زاکانی: بارها تهدید به مرگ شدم
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۴۶۷۷
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱
۱۸۹۵
زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه درختان تنومند فساد بر کشور سایه انداخته است، گفت: برای مقابله با کله گنده های فساد بارها تهدید به مرگ شدم جلوی زن و بچه هایم را گرفتند و تهدید کردند. ما از همه چیزمان برای مبارزه با فساد گذشته ایم.

ایسنا: زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه درختان تنومند فساد بر کشور سایه انداخته است، گفت: برای مقابله با کله گنده های فساد بارها تهدید به مرگ شدم جلوی زن و بچه هایم را گرفتند و تهدید کردند. ما از همه چیزمان برای مبارزه با فساد گذشته ایم.

علیرضا زاکانی در برنامه بدون تعارف در شبکه دو سیما درباره اینکه چقدر از بار سنگین ریاست جمهوری آگاه است، گفت: همه چیز نسبی است و مطلق نیست اما با عنایت به اینکه قریب به دو دهه در عرصه سیاست به معنای واقعی حضور داشته و در مجلس و سایر اجزا و عناصر سیاست بودم از نزدیک با کارکردهای دولت آشنا هستم و می دانم کار سنگین و سختی است.

زاکانی: بارها تهدید به مرگ شدم

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای همه مشکلات کشور برنامه دارید، گفت: هیچ کس نمی تواند بگوید که برای حل همه مشکلات برنامه دارد اما می توانم این وعده را بدهم که جامع ترین برنامه را دارم.

وی درباره اینکه چقدر آمادگی دارد گفت: صد و چند ده درصد آمادگی دارم، کسی که می گوید نگذاشته اند خودشان کاهل، بی اراده و بی مسئولیت هستند.

زاکانی در پاسخ به این پرسش که اعتقاد مردم بر این است که افراد قبلی هم برنامه داشتند اما مشکلات را حل نکردند، گفت: آنها احساس می کردند با آرزو و وعده هایشان می توانند کشور را اداره کنند و برنامه درستی نداشتند و تنها شعار می دادند. علاوه بر اینکه مردم باید به کارنامه افراد رجوع کنند. هر فردی 42 سال کارنامه دارد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که چقدر از زندگی و سختی مردم اطلاع دارد افزود: خیلی زیاد، چون پنجشنبه هر هفته منزل یک محروم می روم و از نزدیک مشکلات مردم را لمس کرده ام که خیلی سخت است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اگر شما جای مردم بودید به شعارها و وعده ها اعتماد می کردید، تصریح کرد: خیر، به این دلیل که برخی آنقدر وعده دادند و درست عمل نکردند انقدر آسیب وارد شده که دیگر کسی باور نمی کند.

وی درباره اینکه آیا مردم باید به شعارها و وعده های شما اعتماد کنند، گفت: مردم به عملکرد 42 سال قبلم نگاه کنند. بنده برای تک تک روزهای 42 سال قبل تا امروز به مردم پاسخ می دهم.

زاکانی در پاسخ به این پرسش که چند درصد از مشکلات کشور را ناشی از تحریم ها می دانید، گفت: 15 تا 20 درصد و 80 درصد مشکلات کشور به دلیل بی عرضگی و بی فکری است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره معرفی چند عضو اصلی تیم اقتصادی اش گفت: من چند صد نفر را معرفی می کنم که آنها ستون فقرات کار ما هستند. به عبارت دقیق تر چند ده نفر تیم اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را معرفی می کنم تا دیگران بدانند ظرفیت نیروی انسانی در کشور وجود دارد که قدر آن را نمی دانند.

زاکانی در پاسخ به این پرسش که اگر در انتخابات رای نیاورد به قانون تمکین می کند، گفت: ما تسلیم هستیم، مملکت با قانون اداره می شود.

وی در پاسخ به این پرسش که منظور شما از این صحبت که در صورت پیروزی راحت نمی گذارمتان، چیست؟ گفت: منظورم درختان تنومند فسادی در کشور است که سایه انداخته و حقوق طبیعی عمده مردم را می بلعند. آنها را راحت نمی گذارم. افرادی هستند که در دو دهه گذشته با آنها درگیر بودم و بخاطر آنها حدود 70 بار دادسرا رفتم که اخیرا مراجعه کردم 15 پرونده مختومه شد. فسادهای چند ده هزار میلیاردی دیدم و ورود کردم.

زاکانی افزود: این فسادها را دنبال کردم و بارها تهدید به مرگ شدم، خانه ام را آتش زدند، جلوی زن و بچه هایم را گرفتند و تهدید کردند. ما از همه چیزمان گذشتیم. برخی ایام که از خانه بیرون می آمدم آخرین نگاه ها را به زنم و بچه هایم می کردم و احساس می کردم که آخرین بار است که آنها را می بینم.

زاکانی درباره اینکه آیا یکی از دخترانش اقامت سوئیس دارد گفت: خیر، چنین چیزی درست نیست. من سه دختر و چهار نوه دارم که آنها محض رضای خدا از یک زن هستند. یکی از دخترانم بعد از ازدواج و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه شریف برای ادامه تحصیل در رشته ای که در ایران وجود نداشت به کشور سوئیس رفت و یک سال و نیم درس خواند و بعد به ایران برگشت. بنده به همه و دخترانم گفته ام که اگر بخواهند در سایر کشورها اقامت داشته باشند نام آنها را از شناسنامه ام پاک خواهم کرد.

زاکانی در پایان خطاب به مردم گفت: من یک بسیجی انقلابی ام، می خواهم خود را فدای ملت کنم و تکیه بر عقلانیت، دانش و توجه به شایستگی و شایستگان و محرومان و دقت در امور مردم را با همه وجودم اعتقاد دارم. امیدوارم این مرام یاد گرفته در مکتب شهدای عزیز و این فرهنگ واقعی ماندگار شود تا بتوانیم ایران را سلامت کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر