شرکت نکردن در انتخابات گناهی نابخشودنی است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۴۵۴۰
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
۲۰۵۴
عضو مجلس خبرگان رهبری انتخابات را لیله القدر تقدیرات سیاسی و اجتماعی کشور خواند و گفت: خطی که دائماً القا می‌کند که انتخابات تاثیرگذار نیست و بی‌فایده است، چه در خارج چه در داخل، خط دشمن است.

ایرنا: عضو مجلس خبرگان رهبری انتخابات را لیله القدر تقدیرات سیاسی و اجتماعی کشور خواند و گفت: خطی که دائماً القا می‌کند که انتخابات تاثیرگذار نیست و بی‌فایده است، چه در خارج چه در داخل، خط دشمن است.

حجت‌الاسلام والمسلمین جواد مجتهدشبستری با تاکید به اهمیت انتخابات و لزوم مشارکت مردم در آن اظهار کرد: مردم باید توجه داشته باشند که انتخابات مربوط به خود مردم بوده و در امر پیشبرد اداره کشور بسیار اثرگذار است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: اینکه برخی می‌گویند انتخابات تاثیرگذار نیست و بی‌فایده است، چه در خارج چه در داخل، این خطی است که دشمن دنبال می‌کند. ما باید باور کنیم انتخابات تأثیرگذار، سرنوشت‌ساز و لیله‌القدر تقدیرات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور است و این خود ما هستیم که با حضور و انتخاب‌مان سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زنیم.

مجتهدشبستری تاکید کرد: باید باور داشته باشیم که شرکت در انتخابات صرف یک حق نیست بلکه تکلیفی است که سرباز زدن از آن گناهی نابخشودنی است و تکلیفی است که امنیت کشور و تمامیت ارضی کشور را حفظ می‌کند، دشمن را از طمع به این کشور مأیوس و او را خشمگین می‌کند؛ دوستان را امیدوار و خوشحال می‌کند و قلب مبارک حضرت ولی عصر(عج) خوشنود می‌شود، ارواح طیبه شهدا و روح بلند امام راحل(ره) قطعاً خشنود خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: شاید برخی‌ مسئله ویروس کرونا را مانعی در این راه تلقی کنند اما با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تدابیری که مسئولان اندیشیده‌اند این مسئله هم قابل مراعات است که مانعی وجود نداشته باشد. امیدواریم در روز انتخابات حضوری گسترده، پرشور و دشمن شکن را از مردم عزیزمان شاهد باشیم.

مجتهدشبستری یادآورشد: برای مردم مهم این است که فردی انتخاب شود که مشکلات کشور را بداند نه اینکه وابسته به این گروه یا آن گروه یا این جناح یا آن جناح باشد.

وی اضافه کرد: مردم دنبال کسی هستند که در وهله اول نسبت به مشکلات آنها آگاه باشد و بداند که امروز در درجه اول مشکل مردم، مشکل معیشت، مشکلات اقتصادی و مشکلات مربوط به تولید و تولیدگران و کارخانه‌های تولیدی، در درجه بعد مشکلات فرهنگی و اجتماعی است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: کسی که می‌خواهد رییس جمهوری شود باید برای حل این مشکلات برنامه داشته باشد و در عین حال از نظر مدیریتی سابقه مثبتی داشته باشد و مردم احساس کنند او فقط حرف نمی‌زند و شعار نمی‌دهد بلکه اهل عمل است و می‌شود روی حرف او حساب کرد و توان عمل کردن به وعده‌هایش را هم دارد.

مجتهد شبستری یادآورشد: فردی که وارد عرصه انتخابات شده و می خواهد سکان اجرایی کشور را در اختیار بگیرد، باید مشکلات امروز کشور را بداند و از دل مردم و از جنس مردم و همراه و صمیمی با مردم و دردآشنا باشد و بداند که راهکار مشکلات چیست و از مشاورین و اطرافیانی استفاده کند که پرتوان و پرانگیزه برای حل مشکلات کشور باشند.

وی در پایان گفت: بدانیم که اراده الهی این است که اگر بنابر تغییر و تحولی باشد، با اراده خود ما امکانپذیر خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی