اعتراضات تند نکونام علیه اشتباهات داوری‌
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۲۸۶۳
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۱
۲۴۸۴
جواد نکونام سرمربی فولاد پس از شکست در برابر سایپا، به شدت نسبت به عملکرد مهدوی داور مسابقه اعتراض کرد.

ورزش سه: جواد نکونام سرمربی فولاد پس از شکست در برابر سایپا، به شدت نسبت به عملکرد مهدوی داور مسابقه اعتراض کرد.

جواد نکونام سرمربی فولاد پس از شکست تیمش در دیدار معوقه از هفته بیست و یکم در برابر سایپا، با اعتراض شدید به داور مسابقه، در نشست خبری پس از بازی گفت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی صحبت کنم، در مورد داوری حرف می زنم. چند روز قبل که سایپا با پیکان بازی کرد، ما اعلام کردیم که نگران این بازی هستیم. شما ببینید آن خطای هندی که گرفت و ما گل خوردیم، هند نبود. یک پنالتی را برای ما نگرفت. داور کمک کرد تا جریان بازی به روندی که سایپا می خواهد پیش برود.

او ادامه داد: این دومین دیداری است که این اتفاق رخ می دهد. مربیان حریف و مربیان تیم های دیگر هر طوری که دلشان بخواهد اعتراض می کنند. همه کار می کنند و هیچ کس هیچ چیزی نمی گوید. مطمئن باشید اگر این قضاوت را برای تیم های بالای جدول انجام می دادند استاندار، نماینده مجلس، وزیر و همه به یک نوعی اعتراض می کردند.

وی گفت: فولاد نیز ماندد مردم خوزستان مثل همیشه مظلوم است. اصلا خنده دار است این آقای مهدوی داور بازی امشب، سال گذشته در بازی با ماشین سازی گلر ما را به دلیل یک دقیقه اتلاف وقت 2 کارت زرد داده و اخراج کرده است ولی امروز به گلر حریف هیچ کارت زردی نمی دهد. نیمه اول یک دقیقه وقت تلف شده اعلام کرده است. در نیمه دوم که 10 تعویض انجام شده، 4 دقیقه زمان تلف شده منظور شده است که در آن 4 دقیقه نیز دو دقیقه بازی خوابیده است و آن را منظور نمی کند.

اعتراض شدید نکونام به داوری‌های لیگ برتر

نکونام ادامه داد: در بازی که جریان بازی تماما به سود ما بود، با هندی که الکی برای سایپا گرفت، ما گل خوردیم. بازی در همانجا برایمان تمام شد. چون ما می دانستیم سایپا بازی مستقیم را انجام می دهد. تاکتیک آنها اوت بلند، ضربه ایستگاهی، توپ های برگشتی و این موارد است. داور هم به آنها کمک کرد.

وی گفت: آقای افشاریان! اگر قرار است بازی های اینگونه ای باشد که در 2 هفته گذشته برای تیم من قضاوت شده است، این را اعلام کنید که ما قصد داریم داوری را همینگونه برای فولاد ادامه دهیم. ما برای چه بجنگیم؟ سال قبل ما را کشتید. امسال دوباره همین آش و همین کاسه است.

سرمربی فولاد ادامه داد: بازی با نساجی در قائمشهر سر ما را بریدند. امروز نیز دوباره همینطور. بازی با تراکتور داور آمد و از قصد پنالتی گرفت. داور با سوت زدن هایش بلد است قضاوت کند و با سوت کنترل شده می تواند به نفع تیم حریف بازی را کنترل کند. داوران این کار را بلد هستند. من هم فوتبالیست بودم نیز این را متوجه می شوم. داوران می توانند قضاوتی انجام دهند که بتوانند بازی را به نفع هر کسی که دلش می خواهد جلو ببرند. نکونام صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: متاسفانه این اتفاق اکنون برای فولاد رخ می دهد. ما چه گناهی کردیم؟ سالم کار می کنیم ناراحتیم؟ به من چه ربطی دارد که داور در بازی با پیکان به ضرر آنها قضاوت کرده است یا نه؟ من به آقای افشاریان هم گفتم باید داور این بازی یک داور قوی باشد. چون سایپا به دنبال بقا در لیگ است و ما نیز در پی کسب سهمیه هستیم.

او گفت: مدیرعامل سایپا عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است دیگر چه توقعی دارید؟ همه در فوتبال ایران شاکی هستند. هیچ کس نیست که رسیدگی کند. چه اتفاقی در فوتبالمان افتاده است؟ آقای عزیزی خادم به فوتبال کمک کنید. این اولین بار است در مورد ایشان صحبت می کنم. شما آمده اید به فوتبال کمک کنید. من مانند همه مربیان سالم کار می کنم، زحمت می کشم و تلاش می کنم.

وی گفت: اینجوری حق و ناحق نکنید. با سوت بازی را برنگردانید. داور هرطوری که دلش می خواست خطا می گرفت. در وقت اضافه یک دقیقه با بازیکن ما صحبت می کند که بازی را به نفع حریف پیش ببرد. این کارها قدیمی شده، ما هم این کارها را بلدیم. همه چیز مشخص است و این را می فهمیم.

نکونام ادامه داد: خطای هندی که منجر به گل آنها شد هند نبود، پنالتی ما را نگرفت. سوت هایی که زده، بازی را برگردانده است. داور می گوید 4 تا کارت داده ام، نمی خواهم دقیقه 89 کارت بدهی، دستت درد نکند. این کارها قدیمی شده است. سایپا بازی قبل که به پیکان باختند، هزار و یک مدل اعتراض کردند و امروز نتیجه آن را گرفتند. تمام دوستان من نیز با من تماس گرفتند و گفتند به داور حواستان باشد و امیدواریم خوب قضاوت کنند.

سرمربی فولاد ادامه داد: داور امروز باب میل سایپا قضاوت کرد. شما ببینید آنها اصلا به کدام تصمیم داور اعتراض کردند؟ هیچی. فقط ما اعتراض می کردند. داوری به آنها کمک می کرد. اصلا خطای هند منجر به گل اولشان خنده دار است. در فاصله نیم متری توپ به دست بازیکن من برخورد می کند و خطا می گیرد. همان خطا را 3 متر جلوتر کاشته اند و داور می گوید درست است و همان توپ به گل تبدیل شد. یک پنالتی برای ما نگرفت. برید ببینید این صحنه پنالتی بود یا نه؟ ببینید هند بود یا نه؟

وی ادامه داد: الان دوباره می خواهند عذرخواهی کنند؟ بازی با نساجی به آقای افشاریان گفتم کمک داور بازی ما اشتباه کرد و نمی خواهد او را محروم کنید. من مردانگی کردم ولی این تیم داوری را محروم کنید. این چه داور و کمک داوری بود که امروز گذاشته بودید؟ پدر تیم ما را در آوردید. من بازی برده را باخته ام. اصلا سایپا نمی توانست کاری بکند. فقط با خطا و اوت آنها جلو می آمدند.

سرمربی فولاد در ادامه اضافه کرد: بازی باب میل آنها جلو رفت. چرا درمورد صحنه های دیگر اعتراض نمی کنم؟ من هم در این مملکت فوتبال بازی کردم و زحمت کشیدم. الان هم زحمت می کشم. یا حقم را به من بدهید یا من هم اعتراض کنم و بگویم من را مادام العمر محروم کنید و من را از فوتبال بیرون کنید. هر کسی اینگونه حرف می زند، هفته بعد ورق برمیگردد. از الان هم می گویم هفته بعد هم خطاهای 50 – 50 را به نفع حریف بگیرید ولی داور خوب انتخاب کنید.

نکونام با صدای گرفته با عصبانیت ادامه داد: نمی توانیم اینگونه جلو برویم. قرار نیست که این همه هزینه شود و ما وقت بگذاریم، استرس بکشیم و کمک داور جلوی من بایستد و بخندد و بگوید آقای نکونام یک متر جلو بردن توپ عیب ندارد. چرا عیب ندارد؟ بیا مربی و فوتبالیست شو تا بفهمی استرس و زیر فشار تماشاچی قرار گرفتن یعنی چی.

وی گفت: اینجوری نیست که هند را علیه تیم من بگیرد و اعتراض کنیم و بگوید نه هند درست بوده است. الان کی می خواهد جواب این اشتباه را بدهد؟ بازی با نساجی 3 امتیاز را از ما گرفتند، چه کسی پاسخگو است؟ بسه دیگه آقا، بسه. پارسال سر ما را بریدند و دومی را از ما گرفتید و هیچی نگفتیم، الآن دوباره شروع شد؟ تا می بینید فولاد مدعی است، ما را می زنید؟

سرمربی فولاد در پایان گفت: ما راحت تر از بقیه هستیم، ما را می زنند. چرا برای تیم های بالای جدول و آن 5 تیمی که خودتان می دانید، کسی علیهشان قضاوت نیم کند و هیچ وقت به داوری اعتراض ندارند؟ چرا همیشه ما باید حرص بخوریم؟ چرا تیم هایی که زور ندارند باید حرص بخورند؟ نه آقا بسه، جمع کنید تو رو قرآن.

اعتراض شدید نکونام: حق و ناحق نکنید

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:3
Iran (Islamic Republic of)
23:19 - 1400/03/08
کیسه کش جماعت اگه ببره تیمش و خودش خوبن و اگه ببازن کار داور و وزیر و ابر و باد و مه خورشیده
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1400/03/08
اینم هر وقت میبازه میندازه گردن داور
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
23:46 - 1400/03/08
تمام فساد فوتبال ایران زیر سر حکومتی پرسپولیس است
Iran (Islamic Republic of)
23:56 - 1400/03/08
آقا شما که خودتون ضد فوتبالید. یه گل بزنید دست به هر کاری برا حفظش می زنید.
Iran (Islamic Republic of)
00:02 - 1400/03/09
این هم تاوقتی میبره بخاطرتاکتیکهاشه تامیبازه داورومافیاوزمین کجه و..،چندتاهم گزاشته فقط سروصدامیکنن وفحش میدن
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1400/03/09
همیشه ناراضی
گل بگیره فوتبالتو
Iran (Islamic Republic of)
00:16 - 1400/03/09
عزیزم تو این مملکت وقتی یکی مثل وزیر ورزش بی لیاقت چهار سال فقط وفقط بفکر اینکه به تیم مورد علاقه اش کمک کند همینه
Iran (Islamic Republic of)
00:23 - 1400/03/09
مملکت همش پر از فساد بعد مدفی هستن توی آسیا اولن . جمع کنین
Iran (Islamic Republic of)
00:27 - 1400/03/09
عشق است پرسپولیس با ۸۰میلیون هوادار
Iran (Islamic Republic of)
00:32 - 1400/03/09
این هم زورش به حریف نمیرسه زمین و زمان مقصره برو بابا
Iran (Islamic Republic of)
00:43 - 1400/03/09
خوبه باخت تیمشو گردن پرسپولیس ننداخته
Iran (Islamic Republic of)
00:48 - 1400/03/09
اینا یا پولکی هستند یا وصل به بابا مسعود برای خاص هاشون!
Iran (Islamic Republic of)
01:37 - 1400/03/09
حیف فولاد که افتاده دست توبااون همه بازیکنای باکیفیت داوریو بهنونه نکنی چی داری بگی
Iran (Islamic Republic of)
01:41 - 1400/03/09
چکش جان حرص نخور تو باید قربانی مکتب لجن بشی تا مثل سالیان قبل عشقت کاج حقیر سهمیه بگیره
Iran (Islamic Republic of)
03:12 - 1400/03/09
کاش تو مکتبخونه کیسه یکی پیدا میشد حرف حق میزد وبرد حریفش رو به داور ووزیر و بابا مسعودو ربط نمیداد آخه ی مرد تو مکتبخونه کیسه پیدا نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
12:38 - 1400/03/09
تمام داوران و کمیته داوران و فدراسیون بسیج شده اند در جهت منافع لنگ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر