش توی فیلم هاش نیس . ما عادت داریم دیگران رو انقدر بزرگ و دست نیافتنی کنیم که دیگه نشه نقدشون کرد. نمونه اش مسعود کیمیایی که دهه 70 و 80 اگه یکی نقدش میکرد میگفتن بیسوادی . همون کیمیایی رو سال 94 توی سالن سینما مردم مسخره و هو کردن . حالا لیلا حاتمی هم همونه . انقدر گفتن بزرگ و خفنه . مثلش نیس .یه بازیگر معمولی و تکراری . حتی توی تبلیغ
Iran (Islamic Republic of)
12:01 - 1400/02/26
خونه با یخچال گرما میگیره ...!
Iran (Islamic Republic of)
12:32 - 1400/02/26
تو این دوران کرونا هرکی هرکاری برای معیشتش میکنه سرزنشش نکنیم همه چی خوبه....
Iran (Islamic Republic of)
12:39 - 1400/02/26
۱۵ میلیارد؟؟؟ ۵ میلیون میدادن به من هم سناریوی خوبی طراحی میکردم هم بازی زیباتر. ۱۵ میلیارد برای چی دادن بهش مگه چکار کرد؟؟ چرا مبالغ به این هنگفتی خرج میشه بعد یه عده در فقر کامل هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
مگه تو لیلا حاتمی هستی که ۱۵ میلیارد بهت بدن؟
Iran (Islamic Republic of)
12:54 - 1400/02/26
بازيش لوسه و تكرار و تكرار .!
Iran (Islamic Republic of)
14:21 - 1400/02/26
وقتی تبلیغات بجای آژانسهای تبلیغاتی توسط زیر پله ای ها ساخته می شوند!!!
Iran (Islamic Republic of)
14:29 - 1400/02/26
لیلا حاتمی فقط بخاطر اینکه دختر علی حاتمی هست این همه دستمزد میگیره وگرنه اصلا خوب بازی نمی‌کنه
Iran (Islamic Republic of)
14:32 - 1400/02/26
چه مزخرف خندیدیم کارتون واسه بچه ها ساختن لباس درست تر نداشت بپوشه شد تبلیغ واسه خانمای خونه داره
پاسخ ها
الماس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
این تبلیغ عمدی اینجور ی ساخته شده دلیلش هم همجوره بد بودنشه
Iran (Islamic Republic of)
16:55 - 1400/02/26
منم ۱۵ میلیارد می گرفتم
با خودمم حرف می زدم چه برسه به یخچال
Iran (Islamic Republic of)
19:44 - 1400/02/26
هميشه نقش هاي تكراري و بي روح بازي ميكنه...شانس اورده دختر علي حاتمي هستش و گرنه بازيگريش خيلي معموليه
Iran (Islamic Republic of)
21:09 - 1400/02/26
چه اشکالی داره نون معروفیتش رو میخوره بهش نیاز دارن ما هم اگه بودیم همین کارو میکردیم چرا باید به همه چیز ایراد بگیریم البته اون سلبریتیهایی که از بیت المال مفت میخورن یا اونایی که سرمایه های معنوی کشور رو به سخره میگیرن حسابشون جداست.
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1400/02/26
فایده تبلیغ چیه؟ اینکه محصور سر زبونا بیفته و شناخته شه
دلیل مسخره بودن این تبلیغم همینه!
درواقع از عمد مسخره میسازن تیزر رو تا دست به دست بشه و بیشتر دیده بشه...
Iran (Islamic Republic of)
03:38 - 1400/02/27
ای بابا اصلنم بد نبود ایرانی جماعت جامعه همیشه حملاست بدون ذره ای فکر اصلا چ جوری می تونین با هنر پیشه های کشورهای دیگه مقایسه کنین هر کشوری شرایط خودش داره حالا مثلا شماها بودین چیکار می کردین خیلیم خوب بودم مخصوصا ارتباطش موقع صحبت کردن
Iran (Islamic Republic of)
07:33 - 1400/02/27
سلام: من کسی ازشهروندهائی پروپاقرص لیلای سینمای ایران هستم ، لذادرحمایت از این کارلیلاجان بایدبگویم این کارتبلیغاتی ایشان نشانه تواضع وفروتنی حاتمی است که من به نوبه خودم این کاررا می ستایم ایشان بافروتنی وتواضع تمام به ما میفرمایند غرور وخودخواهی برای انسان کارزشتی است ومن باتوجه به اینکه یک هنرمنددرجه اول هستم دلیل نمیشود فیلمهای درجه دومی بازی نکنم این ازشان وجایگاه هنری من چیزی نمی کاهد . پس ازکاربران ودوستداران سینمای ایران تمنادارم اهانت نکنند وازایشان هم به نشانه قدرشناسی بایدحمایت کنیم .درودبر لیلای سینمای ایران وبدانند قدرشناسشان هستیم .
Iran (Islamic Republic of)
08:07 - 1400/02/27
خیلی بزرگش کردید بابا! لیلا حاتمی، شان و حد واقعیش همینه !
Iran (Islamic Republic of)
11:20 - 1400/02/27
بانوی زیبای ایران زمین، باخودش هم حرف بزند، بازهم زیباست..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی