سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۵۹۵۹
۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
۱۲۳۱۱
تمام هنرمندان راه مشابهی برای رسیدن به موفقیت حرفه‌ای و رفاه طی نکرده‌اند.
برترین‌ها - آرمان رمضانی: حتما در مورد بازیگران و هنرمندانی که قبل از مشهور شدن به شدت فقیر بودند شنیده‌اید، این مقاله در مورد آن‌هاییست که جدا از درآمد حرفه‌شان، در خانواده‌هایی ثروتمند زندگی می‌کردند.
 
تمام هنرمندان راه مشابهی برای رسیدن به موفقیت حرفه‌ای و رفاه طی نکرده‌اند. در این مقاله، اما به دسته مرسوم‌تر یعنی هنرمندانی که پیش از مشهور شدن به شدت فقیر بودند، پرداخته نشده است. هنرمندان این مقاله برعکس دسته اول حتی اگر در حرفه‌شان هم به موفقیت نمی‌رسیدند، دست‌کم از منظر مالی با کم و کاستی روبرو نمی‌شدند.
 
 این سلبریتی‌ها از آن جهت خوش‌شانس محسوب می‌شوند که به خاطر ثروت خانوادگی، فرصت و امکانات لازم برای شکوفا کردن استعدادهایشان را در اختیار داشته‌اند و مانند بسیاری از کودکان  در دنیای امروز، بخش بزرگی از زمان و انرژی‌شان صرف به دست آوردن حداقل‌های زندگی نمی‌شده‌است.
 
جولیا لوئیس دریفوس
 
جولیا حتی اگر ستاره یکی از معروف‌ترین سریال‌های دنیا هم نبود، همچنان می‌توانست زندگی مرفهی داشته باشد. بازیگر سریال ساینفلد در خانواده‌ای به شدت ثروتمند زندگی می‌کرد. درحقیقت اجداد جولیا گروه لوئیس-دریفوس را در سال ۱۸۵۱ در فرانسه تاسیس کردند و این گروه از همان زمان تا به امروز در زمینه‌هایی، چون بانکداری، صنایع مرتبط با نفت و کشاورزی حضور به شدت فعالی در بازار جهانی دارد.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
پدر جولیا در سال ۲۰۱۶ درحالی درگذشت که ثروتش چیزی در حدود ۴ میلیارد دلار برآورد می‌شد. هرچند که جولیا خودش هنوز یک میلیاردر محسوب نمی‌شود، اما با حقوق‌های ۵۰۰ و ۶۰۰ هزار دلاری که به ترتیب برای ویپ و ساینفلد دریافت کرده است، به نظر نمی‌رسد راه چندان درازی در پیش داشته باشد.

بروک شیلدز
 
بیشتر آدم‌هایی که در آمریکا یا اروپا زندگی کرده‌اند با شرکت‌های حوزه سلامت و زیبایی رولون و استی لادر آشنا هستند، اما افراد کمی از هویت صاحب این کمپانی‌ها مطلع است. در حقیقت مالک آن کمپانی‌ها و بسیاری املاک و سرمایه‌گذاری‌های دیگر، فرانک شیلدز، پدر مدل و بازیگر مشهور بروک شیلدز بوده است. پدر بروک در سال ۲۰۰۳ درگذشت و ثروتش بین ۴ فرزندش تقسیم شد.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
جالب است بدانید که بروک علاوه بر ثروت پدر از سمت مادر هم خوش‌شانس بود. مادر بروک خودش یک مدل بود و بنا به گفته‌های خود بروک این موضوع هم در ورود او به این حرفه و هم در کسب موفقیت‌های آینده تاثیر زیادی داشته است.

فرانسس بین کوبین
 
فرانسس در زمان خودکشی پدر مشهورش تنها دو سال داشت. ثروت کِرت در زمان مرگ، ۵۰ میلیون دلار برآورد می‌شد و این ثروت زمانی‌که فرانسس ۱۸ ساله شد، به او تعلق گرفت. ثروتی که باتوجه به سرمایه‌گذاری‌های مناسب و البته  شهرت آثار گروه نیروانا در حال حاضر در حدود ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
فرانسس البته در این سال‌ها تلاش کرده هویتی جدا از پدرش برای خود تعریف کند و تا حدی هم موفق بوده است. فرانسس بین کوبین امروز مدل و هنرمند تجسمی است.

داکوتا جانسون
 
جالب است بدانید مادر داکوتا، ملانی گریفیث یک بازیگر مشهور و پدرش دان جانسون یک تهیه کننده بزرگ بود. تازه داستان والدین داکوتا جالب‌تر از این هم می‌شود. بعد‌ها مادر و پدر داکوتا از هم جدا شدند و بازیگر مشهور، آنتونیو باندراس با ازدواج با ملانی، پدرخوانده داکوتا شد. داکوتا هنوز از باندراس به عنوان یک پدر خوانده فوق‌العاده و پدر دومش نام می‌برد.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
داکوتا جانسون البته بعد‌ها با هنرنمایی‌های منحصر بفردش مانند نقشش در فیلم ۵۰ Shades of Grey نشان داد چیزی بیش از ثروت والدینش برای عرضه دارد.

ادوارد نورتون
 
با در نظر داشتن شخصیت متواضع ادوارد نورتون شاید برای بسیاری تصور ثروتمند بودن او پیش از بازیگری سخت باشد. جیمز روز پدربزرگ مادری ادوارد، پایه‌گذار و موسس کمپانی روز بود.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
این کمپانی در سال ۲۰۰۴ به ارزش ۷.۲ میلیارد دلار فروخته شد؛ بنابراین حتی اگر ستاره فیلم Fight Club در دنیای بی‌رحم بازیگری هم به موفقیت نمی‌رسید، همچنان از لحاظ مالی زندگی آسانی در پیش می‌داشت.

خواهران مارا
 
بر خلاف داکوتا جانسون این دو خواهر در خوانواده‌ای هالیوودی رشد نکردند. جالب است بدانید پدربزرگ پدری آن‌ها موسس باشگاه نیویورک جاینتز (New York Giants) و پدربزرگ مادریشان موسس باشگاه پیتزبرگ استیلرز (Pittsburgh Steelers)  هردو از باشگاه‌های فعال در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی می‌باشند. در حالی‌که پدر این دو خواهر مانند پدر و پدر زنش جذب سرمایه‌گذاری در ورزش شد، مادر آن‌ها مشاوری در معاملات مسکن را به عنوان حرفه برگزید.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
خواهران مارا البته هرچند که می‌توانستند با ثروت خانوادگی زندگی مرفهی داشته باشند، هردو به دنبال آرزوی کودکیشان رفتند و در حال حاضر هر دو بازیگر‌های موفقی هستند.

الیویا وایلد
 
کسانی که الیویا را بیشتر می‌شناختند اصلا از رابطه او با هری استایلز متعجب نشدند چرا که او به دور و بر ستاره‌های راک بودن عادت دارد. پدر و مادر الیویا اندرو و ازلی کاکبورن، هر دو از تهیه‌کننده‌های موسیقی هستند.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
زمانی که الیویا کودک بود، والدین او با سلبریتی‌های بزرگی مانند میک جگر (عضو و خواننده گروه رولینگ استونز) رفت و آمد داشتند. در حال حاضر البته ثروت الیویا از راه بازیگری از مجموع ثروت پدر و مادرش بیشتر است.

اسکارلت جوهانسون
 
دوران کودکی اسکارلت در محله منهتن نیویورک گذشت و او همیشه زندگی راحت و مرفهی داشت. پدرِ ستاره درخشان امروز هالیوود یک آرشیتکت معروف بود و مادرش به تهیه کنندگی سینما  مشغول بود.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
اسکارلت جوهانسون البته در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوود انتخاب شد در نتیجه می‌توان انتظار داشت که دیگر نیازی به ثروت والدینش نداشته باشد.

جیک جیلنهال
 
جیلنهال‌ها از نسل خانواده سلطنتی سوئد هستند و البته پدر و مادر جیک هر دو در صنعت فیلم افراد قابل احترامی محسوب می‌شوند. مادر جیک فیلم‌نامه نویس و پدرش کارگردان سینما هستند و اصلا عجیب نیست که جیک و خواهرش مگی هر دو جذب بازیگری شدند.
 
سلبریتی‌هایی با خانواده‌های ثروتمند
 
هرچند که جیک جیلنهال در طول سال‌ها لیاقتش در بازیگری را به اثبات رسانده، اما حتما ثروت چند ده میلیون دلاری والدینش همیشه شرایط را آسان‌تر کرده است.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
08:44 - 1400/03/21
هنرمندای ما هم همیشه بیخودی ممنوع کار میشن انقدر این ممنوعیت ها عادی شده دیگه خودشون هم پیگیر نمیشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۱
ببینید تا پشتوانه مالی نباشه هیچ کس به هیچ جایی نمیرسه سرمایه نباشه هیچیه هرکدوم از اینا که میبینید معروفنو...قبلا داشتن شعور داشتن بیشترش کردن پول پول میاره فقارت فقارت
وگرنه منم یه پدر مادر پولدار داشتم میتونستم تموم ارزوهامو انجام بدم همه کار میشه با پول کرد همه کار
Iran (Islamic Republic of)
08:59 - 1400/03/21
ایلان ماسک پدرش معدن الماس تو آفریقا داره، اکثر بازیگرا تو خانواده هنری بزرگ شدن،اکثر پولدارا جد اندر جد پولدار بودن احتمال 1%وجود داره که یه فقیر به موفقیت برسه، یه آدم فقیر و بدبخت کل روز رو سگ دو میزنه بازم نمیرسه به زندگی ولی یکی مثل رابرت داوني با اینکه یه دوره معتاد بود ولی بازم زندگیش از ماها بهتر بود
Iran (Islamic Republic of)
09:29 - 1400/03/21
بيان ما رو بخرن ديگه
چرا نميان
Iran (Islamic Republic of)
09:56 - 1400/03/21
منم ارزو داشتم در خانواده ای بشدت ثروتمند دنیا بیام تا الان اینجوری از فشار زندگی پاره نشم. ولی متاسفانه از خونواده فقط موی سفید و اخلاقای بد به ما رسیده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۱
قسمت ما هم این بود
Iran (Islamic Republic of)
11:40 - 1400/03/21
پدر ومادر عاقل خیلی در سرنوشت بچه موثره اینا که جد اندر جد عاقل بودن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۱
عاقل و بچه دوست متاسفانه پدر خودم با کلی پس انداز نمیگه دخترم عمل داری کمک میخوای یا نه عیب نداره خدا رو دارم
Iran (Islamic Republic of)
13:36 - 1400/03/21
ماهم مردامون ازبیکاری واسه چهارتومن حقوق مجبورن بروبیابون تومعدنای کویرکار میکنن دور از خانواده خون دل میخورن آخرم تو راه برگشت ب خونه...از زندگی فقط حسرت مونده برامون
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۱
مشکل از خوده مردمه که براشون مهم نیست وگرنه با حقوق 4تومن مگه میشه الا زندگی کرد شاید مجردی و تکی اره ولی دو نفره عمرا ده میلیون لازمه
Iran (Islamic Republic of)
13:42 - 1400/03/21
خوشبحالشون کاش منم تو خانواده ثروتمند بودم
Iran (Islamic Republic of)
22:30 - 1400/03/21
ببخشید وقتی کار نیست چیکار باید بکنند...الان خیلیا کارگرن حتی جونشونو از دست میدن توکار..حق خیلی ازکارگرا خورده میشه از بیکاری
Iran (Islamic Republic of)
00:57 - 1400/03/22
عزیزان اگر مطلب را با دقت بخونید بیشتر این افراد با اینکه خانوادشون ثروتمند بوده با کلی تلاش و زحمت به مقام و ثروتی که خودشون بدست آوردن متکی هستند برخلاف خیلیها که وقتی خانواده ثروتمندی دارند پاشون را میذارند روی هم و میخورند ومیخوابند .
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
تو که راست میگی. تهیه کننده ها و کارگردانا و غیره اصلا توجهی به پیشینه اینا نداشتن! همین داکوتا جانسون نقش 50 سایه رو چه جوری گرفت؟؟ خوبه میبینیم تو بقیه نقشاشم فقط تِر میزنه و نون اسم و رسم خانوادشو میخوره.
Iran (Islamic Republic of)
08:35 - 1400/03/22
پولدار باشی خوشگل باشی فعال و با عرضه باشی دیگه خدا چی باید بهت میداد ما که لیاقت و عرضه هیچی نداشتیم
Iran (Islamic Republic of)
08:57 - 1400/03/22
شانس از هر طرف به اینا رو کرده. عدالت به این میگن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر