تمجید ابراهیمی از عملکرد سرمربی پرسپولیس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
۱۱۲۱۷۰۸
۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
۱۵۶۶
مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم جلوی ذوب آهن گفت: شاگردان یحیی در نیمه دوم فعل بردن را به خوبی صرف کردند و برنده شدند.

فوتبالی: مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم جلوی ذوب آهن گفت: شاگردان یحیی در نیمه دوم فعل بردن را به خوبی صرف کردند و برنده شدند.

ناصر ابراهیمی با اشاره به برد دو بر یک پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: در چند سالی که در پرسپولیس بودم همیشه روی این نکته تاکید داشتم که تیمهای مقابل پرسپولیس با انگیزه خاصی مقابل آنها قرار می‌گیرند و این موضوع را در بازی روز گذشته به صورت عینی مشاهده کردیم.

تمجید ابراهیمی از عمکرد سرمربی پرسپولیس

مربی سابق پرسپولیس افزود: دو نیمه متفاوت را از پرسپولیس دیدیم. در نیمه اول موقعیتها را آل کثیر از دست داد و روی فاصله دو مدافع میانی و پاس رو به عقب کامیابی‌نیا به لک، این تیم گل بدی را دریافت کرد اما در نیمه دوم با تغییراتی که کادر فنی انجام داد مشخص بود که به دنبال گرفتن سه امتیاز است. مهدی عبدی و شهریار مغانلو روی اشتباه خط دفاعی ذوب آهن بهترین استفاده را بردند و 2 گل یک شکل به ثمر رساندند تا مشخص شود مربیان پرسپولیس به خوبی روی نقطه ضعف ذوب آهن کار کرده‌اند.

مربی سابق پرسپولیس تصریح کرد: ذوب آهن بعد از دریافت گل تساوی با دفاع بازتری باز کرد و این فرصت را به مهاجمان پرسپولیس داد تا از این ضعف دفاعی بهره لازم را ببرند و موقعیت های زیادی را روی دروازه این تیم خلق کنند. معتقدم شاگردان یحیی می‌توانستند گلهای بیشتری به ثمر برسانند، پرسپولیس بعد از زدن گل تساوی نشان داد برای برد به زمین آمده است و راضی به نتیجه تساوی نیست و به همین دلیل حملات خود را روی دروازه سپاهان بیشتر و بیشتر کرد.

همکار علی پروین در پرسپولیس به اتفاقات دیروز در اصفهان هم اشاره‌ای داشت: در تمام دنیا این کری‌خوانی‌ها مرسوم است اما نه با سنگ و ترقه و چهارشنبه سوری بازی، هواداران باید هیجان خود را کنترل کنند.این اتفاقات باعث شد تا انگیزه بازیکنان پرسپولیس دوچندان شود و برای پاسخ به این مسائل با تمام توان به زمین بروند.

ابراهیمی در ادامه تصریح کرد: پرسپولیس امسال 3 فوروارد خوب و با کیفیت در اختیار دارد که رقابت خوبی بین آنها برای حضور در ترکیب وجود دارد. یکی از نکات مثبت یحیی این است که با تک مهاجم بازی نمی‌کند و سعی دارد از تمام توان هجومی برای حمله به دروازه رقبا استفاده کند. دست یحیی با توجه به مهره هایی که در خط هافبک و خط حمله در اختیار دارد باز است و ترافیک در خط هافبک باعث شده تا وحید امیری و سیامک نعمتی به خط دفاع بروند.

از دید ابراهیمی، سپاهان و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند: جنگ اول و دومی بین تهران و اصفهان است که می‌تواند در ادامه لیگ، بازیها را جذاب‌تر کند و رقابت میلی‌متری بین دو تیم ادامه پیدا کند، هر چند رقابت بین سایر تیمها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باعث خواهد شد تا 7 هفته پایانی شاهد بازیهای بهتری باشیم.

مربی اسبق تیم ملی ایران با اشاره به وضعیت این تیم با اسکوچیچ گفت: شاکله اصلی تیم ملی را پرسپولیسی‌ها تشکیل می‌دهند و بیرانوند هم که در لیگ بلژیک حضور دارد، پرسپولیسی محسوب می‌شود. برای اولین بار روی نفرات دعوت شده‌ صحبتی ندارم اما جا داشت برای ایجاد انگیزه چند نفر دیگر هم دعوت می‌شدند و در ادامه خط بخورند.

بخش آخر صحبتهای ابراهیمی، نظر او درباره اسکوچیچ است: من به سرمربی خارجی تیم ملی اعتقاد ندارم و او را شایسته سرمربیگری تیم ملی نمی‌دانم اما به وحید هاشمیان اعتقاد دارم و او می‌تواند نقش موثری در رقابتهای انتخابی جام جهانی داشته باشد. تیم ملی بازیهای خیلی سختی دارد اما در صورتی که بتواند از این مرحله صعود کند، اسکوچیچ صاحب شهرت خواهد شد و این موضوع می‌تواند باعث ارائه پیشنهاد به این مربی شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر