تابستان داغ و مهاجم ۱۲میلیاردی پرسپولیس
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
سمپاشی امحا_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۶۹۰۶
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
۱۸۹۶
مهاجم تحت قرارداد سانتاکلارا که با قراردادی قرضی به پرسپولیس پیوسته، امیدوار است در تابستان موفق به تمدید این پروسه برای ادامه حضور در جمع سرخپوشان شود.

ورزش سه: مهاجم تحت قرارداد سانتاکلارا که با قراردادی قرضی به پرسپولیس پیوسته، امیدوار است در تابستان موفق به تمدید این پروسه برای ادامه حضور در جمع سرخپوشان شود.

شهریار مغانلو، مهاجم فصل گذشته پیکان که بعد از نمایش موفق در جمع خودروسازان توانست شرایط حضور در فوتبال اروپا و لیگ پرتغال را به دست بیاورد، در شرایطی در پنجره زمستانی به پرسپولیس پیوست که مدیران این تیم شرایط سختی را برای مجاب کردن سانتاکلارا برای مبلغ مدنظر آنها در خصوص رضایتنامه دنبال کردند.

تابستان داغ و مهاجم ۱۲ میلیاردی پرسپولیس

پروسه بازگشت شهریار مغانلو به ایران و پوشیدن پیراهن شماره 70 این تیم طی پروسه‌ای طولانی از سوی مدیران این باشگاه دنبال شد و در نهایت آنها موفق شدند این قرارداد را به سرانجام برسانند. همان مقطع نیز کادرفنی پرسپولیس و خصوصا یحیی گل محمدی پیش‌بینی این موضوع را داشتند که مهاجمی در قواره شهریار مغانلو بتواند با دستیابی به اعتمادبنفس لازم ضمن درخشش در لیگ قهرمانان آسیا، شرایط مناسبی را در خط حمله این تیم پشت سر بگذارد و این مساله کار آنها را برای ادامه همکاری در پایان قرارداد شش ماهه قرضی سخت کند.

با این حال مشکلات خط حمله پرسپولیس باعث شد آنها به همین قرارداد کوتاه مدت و قرضی به مدت شش ماهه تن بدهند و امیدوار باشند در پایان این دوره بتوانند بار دیگر مذاکرات مثبتی را با سانتاکلارا پیش برده و در صورت رضایت از شهریار مغانلو، قرارداد او را بار دیگر به صورت قرضی تمدید کرده یا مجوز قطعی آن را به دست بیاورند.

مغانلو طبق پیش‌بینی‌ها موفق عمل کرد و ضمن دستیابی به 4 گل در لیگ قهرمانان آسیا، در لیگ برتر نیز توانست شرایط مناسبی را در جمع شاگردان یحیی گل محمدی دنبال کند.

شهریار علیرغم بحث‌هایی که در خصوص مبلغ قرارداد قرضی او وجود داشت، با مبلغی مناسب (60هزار دلار) به پرسپولیس پیوست. با این حال اکنون در شرایطی که باشگاه به روزهای پایانی قرارداد قرضی با این بازیکن نزدیک می‌شود و بحث رضایت کادرفنی از عملکرد این بازیکن نیز شکل گرفته، امیدوار است به توافق مناسبی با این بازیکن و خصوصا باشگاه سانتاکلارا برای ادامه همکاری دست یابد.

ماریا لتیشیا گومس به‌عنوان سخنگو باشگاه سانتاکلارا در آخرین اظهارنظری که درباره این مهاجم ایرانی داشته، مدعی شده اینکه مغانلو در پرسپولیس بازی کند یا سانتاکلارا، به نظر خودش بستگی دارد و این بازیکن باید در اینباره تصمیم بگیرد و باشگاه دخالتی در این قضیه نخواهد داشت.

این اظهارنظر شاید باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم را نسبت به ادامه همکاری با این بازیکن کاملا امیدوار کند اما موضوع اصلی اینجاست که باشگاه سانتاکلارا شاید به درخواست مغانلو برای ادامه همکاری با پرسپولیس مخالفتی نداشته باشد اما در این صورت به بحث اصلی خود در این زمینه یعنی توافق مالی خواهد رسید. جایی که طرفین باید به مذاکره مثبتی در خصوص مبلغ رضایتنامه این مهاجم دست یابند و در این بخش ماجرا از دست شهریار مغانلو خارج خواهد شد.

آنچه که تا به این لحظه و طبق صحبت‌هایی که نزدیکان باشگاه و این بازیکن داشته‌اند، آنها با چالش مالی و ارزی بزرگی در تابستان برای توافق دوباره برای ادامه همکاری خواهند رسید و باشگاه سانتاکلارا به عنوان تیمی که به تبعیت از باشگاه ریوآوه پرتغال بعد از جذب مهدی طارمی، در خصوص جذب شهریار مغانلو نیز چشم به سرمایه‌گذاری در این زمینه دوخته بود، انتظار دریافتی بیش از 500 هزار دلار برای این انتقال را خواهد داشت.

این پیشنهاد اولیه باشگاه پرتغالی به پرسپولیس در مذاکرات ابتدایی بوده است و هنوز بحث به صورت رسمی صورت نگرفته است. شاید نگاه اصلی سرخ‌ها و خصوصا یحیی گل محمدی به انتخابات 1400 دوخته شود و اینکه بعد از آن با کاهش نرخ ارز، این بازیکن به استاندارد نقل و انتقالات فوتبال ایران نزدیک شود و بار سنگینی روی باشگاه برای پرداخت رضایتنامه‌اش به شکل ارزی قرار ندهد.

اکنون باید منتظر ماند و دید آیا باشگاه پرسپولیس، شهریار مغانلو و باشگاه سانتاکلارا در نقل و انتقالات تابستانی به نتیجه لازم برای توافق در خصوص این انتقال قطعی دست خواهند یافت یا خیر.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
چوب و هنر _فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
چوب و هنر _فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی