گل‌محمدی: احمدی‌نژاد استقلالی بود، حرفی زدیم؟
۱۱۱۸۸۰۱
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
۴۲۲۱
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برخی با برگزاری جسله‌هایی خواب‌های بدی برای این تیم دیده‌اند.

ایسنا: یحیی گل محمدی درباره وضعیت پرسپولیس پس از دیدار برابر استقلال و حواشی این دیدار به صحبت پرداخت و گفت که هواداری یک مسوول از یک باشگاه ایرادی ندارد چراکه به طور مثال محمود احمدی‌نژاد هم طرفدار استقلال بود. او در این گفت‌وگو عنوان کرد که برخی با برگزاری جلسه‌هایی خواب‌های بدی برای پرسپولیس دیده‌اند.

در ادامه گفت‌وگوی یحیی گل‌محمدی را می‌خوانید:

* ابتدا درباره شرایط پرسپولیس بعد از داربی صحبت کنید. بعد از برد در یک بازی بزرگ، شرایط تیم‌تان را چطور ارزیابی می‌کنید؟

- داربی یک بازی در لیگ بود و سه امتیاز بیش‌تر نداشت. خوشحالیم سه امتیاز را گرفتیم و خیلی برای‌مان مهم بود چون می‌توانیم در کورس قهرمانی باقی بمانیم. الان رقابت جدی با سپاهان داریم البته تیم‌های دیگر هم هستند؛ باید بینیم وضعیت چطور است اما بازی مهمی را بردیم و این برد را به هواداران تبریک می‌گویم. تا دیروز (شنبه) برای برد خوشحال بودیم اما الان دیگر تمرکز ما روی تمرین و بازی‌های آینده است. الان هم باید خودمان برای بازی در جام حذفی برابر شاهین بندر عامری آماده کنیم. شرایط آب و هوایی آن‌جا سنگین است و از طرف دیگر تیم حریف انگیزه زیادی دارد تا برابر ما عملکرد خوبی داشته باشد. ما هم در نبود چند بازیکن مصدوم به آنجا می‌رویم که این کار ما را سخت‌تر می‌کند.

* در اواخر دیدار پرسپولیس برابر استقلال اتفاقاتی رخ داد که بازی را به حاشیه برد. چه دلیل باعث بروز درگیری‌های آخر بازی بود؟

- ما هیچ‌وقت این مسائل را تایید نمی‌کنیم و هیچ‌وقت هم شروع کننده این ماجراها نبودیم. بازیکنان ما دنبال این حاشیه‌ها نیستند و همیشه سعی کردیم اخلاق و مسائل فنی را درون زمین نشان بدهیم. در جریان بازی چند بار بازیکنان حریف روی زمین افتاده بودند که ما در شرایطی که می‌توانستیم حمله کنیم، توپ را به بیرون زدیم. اتفاقات پایان بازی اتفاقات خوبی نبود و نباید اتفاق می‌افتاد. داربی شرایط خاص خودش را دارد و اولین بار نیست که در داربی چنین اتفاقی رخ می‌دهد. در خیلی از داربی‌های قبلی هم اتفاقاتی به مراتب بدتر از این رخ داده اما باید مدیریت روانی و روحی خوبی داشته باشیم تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

* حاشیه‌های داربی هم‌چنان ادامه دارد. توییت محمدجواد آذری ‌جهرمی و در ادامه واکنش فرهاد مجیدی که باعث انتشار بیانیه از سوی هر دو باشگاه شد. نظر شما درباره این موضوع چیست؟

- هر مسوولی حق دارد هواداری خود را نسبت به تیمی اعلام کند. مگر آقای احمدی‌نژاد استقلالی بود و یا نوه و نتیجه حضرت امام خمینی (ره) هوادار استقلال بودند، ما حرفی زدیم؟ ما هیچ‌وقت نسبت به استقلالی بودن مسوولان حرفی نزدیم. باشگاه استقلال هم باید چنینن رفتاری کند. آقای آذری‌جهرمی هوادار دو آتیشه پرسپولیس است و این که بخواهند این همه فشار به او بیاورند درست نیست. آن‌ها ذهن‌ها را به سمت آقای جهرمی منحرف می‌کنند تا واقعیت‌ها را پوشش بدهند.

* در جام حذفی سال گذشته نتوانستید به فینال برسید، آیا امسال برنامه جدی دارید تا در جام حذفی هم موفق ظاهر شوید و جام بگیرید؟

- ما در همه بازی‌ها با تمام وجود و تمام قوا وارد زمین می‌شویم و با تمام وجود برای برد بازی می‌کنیم. این وظیفه‌ای است که بر دوش همه ما است. گاهی ممکن است موفق باشیم و گاهی هم موفق نباشیم. با توکل بر خدا پیش می‌رویم.

* بحث جدایی بازیکنان در پایان فصل باعث نگرانی بازیکنان شده است. جدایی کنعانی‌زادگان تا بحث جدایی احمد نوراللهی. آیا در این زمینه باشگاه مساله تمدید قراردادها را جدی دنبال می‌کند؟

- فشردگی مسابقات آن‌قدر زیاد است که کار را سخت می‌کند. ما همه تلاش‌مان را انجام دادیم تا باشگاه قرارداد بازیکنان را تمدید کند. هم نامه نوشیتم و درخواست رسمی دادیم و هم به صورت شفاهی درخواست خودمان را گفته‌ایم. به امید خدا اتفاقات خوبی رخ بدهد.

* مباحث و مشکلات مالی این روزها گریبان پرسپولیس را گرفته است. نگران نیستید این موضوع تیم شما را به حاشیه ببرد؟

- مشکلات مالی از اول فصل وجود داشت. از شروع فصل تا به حال باید ۷۵ درصد قراردادها پرداخت می‌شد که انجام نشده است. ضمن این که تا به حال به غیر از ۸۰۰ دلار، اعضای باشگاه هیچ پاداشی هم دریافت نکرده‌اند. این مشکلات، تیم را اذیت می‌کند و نوع پرداختی که دارند و مثلا ۵ درصد و یا ۱۰ درصد در بازه زمانی طولانی می‌دهند، باعث ایجاد مشکلات زیادی برای همه ما شده است. باید فکری برای حل مشکل شود. بازیکنان روی قراردادی که امضا کرده‌اند، حساب می‌کنند و اگر به موقع پرداخت نشود مشکلات زیاد می‌شود و بازیکنان را اذیت می‌کند. واقعا حیف است چون بازیکنان با تمام وجود تلاش می‌کنند اما از آن طرف آن طور که شایسته این بازیکنان است با آن‌ها برخورد نمی‌شود.

* برخی معتقداند رویه‌ای ایجاد شده مبنی بر این که اگر باشگاهی قبل از بازی درباره داوری بیانیه بدهد و یا مربی در کنار زمین به داوری اعتراض کند، روند قضاوت‌ها به سود تیمش می‌شود. شما این موضوع را قبول دارید؟

- بحث بیانیه‌های قبل از مسابقات یک بحث غیرحرفه‌ای است. این که با بیانیه می‌خواهیم داور را تحت فشار قرار بدهیم، گاهی جواب می‌دهد و همه روی این موضوع کار می‌کنند. قبل از داربی هم از سوی باشگاه رقیب بیانیه‌ای صادر شد که این کار واقعا غیرحرفه‌ای بود. ما آرام‌ترین نیمکت لیگ برتر را داریم اما گاهی از این آرام بودن سوء استفاده می‌شود. وقتی نیمکت تیم حریف با فریاد می‌خواهد نظر داوری را برگرداند و با فریاد نظر داوری برمی‌گردد، ما هم می‌گوییم پس فریاد بزنیم تا بتوانیم از حق‌مان دفاع کنیم. البته منظور من بازی داربی نیست؛ کلی صحبت می‌کنم.

این واقعا شکل خوبی ندارد و به ویژه حالا که استادیوم‌ها خلوت است و صداها می‌پیچد و همه می‌شنوند و این شکل بدی دارد. باید از خودمان شروع کنیم و از این جهت همیشه از نیمکت تیم خودم خواستم آرام باشند و از سایر نیمکت‌ها هم خواهش می‌کنم نسبت به این موضوع حساسیت بیش‌تری داشته باشند و اجازه بدهند داوران تمرکز داشته باشند. این یک واقعیت است و به یک قانون تبدیل شده که اگر مربی‌ای کم‌تر صحبت کند، حق تیمش را می‌خورند. متاسفانه داوران ما هم تحت تاثیر فریاد هستند.

* یکی از راه‌های کاش اشتباهات داوری، ورود VAR به فوتبال ایران است. آیا باشگاه پرسپولیس در این زمینه درخواستی نداده‌ است؟

- VAR نیاز به امکانات و تجهیز ورزشگاه‌ها است. نمی‌دانم امکانش را داشته باشیم. بعید می‌دانم بتوانیم امکانات مورد نیازش را فراهم کنیم و هر کسی این موضوع را مطرح می‌کند بیش‌تر حالت شعار دارد. امیدارم روزی VAR به فوتبال ایران بیاید تا حق تیم‌ها ضایع نشود.

* به عنوان نکته پایانی آیا صحبتی دارید؟

- می‌خواهم خطاب به هواداران بگویم خبرهایی شنیدم که فردا (دوشنبه) جلسه‌هایی قرار است برگزار شود که خواب‌های بدی برای پرسپولیس دیده‌اند و بیش‌تر هم نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم.

انتشار یافته: 145
در انتظار بررسی:32
Iran (Islamic Republic of)
14:31 - 1400/02/26
داره خط میده به طرفدارا که فردا هر چی کمیته انظباطی اعلام کرد، شلوغ بازی در آورند، بعد می گه ما آرومترینیم
پاسخ ها
پرافتخارترین تیم ایران استقلال
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
این گل ممد نگاه نکنید زبون نداره نصفش زیر زمینه خیلی موزیه...تیمش کلا زیر توپه و هوچی گر ...خودشم سردسته هوچی گرا
بدون نام
United States of America
۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
این دولت نتونسته توقعات مردم برآورده کنه و مانور داده روی فوتبال اونم طرفداری از تیم پرطرفدار پرسپولیس که بتونه جامعه رو راضی نگهداره و وزیرم فقط تنها موفقیتش جامای لنگ بوده و بس توی همه حوزه ها گند زده
پرافتخارترین تیم ایران استقلال
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
گل ممد اخه احمدی نژاد نتیجه رو که عوض نمیکرد که...یه نفر اون موقع نیوند بگه احمدی نژاد استقلالیه چون کاری نداشت نتیجه عوض نمیکرد ازین گندکاریا شما نمیکرد فقط طرفدار بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
فسسسسسس وفس ممنوع
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
دوست کیسه کشی که فرمودی زمان مموتی کسی اعتراض نکرد! عرضم حضور انورت که اون زمان اصلا فضای مجازی در کار نبود که حاشیه ها بولد بشه. اونموقع شماها هرکاری دوس داشتین میکردین. دهه ۸۰ بهترین بازیکنای لیگ مال شما بود
بی نام
Germany
۱۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
از قدیم هم همین بوده شخصیت های کشوری و بازاری و علمی (تاجی) استقلالی هستند و کافه نشینان و چماقداران پرسپولیسی
Iran (Islamic Republic of)
14:36 - 1400/02/26
احمدی نژاد توئیت میزد میگفت لنگی ؟
پاسخ ها
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اره منم دیده بودم
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
دیگه شما که خودت ادبیاتت اینه چرا لفظ ستاره و سیاره عصبانیت کرده!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
رئیس جمهوری بود که می گفت استقلالی هستم و کم هم نمیذاشت
اون اقای سخنگوی وزارت امور خارجه هم می گفت استقلالی هستم
کسی نمی گفت بابا محمود
و..
جنبه ندارید و این حفها را میزنید چون باختین
و همین رفتار هم باعث سقوط بیشترتون میشه
666
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
مگه جهرمی گفته کیسه!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
مگه آذری گفته کیسه .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
ن فقط همه رو مجبور میکرد شیشتقلال رو حلوا حلوا کنن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
جهرمی گفته کیس کش؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
این یحیا همیشه دروغ میگه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
آخه زمان احمدی نژاد که فضای مجازی به اون شکل رایج نبود ، ضمن اینکه در دوره احمدی نژاد استقلال اوج افتخارش فقط یکبار صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود ، دیگه توییت چی بزنه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
کاشکی توییت میزد ، قهرمانی رو براتون گرفت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
توئیت نمیزد، جام بهتون میداد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
هرکسی خواب بد برا پرسپولیس ببینه خوابش را آشفته خواهیم کرد ❤❤❤❤❤❤
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
خودشون قبول کردن از کجا امتیاز میگیرن امتیاز نساجی با دو گل آفساید خوردن سر سپاهان و استقلال و دیگر تیم ها را هر سال میبرن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
نه میگفت کیسه بی شخصیت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
تو فقط بسوززززززززز
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
بسوززززززززززززززز ززز
واقعا هم خدا رو شکر که تو و امثال تو طرفدار سرورت نیستین و این باعث افتخاره کیسه کش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اون موقع توییت میزدن مگه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
کی جهرمی گفت کیسه کش ؟ چرا دروغ میگید؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
احمدی نژاد نتیجه رو که دیگه عوض نمیکرد که فقط طرفدار بود:) دوران احمدی نژاد سپاهان و پیروزی هم قهرمان شدن ..اینا کلا میگن فقط پیروزی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اون زمان یه نفر نیومد بگه احمدی نژاد استقلالیه چون گند کاری نکرد چون نتیجه عوض نمیکرد فقط طرفدار بود
Titan Taj
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اگر هم گفته لنگی خو اسمشون از اول همین بوده
نان جدیدشونم مثل جامهای اسنپی که گرفتند دزدی بوده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
فاطمه خانم ، منظور این بود که احمدی‌نژاد با همه اینکه اصلا خوشم‌نمیاد ازش توهین میکرد به باشگاه پرسپوليس؟ کلمه ای یا جمله‌ ای گفت که توهین باشه ؟ یا حتی نوه های امام چیزی گفتن ؟ هر کی میتونه طرفدار هر تیمی باشه ، وزیر میتونست بگه خوشحالم که پرسپوليس برد و تبریک میگم ، اوکی بود ، ولی اینکه یه شخصیت سیاسی بیاد به باشگاه پرسپوليس و طرفدارانش توهین کنه برای کدوم پرسپولیسی یا باشگاهش یا سرمربی و بازیکنانش قابل قبول بود ؟ یه کم معرفت داشته باشین
mohsen
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
احمدی نژاد لنگی تمام عیار بود حتی توی یکی از جلسه هاش گفت اون ۶ تایی ها نیومدن . کلا تیم لنگ حکومتیه
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
شما آخرین جامو بردید در زمان رییس جمهوری احمدی نژاد وطفداری ایشون بود عکسها وفیلماش موجوده .با فرهاد مجیدی
Iran (Islamic Republic of)
14:37 - 1400/02/26
ببند دهنت رو، اگه احمدی نژاد استقلالی بود فقط استقلالی بود، هیچ کاری برای استقلال نکرد، هیچ پارتی بازی برای استقلال نکرد، ولی تیم حکومتی شما دیگه صدای همه رو در آورده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
برو بی جنبه ها .جنبه باخت ندارین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
بسوز کیسه کش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
داداش تمام قهرمانی شما تو لیگ برتر فقط وفقط زمان احمدی بود بعد میگی مگه کاری کرد ؟؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
ارع همه این کار رو کردیم
تو فقط بسوز
الناز ح
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
دقیقا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
ما می تونیم این کارو میکنیم
برو تو غارت تا حال تو نگرفتم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
سیاره توهین ؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
14:38 - 1400/02/26
اصلا کسی نفهمید استقلالیه جمع کن یحیی الان دارن میگن استقلالیه واقعا که بی سوادی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
خودت فهمیدی چی گفتی ؟
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
نیم فصل اول قائدی یه پنالتی از مسلمی سپاهان ناحق گرفت فکر کرد مام شوله زردیم نه داداچ برید سپاهانو بیچاره کنید پرسپولیس کبیر با ۸۰ ملیون طرفدار بهیشکی رحم نمیکنه مثل بولدزر از روتون رد شدیم
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
از کجاتون در میارید ۸۰ میلیون رو
United States of America
14:39 - 1400/02/26
احمدی نژاد میگفت صندلیمو بگیرین ولی علیپور نه،احمدی نژاد بدهی های استقلال صفر کرد، احمدی نژاد رفت ترکیه مذاکره کنه و جعل قرارداد طارمی ماستمالی کنه.
پاسخ ها
الناز ح
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
درود
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
14:40 - 1400/02/26
استقلالیا رایشون مشخصه برای حمایت از باشگاهشونم شده رای احمدی نژاده
پاسخ ها
آفتابه و لنگ و کیسه نماد پرسپولیسه
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
از شعار روی لباس و عملکرد چهل و چند ساله مشخصه کدوم تیم حکومتی و با حکومتیهاست باشگاهی که اسطوره ش امثال ناصر حجازی باشه اهل پاچه خواری نیست مثل اسطوره لنگ که خودش رو چسبوند به حکومت و با رانتخواری برای خودش سلطانی میکنه
Iran (Islamic Republic of)
14:40 - 1400/02/26
عاقل ، احمدی نژاد چپو راست پست میزاشت تنه میزد مصخره میکرد
پاسخ ها
سه چرخه سواران
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
آخه عاقل اون موقع اصن توییتر و اینستا فعال بود که بخواد پست بذاره، اون برا آنجلینا جولی پست میذاره اونوقت برا تیم محبوبش نمیذاره!
Iran (Islamic Republic of)
14:42 - 1400/02/26
لنگی 2ماه دیگه به غار میرین
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
فعلا جا نیست استقلالی ها پر کردن همه غارهارو
Iran (Islamic Republic of)
14:42 - 1400/02/26
احمدی نژاد هیچ وقت به تیم رقیب بی احترامی نکرد
لنگی جان
پاسخ ها
محمدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
پرسپولیس تیم مردمی هست شما چی کاجی
الناز ح
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
دقیقا
فرجی ارومیه
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
مگه ما کردیم کیسه جاااان.
Iran (Islamic Republic of)
14:43 - 1400/02/26
خدا نکنه بابا محمود رئیس جمهور بشه
هم کمک های بابا محمود مثل سال های قبل
هم کمک های سعودی
Iran (Islamic Republic of)
14:45 - 1400/02/26
احمدی نژاد به هوادارهای پرسپولیس که بی احترامی نمیکنه ولی ازری کرد اینکارو جواب محکمی هم شنید ایول مجیدی
Iran (Islamic Republic of)
14:46 - 1400/02/26
اون هم توییت نزده کیسه کش
Iran (Islamic Republic of)
14:47 - 1400/02/26
دلال لنگی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
دلال کیسه
Iran (Islamic Republic of)
14:48 - 1400/02/26
باباتون داره میره بای بای کن لنگی
پاسخ ها
اميرخان
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
والا زمان احمدي نژاد براتون رويانيان رو گذاشته بود كه به بازيكناتون پورشه ميداد كه بخاطر همون پورشه جلال دوپينگي رو خريديد
Iran (Islamic Republic of)
14:49 - 1400/02/26
درسته انمدی نژاد استقلالی بود اما هیچ وقت توهین نکرد
Iran (Islamic Republic of)
14:50 - 1400/02/26
احمدی نژاد توهین نمیکرد تازه ستاری قلابی شما نمیدانم از کجا اوردین یکماه دیگه باید جول پلاستون جمع کنید لنگی پرستا دلم بحالتون میسوزه این همه یکطرفه قضاوت کردین اخرش هم زیر پای ما هستین
Iran (Islamic Republic of)
14:52 - 1400/02/26
لنگی حکومتی... حرف نزن..... یحیی دلال.... تو اگر مردی... با رسول پناه مناظره کن... ده بار گفته حاضره با تو مناظره کنه.. ولی تو لنگی ترسو قبول نکردی..
Iran (Islamic Republic of)
14:52 - 1400/02/26
زمان احمدی نژاد استقلال جند جام برد میشه بگی بقیه هم بدونن؟؟؟؟
پاسخ ها
دوبرره
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
احمدی نژاد تلاشش رو کرد استقلالی‌ها عرضشو نداشتن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
سه تاجام کیسه توی زمان احمدی نژادبود.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
سه تاجام کیسه توی زمان احمدی نژادبود.
Iran (Islamic Republic of)
14:52 - 1400/02/26
احمدی نزاد ان شاله که دوباره رد صلاحیت میشه
Iran (Islamic Republic of)
14:52 - 1400/02/26
در دوران احمدی نژاد، 3 قهرمانی سپاهان، 2قهرمانی استقلال و 1 قهرمانی پیروزی اوردن
نه حالا که جام رو با اسنپ براتون میارن
پاسخ ها
ایل..
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
دقیقا..
دوبرره
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
بسوز
Iran (Islamic Republic of)
14:55 - 1400/02/26
خوشم میاد که خودتون هم قبول دارید که یکی میاد استقلال هست یکی میاد پرسپولیس است یه مدت آبی قوی میشه یه مدت قرمز علی دایی یه بار یه حرف راست زد گفت الکی چرا لیگ برگزار میکنید آبی و قرمز 4بار باهم بازی کنن برندشون رو قهرمان کنید..
Iran (Islamic Republic of)
15:00 - 1400/02/26
ماشالله به این لنگیا اینا دیگه خیلی رو دارن
Iran (Islamic Republic of)
15:02 - 1400/02/26
خدایا شکرت که نشدیم لُنگت داری کیوباکی قیاس میکنی؟
پاسخ ها
دوبرره
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
پرسپولیس لیاقت مخواد
Iran (Islamic Republic of)
15:03 - 1400/02/26
احمدی نژاد هم لنگی بود چرا الکی به دروغ برای لاپوشانی میگید طرفدار استقلال بوده
پاسخ ها
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
داره میسوزه کیسه پماد بمال
Iran (Islamic Republic of)
15:04 - 1400/02/26
شما با حمایت دولت هر سال دارید قهرمان میشید دلتون خوشه قهرمان میشید
پاسخ ها
ایران بی غم
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
حرف مفت کنتور نمی اندازه، حتمن دولت میادتوزمین بازی میکنه، راستی الونگا میخادبیاد استقلال
Iran (Islamic Republic of)
15:06 - 1400/02/26
همه دنبال اینن،که ببینن کی تاجی کی لنگیه ولی هیچکس هنوز به دنبال دزد فرشها نیست،با این نوناتون
Iran (Islamic Republic of)
15:06 - 1400/02/26
دو تا بازی باعث ھمہ درگیریھا شدن تازہ میگہ خوابھای بدی دیدن
Iran (Islamic Republic of)
15:06 - 1400/02/26
احمدی نژاد چه رانتی برای استقلال کرد ؟ کل هیات دولتو بسیج کرد که تخلف قرارداد و آبروریزی آسیایی تیمشو جمع کنن؟
کل بودجه اسپانسرو میداد به تیم محبوبش ؟
Iran (Islamic Republic of)
15:06 - 1400/02/26
شما اسم باشگاهت پیروزی بود احمدی نژاد کردش پرسپولیس
پاسخ ها
عشقـــ❤ــــپولیس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
بتوچه حالا مشکلت اسم تیم پرسپولیس???
اسم تیم شمام دوچرخه سواران بود خدا میدونه
کی کردش شیشتقلال
United States of America
15:07 - 1400/02/26
اون موقع داور از خارج میاوردن که داور تعلقی به تیمی نداشته باشه اون موقع از یک تیم هم حمایت یک جانبه نمیشد سرمربی استرا رو فراری نمیدادن. چی رو با چی مقایسه میکنی اون موقع شرایط برای هر دو برابر بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
من نمیدونستم احمدی نژاد تاجی حالا که فهمیدم بهش رای میدم
Iran (Islamic Republic of)
15:08 - 1400/02/26
پیروزی یه تیم بی هویت هست که فقط یه عده برای اینکه تاج نابود کنن دارن ازش حمایت میکنن و میارنش بالا.
پاسخ ها
ایران بی غم
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
خیلی بدسوختی درجه سوختگیت بالاست پمادکاری نمیکنه برات،سروتون بدشماروداره آتیش میزنه
Iran (Islamic Republic of)
15:09 - 1400/02/26
این حرفش یعنی کاملا قبول داره روحانی و دارو دسته ش پرسپولیسی هستن و به هر ترتیب حمایتش میکنن
Iran (Islamic Republic of)
15:11 - 1400/02/26
ببین چقدر نفوذ دارن که حتی از صحبتهای جلسه فردا خبر دارند.
Iran (Islamic Republic of)
15:11 - 1400/02/26
واقعا تو این اوضاع فوتبال اینقدر مهمه که تمام خبرای مملکت شده این حرفای احمقانه؟؟ چارتا فوتبالیست که شکمشون سیره فک میکنن کی هستن
Iran (Islamic Republic of)
15:12 - 1400/02/26
آقای گلمحمدی احمدی نژاد همه چیز را فدای موفقیت استقلال نکرد بنده خدا
Iran (Islamic Republic of)
15:13 - 1400/02/26
خوب که گفتی پس رای بهش نمیدم
برترین ها نشر بده سانسور نکن
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1400/02/26
احمدی نژاددیه بار گفت تاجیم لنگی
Iran (Islamic Republic of)
15:19 - 1400/02/26
احمدی نژاد اگر واقعا هم استقلالی بوده هیچ کاری برای این تیم نکرد ولی وزیر وزرای شما توی این چند سال انواع و اقسام جامها رو با تقویت و حمایت لنگ و تضعیف سایر تیمها تقدیمتون کردن.
Iran (Islamic Republic of)
15:23 - 1400/02/26
واقعا دم تیم پاس گرم تواسیا لااقل جام گرفته من طرفدار پاسم
Iran (Islamic Republic of)
15:23 - 1400/02/26
سال هاست که کیسه دیگر رقیب ما بحساب نمی آید در 8سال گذشته علاوه بر پرسپولیس تیمهای سپاهان و فولاد و حتی استقلال خوزستان جام را بالای سر برده اند ولی کیسه سقف لیاقتش کسب سهمیه بوده است
پاسخ ها
ایران بی غم
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
لایک داری بشدت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
از خوشحالی بعد بردن جعلی تون معلومه اصلا رقیب شما نیستیم . من شک کردم نکنه قهرمان نداشته آسیا شدین این همه خوشحالین
Iran (Islamic Republic of)
15:25 - 1400/02/26
زمان احمدی نژاد بود که جریان جک تری دی رو مخفی کردن دیگه کیسها یادشونه همون بازی که فرناز جون جک تری دی کاپیتانی رو داد به تشریفات ولی ما هوچی گری نکردیم که کل کیسها جک تری دی مصرف کردن شما کیسها بودید زمان و زمین رو به هم میریختید
Iran (Islamic Republic of)
15:26 - 1400/02/26
پس مو مصنوعی هم باورش شد تیمش بی بابا نیست
Iran (Islamic Republic of)
15:27 - 1400/02/26
اگه جرات داشتی میگفتی.پس نداری
اگر هم میگفتی دودمانت رو هوا بود
بایستی میرفتی لنگ میفروختی
لنگی
Iran (Islamic Republic of)
15:27 - 1400/02/26
آقا یحیی نگران نباش شما تاامثال بابا مسعود وعمو جهرمی وبقیه اعضای هیات دولت علی برکت الله رودارید هیج کسی باشما کاری نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
خاله آذر
Iran (Islamic Republic of)
15:29 - 1400/02/26
جالبه مااستقلالیها الان از شمالنگیا شنیدیم، احمدی نژاد استقلالی بود،
بفرمائید احمدی نژاد و دولتش چیکار واسه استقلال کردن؟
Iran (Islamic Republic of)
15:32 - 1400/02/26
برا همین میگم از طرفداران و مجموعه پرسپولیس خوشم میاد. من طرفدار تیمی نیستم ،یعنی دو آتیشه نیستم ولی در بین تیمهای ایرانی از پرسپولیس خوشم میاد، چون سالهای سال میبینم که پرسپولیسی ها متین و با منطق و با حساب و کتاب هستن، در عوض استقلالی ها از فوتبال فقط و فقط هوچی گری و اتهام زنی را یاد گرفتن ،نمونه اش احمدی نژاد سالهای قبل حتی رئیس جمهور بود علنا اعلام کرد استقلالی هست و پرسپولیسی ها واقعا واکنش منفی نداشتن، ولی اقای آذری جهرمی ظاهرا اونها را سوزووووند!!!! چقدر هوچی گری و اتهام زنی راه انداختن !!!!!. بدتر از اون مربی بی تربیت استقلال هر آنچه که خودش لایق بوده به دیگران نسبت داده .چون خاصیت حرومزاده هاست که رقیبش را تحقیر میکنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
همون خوشحالی عیسی کثیر برای تو اگه لنگی نباشی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
همون متین خطاب کردن تیم لنگ مشخصه هیچی از متانت نمیدونی. بعد کلمه متین به واو هم از حرفات نخوندم
Iran (Islamic Republic of)
15:33 - 1400/02/26
زمان احمدی نژاد بیشترین هزینه رو لنگ کرد کله مو ندار اول فکر کن بعد حرف بزن مگر احمدی نژاد استقلالی بود کی گفته
Iran (Islamic Republic of)
15:34 - 1400/02/26
شما وقتی بابا نداشتید گریه می کردی یادتون رفته لنگی های حقیر
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
مهم شخصیت قهرمانی هست که استقلالیا ندارن
Iran (Islamic Republic of)
15:42 - 1400/02/26
کمیته انظباطی حکم درگیری فرودگاه چی شد ۶ماه گذشت .اسماعیلی .غفوری .چشمی و.....‌‌‌
Iran (Islamic Republic of)
15:44 - 1400/02/26
جنابه گل محمدی 5ساله ازابن خوابها برااستقلال دیدند وبه واقعیت تبدیلش کردند
Iran (Islamic Republic of)
15:49 - 1400/02/26
لنگیا اینو یادتون باشه بااتمام این دولت برمیگردین به دوره ذلتتون
Iran (Islamic Republic of)
15:49 - 1400/02/26
احمدی نژاد به سپاهان ۳ بر ۰ نداد که شما قهرمان شید هرسال به زور قهرمانید لابی گرا
Iran (Islamic Republic of)
16:00 - 1400/02/26
والا حرف حساب تازه رئیس جمهورم بود
Iran (Islamic Republic of)
16:09 - 1400/02/26
اوکی استقلالی بود ....اما تو دوره اون براتون ژوزه آوردن ...افشین قطبی رو آوردن ...چقدر بازیکن خوب آوردن ...فقط اون موقع عدالت کمی بود ..لااقل به صورت نمایشی ...الان پرسپولیس ۶ ساله ۷۰ درصد تیم و حفظ کرده استقلال چی...امیدوارم بعد از سلطانی فر باز برگردید به تنظیمات کارخانه
Iran (Islamic Republic of)
16:11 - 1400/02/26
این حرفا را ول کنید مهم اینه که استقلال زیر اب رفته نزدیک ده ساله ، ربطی هم به وزیر و وکیل نداره، بی لیاقتی مدیران و مربیانشونه
پاسخ ها
آفتابه و لنگ و کیسه نماد پرسپولیسه
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
با اجازت مدیرها رو بابا مسعودتون منصوب میکنه لنگی
Iran (Islamic Republic of)
16:11 - 1400/02/26
میدونی از اول بازی و بنر گرفتن و حرفه‌ای ترابی معلومه با چی طرفیم
..بی خیال شیم بهتره
Iran (Islamic Republic of)
16:14 - 1400/02/26
خداروشکر که لونگی هوچیگر نیستم افتخار میکنم به استقلال چون تیم مردمی هست
Iran (Islamic Republic of)
16:28 - 1400/02/26
خبر بد برای لنگی ها:یک جام با اسنپ برای لنگ بفرستید تا دست از سر این مردم بردارند!
Iran (Islamic Republic of)
16:45 - 1400/02/26
دوست داشته استقلالی باشه زمانی که بدنیا اومده استقلال قهرمان آسیا میشده
Iran (Islamic Republic of)
16:57 - 1400/02/26
اولا یعنی اعتراف کرد روحانی و دارو دستش طرفدار لنگ هستند ....دوما برو امار بگیر ببین بیشترین و پرهزینه ترین خریدهای پیروزی زمان کی بوده
Iran (Islamic Republic of)
17:09 - 1400/02/26
احمدی نژاد هشت سال رئیس جمهور بوده نفهمیدید استقلالیه هشت سال هم از اون دوران گذشته بازم نفهمیدید استقلالیه ولی الان یهو متوجه شدید استقلالی بوده . احسنت به این همه هوش و ذکاوت اصلا اگر احمدی نژاد استقلالی بود پس چرا بیشترین قهرمانی تو زمان احمدی نژاد رو سپاهان آورد استقلال اگر هم اون موقع جامی آورده به خاطر مدیری لایق مثل فتح الله زاده بوده و یادتون نره اون موقع رویانیان چقدر بریز و بپاش کرد و چقدر بدهی بالا آورد ولی تو زمانی سلطانی فر بدهی های پرسپولیس به صفر رسید
United States of America
17:28 - 1400/02/26
ای بدبخت گل محمدی تو کسی هستی که قهرمانی آسیا از قلعه نوعی گرفتی توکسی هستی که داشتی پرسپولیسو بدبخت می کردی الان روی تیم یک دسته وآماده آمدی منتظر فخاشی ار طرف باشگاه خودت باش وبیرونت خ اهند کرد۸ سال با این وزیر نامرده شما دارزن مقام میارین اون موقع که احمدی نژاد بودهم کاره وزارت ورزش پرسپولیسی بودند روئیایان کی آورده برای شما سعیدلوکی آوردبرای شما تازه بعداز ۱۲ سال احمدی نژاد گفتند استقلالی هست بازم دروِغ میگن فکر نکن بایه برد‌دربی خوشوقتی منتظرظهور استقلال قوی باش
Iran (Islamic Republic of)
17:31 - 1400/02/26
اگه شما لنگیا نبودید به کی باید میخندیدیم‌..این اراجیف رو از کجا پیدا میکنید میگید.
Iran (Islamic Republic of)
17:33 - 1400/02/26
اخه نوه ونتیجه امام خمینی به لوگو وتک ستاره تون تابه حال بی احترامی کرده بودن که وزیر به افتخارات وستاره های یک تیم پرطرفدار بی احترامی وتوهین کرد ؟
Iran (Islamic Republic of)
17:36 - 1400/02/26
این لنگیای حکومتی که خودشون هم به تعداد اقرار کردند که همش مهندسی شده پیش رفتن البته این حکومت و لنگ فقط از یه چیز میسوزن اونهم از اون دو ستاره واقعی رو پیرهن تاج کبیر
Iran (Islamic Republic of)
17:38 - 1400/02/26
یعنی میخوان فردامشکلی که توی فرودگاه
پیش امده پیگیری کنند؟!!
Iran (Islamic Republic of)
17:41 - 1400/02/26
چقدر سوزش به راه انداختی اقا یحیی ، همه النادی الاستقلال السعودی کامنت گذاشتن ، جک تری دی که یکسال قهرمان شدی واسه یک عمر کافیه پس ...
Iran (Islamic Republic of)
18:14 - 1400/02/26
دیگه واقعا نمیدونید چی بگید جناب گل محمدی.احمدی نژاد یا هر سیاستمدار دیگه ای کجا و در چه تاریخی اینجوری علنی به اسم کری خوندن به تیم شما توهین کرده و رد جانبداریش توی نتایج لیگ ها و بازیها به رخ کشیده شده.از زمان شروع دولت روحانی عملا جامی گرفته نمیشه فقط جام داده میشه.اونم با حق کشی و مشخصا به تیم شما.حد اقل سکوت لطفا
Iran (Islamic Republic of)
18:23 - 1400/02/26
این لنگیها مثل لنگشون همه جا آویزونندکدومشون اومد به تیم حریف توهین کردلنگی
Iran (Islamic Republic of)
18:27 - 1400/02/26
آقای گلمحمدی عزیز .کفاشیان را فراموش کردید که میگفت استقلالیم .
Iran (Islamic Republic of)
18:40 - 1400/02/26
احمدی نژاد باشعوروباتربیت بودوبه کسی توهین نکرد.. «سیاره» به جای «ستاره» توهین بزرگی به خانواده بزرگ «تاج کبیر» است، به موقع اش جوابش راخواهندگرفت بچه ..
Iran (Islamic Republic of)
19:20 - 1400/02/26
کی گفته احمدی نجات استقلالی بود اونم ی دروغگوی دلال مثل تو بود
Iran (Islamic Republic of)
19:27 - 1400/02/26
احمدی نژاد استقلالی بود چند بار قهرمان شد ؟ چه کاری برای تیم کرد . پرسپولیسی بودن جرم نیست ولی پرسپولیسی فاسد و .... مثل وزیر ها بودن جرمه
Iran (Islamic Republic of)
10:19 - 1400/02/27
راست میگه سلطان یحیی
حالام که احمدی نژاد تو رای گیری شرکت کرده
کسی چیزی گفت
دارین دق میکنین استقلالیا
به کوری چشم حسود امسالم قهرمانیم
زنده باد پرسپولیس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج