حساب ویژه سرمربی جدید آاک روی کریم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۶۹۸۵
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۲
۵۱۲
کریم انصاری‌فرد که در فصل گذشته بهترین گلزن تیمش و یکی از بهترین گلزنان لیگ یونان بود با نمایش خوب خود توجه رسانه‌های این کشور را به خود جلب کرد و بار‌ها از او تمجید شد. با آمدن سرمربی جدید آاک حالا ظاهرا شرایط برای این مهاجم ۳۱ ساله بهتر شده و باید منتظر فصل بهتری برای او باشیم.

فرهیختگان: کریم انصاری‌فرد در دومین برهه حضورش در یونان هم توانست همانند دوره قبلی روزهای خوبی را در این کشور سپری کند و در این لیگ اروپایی عملکرد موفقیت‌آمیزی داشت. این مهاجم ملی‌پوش که در فصل گذشته بهترین گلزن تیمش و یکی از بهترین گلزنان لیگ یونان بود با نمایش خوب خود توجه رسانه‌های این کشور را به خود جلب کرد و بارها از او تمجید شد. با آمدن سرمربی جدید آاک حالا ظاهرا شرایط برای این مهاجم 31ساله بهتر شده و باید منتظر فصل بهتری برای او باشیم.

سایت to10 یونان در گزارشی درباره رابطه خوب میلویویچ با کریم نوشت: «دوران میلویویچ، سرمربی کروات از حدود سه‌هفته پیش در آاک آتن آغاز شده و این مربی صربستانی پس از 4سال دوباره به لیگ این کشور برمی‌گردد تا شاید بتواند این تیم را به روزهای اوجش برگرداند. میلویویچ آخرین‌بار در فصل17-2016 در این لیگ و به‌همراه پانیونیوس حضور داشت و حالا دوباره قرار است با کریم انصاری‌فرد که در آن سال در ترکیب تیمش حضور داشت دوباره همکاری کند. این مربی 51ساله به‌همراه مهاجم ایرانی خود فصلی بسیار خوب را پشت‌سر گذاشت و حالا این امیدواری وجود دارد که ترکیب این دو بتواند زمینه‌ساز موفقیت آاک شود. البته انصاری‌فرد در آن فصل تنها تا ژانویه در این تیم حضور داشت اما در 15بازی خود برای تیمش 5گل و 3پاس‌گل داشت و این مربی صرب در هیچ مسابقه‌ای او را نیمکت‌نشین نکرد تا نشان دهد که اعتقاد زیادی به او دارد و رابطه بسیار عالی بین این دو وجود داشت. این گذشته خوب نوید آینده‌ای درخشان را برای این مهاجم 31ساله می‌دهد و اگرچه گفته می‌شود از باشگاه‌های اماراتی پیشنهادهایی دارد و ممکن است به خاورمیانه برگردد اما میلویویچ روی گلزنی او حساب کرده و به‌نظر نمی‌رسد به این راحتی راضی به جدایی مهاجم ایرانی‌اش شود. این مربی صربستانی در عین حال به‌دنبال تقویت خط‌حمله تیمش است تا جانشین و ذخیره مناسبی برای انصاری‌فرد دراختیار داشته باشد. یکی از نفراتی که مدنظر او قرار دارد سرجیو آرائوخو است که ممکن است به ترکیب تیم اضافه شود تا رقابتی جالب را با انصاری‌فرد برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم داشته باشد. در چنین شرایطی باید انتظار داشت که انصاری‌فرد شخصا برای ادامه حضور در آاک آتن متمایل باشد و اگر دوباره این دو بتوانند روزهای اوج خود را تکرار کنند می‌توان به فصلی موفق برای آاک امیدوار بود.»

انصاری‌فرد که این روزها به‌همراه تیم‌ملی فوتبال ایران در منامه حضور دارد تا در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی حاضر باشد در بازی با کامبوج زننده یکی از گل‌های ایران بود و هفتمین گل خود را در مسابقات انتخابی جام‌جهانی2022 به ثمر رساند و در جایگاه سوم بهترین گلزنان این رقابت‌ها ماند. توکومی مینامیو از ژاپن با 9گل فعلا در صدر قرار دارد. جالب اینکه سردار آزمون با 2گلی که برابر تیم‌ملی هنگ‌کنگ زد، با کریم انصاری‌فرد در جدول بهترین گلزنان مسابقات مساوی کرد ولی انصاری‌فرد با زدن یک‌گل به کامبوج در این جدول از آزمون دوباره پیش افتاد و با هفت‌گل همچنان بهترین گلزن ایران در این مسابقات است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر