شکوری: بلیت فروشی مجازی، راه درآمدزایی نیست
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۲۷۰۸۱
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
۶۹۷
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: بلیت فروشی مجازی راه درآمدزایی نیست، اما به این کار مجبور شدیم.

خبرگزاری فارس: ابراهیم شکوری درباره اقدامات باشگاه پرسپولیس با توجه به فرصت به فرصت 30 روزه برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون اظهار داشت: همه هواداران پرسپولیس شرایط باشگاه را درک می‌کنند. از بودجه سال 99 پرونده برانکو، بودیمیر و اینیگو تسویه شده است که مبلغ بسیار بالایی می‌شود. در 4 جا مدعی هستیم و هزینه‌های باشگاه هم بسیار بالاست. با توج به قراردادی که از قبل با کالدرون منعقد شده بود وی توانست رأی فیفا و دادگاه CAS را بگیرد.

وی افزود:‌ باشگاه ملزم به پرداخت این مبلغ است. در حال حاضر سمیعی، صدری و سایر اعضای هیأت مدیره در تلاش هستند منبع و بودجه‌ای برای پرداخت این بدهی به دست بیاورند اما واقعا کار سختی است زیرا مبلغ هنگفتی است. مجدد با AFC برای دریافت مطالبات‌مان مکاتبه و رایزنی کردیم اما متأسفانه امکان دسترسی به آن را نداریم. AFC بار دیگر به ما اعلام کرده امکان استفاده از پاداش و مطالبات‌مان را به دلیل تحریم‌های بانکی نداریم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: کارمان بسیار سخت است اما امیدواریم این موضوع مانند سایر مسائل که در این 8 ماه به وجود آمد حل شود.از زمانی که تیم مدیریتی جدید در باشگاه مستقر شد از زمین و زمان پرونده‌های مختلف به سمت باشگاه سرازیر می‌شود. هزاران مشکل وجود دارد اما در همین راستا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.

شکوری درباره اینکه آیا مبلغ بدهی به کالدرون حدود 530هزار یورو است، گفت: کالدرون مبلغی را به عنوان مبلغ پایه طلب دارد که سود 5 درصدی هم به آن تعلق می‌گیرد. البته خواکین هم به عنوان دستیار کالدرون حدود 100 هزار دلار طلب دارد. 530 هزار دلار هم مربوط به طلب خود کالدرون است. کارمان سخت است اما خدا را شکر هواداران هم کنارمان هستند و به صورت مادی و معنوی از پرسپولیس حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: شاید مبالغی که از کمک هواداران جمع می‌شود بسیار کم باشد اما حضور آنها سبب دلگرمی باشگاه شده و به ما انرژی می‌دهد تا با توان بیشتری برای رفع مشکلات تلاش کنیم. از زمانی هم که سمیعی وارد باشگاه شده این هدف را به ما اعلام کرده که سعی کنیم هیچ بدهی به بدهی‌های قبلی پرسپولیس اضافه نکنیم. با توجه به نوع مدیریتی که داشته سعی کردیم کمترین بدهی را در باشگاه داشته باشیم. همچنین در جذب بازیکن هم حداکثر تلاش و دقت را داشته‌ایم تا مشکلاتی برای آیندگان به وجود نیاید.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا هدف از بلیت‌فروشی مجازی هم واریز پول به حساب باشگاه است، توضیح داد: بلیت فروشی مجازی خواسته مستقیم خود هواداران بود. باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی بسیار فعال است و هواداران ما هم به عنوان پرشورترین هواداران آسیا در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند. به همین دلیل پیغام‌های متعددی ارسال کردند و خواستند چنین اتفاقی بیفتد. از ایده خود طرفداران برای این کار استفاده کردیم البته این کار در گذشته در دنیا هم انجام شده و هواداران دختر و پسر پرسپولیس وقتی می‌بینند نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند درخواست کردند به صورت نمادین بلیت بازی‌های پرسپولیس را خریداری کنند تا از این طریق به باشگاه کمک شود.

شکوری افزود: پس از دریافت نظر هواداران سعی کردیم سایت حرفه‌ای را طراحی کنیم تا بتوان در آن بلیت‌فروشی کرد و هر فرد بر اساس سطح بلیتی که خریداری می‌کند، مبلغی به حساب باشگاه واریز کند. امیدواریم این طرح‌ها به باشگاه کمک کند. البته باید بگوییم می‌دانیم راه‌های درآمدزایی فوتبال این مسائل نیست اما دست باشگاه بسته است زیرا حق پخش تلویزیونی دریافت نمی‌شود و از کپی‌رایت هم خبری نیست

وی خاطرنشان کرد: فضای درآمدزایی ما هم در گذشته به کارگزاری واگذار شده و به همین دلیل راهی جز این نداریم. بدهی‌های که برای ما به جا مانده در طول 5، 6 سال گذشته بی‌سابقه بوده و به همین دلیل مجبور به چنین کارهایی هستیم. امیدواریم در آینده اتفاقات بهتری رخ بدهد.

معاون اجرایی پرسپولیس درباره اینکه با وجود پرداخت مطالبات مربوط به سال‌های گذشته شنیده می‌شود قرض‌های زیادی روی دست باشگاه پرسپولیس مانده گفت:‌ تیم مدیریتی، صدری و سمیعی در شرایطی که تیم در 4 جام مدعی است و پرقدرت حاضر می‌شود دو راه پیش رو داشتیم.چون بودجه‌ای نداریم و بودجه صرف پرونده برانکو و مسائل گذشته شده و به همین دلیل تیم را رها کنیم تا در هر 4 جام در نقطه ضعف قرار بگیریم. راه دوم این بود از راه‌ها و مسیرهای مختلف تأمین بودجه صورت بگیرد.

شکوری ادامه داد: سمیعی و صدری و سایر اعضای هیأت مدیره مسیر دوم را رفتند. مبالغی که به شکل قرض گرفته شده بر اساس پشتوانه سه میلیون دلاری ما در AFC است که برای پرسپولیس و کشور ایران درآمدزایی کردیم. بر اساس همان پشتوانه اقدام به برخی تأمین بودجه‌ها شده که فکر می‌کنم راه اصولی و درستی بوده است. اگر می‌خواستیم در کورس قهرمانی قرار بگیریم با توجه به اینکه در یکسال گذشته هیچ منبع درآمدزایی برای پرسپولیس وجود نداشته و برخی حقوق مثل کپی‌رایت رعایت نمی‌شود مجبور به چنین کاری شدیم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آن پشتوانه سه میلیون دلاری که در AFC داریم مشکلی ایجاد نخواهد شد و از جانب تیم مدیریتی جدید بدهی بر جا نمی‌ماند. در بحث جذب بازیکنان جدید توانستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و این موضوع کاملا شفاف بوده است. باید از بازیکنان کلیدی‌مان و همچنین هواداران تشکر مجدد کنیم که در این شرایط سخت همراه تیم بودند و به پرسپولیس کمک کردند.

شکوری درباره مشکل و اعتراض باشگاه پرسپولیس به برگزاری سوپرجام در تاریخ 30 خرداد گفت: واقعیت این است با این موضوع مشکل داریم. بارها گفته‌ایم شاید حضور پرسپولیس در فینال آسیا و 4 جام سبب شده جدول لیگ دچار مسائلی شود که به ضرر باشگاه ما تمام شده است. 7 ملی‌پوش را به همراه کریم باقری داریم که تعداد قابل توجهی است.

وی افزود: دو بازیکن ما در تیم ملی فوتبال مصدوم شدند اما پرسپولیس همواره حامی و در کنار تیم ملی بوده است. شاکله اصلی تیم ملی در حال حاضر از پرسپولیس است. بازیکنانی که اکنون در پرسپولیس حضور دارند یا از این تیم لژیونر شدند در تیم ملی هستند. تاریخ این مسابقه اعلام شده اما نامه‌نگاری و رایزنی‌های زیادی کردیم که به ما گفتند اگر دیدار سوپرجام در چنین تاریخی برگزار نشود دیگر فرصتی برای انجام آن وجود ندارد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: همچنان می‌خواهیم تاریخ مسابقه سوپرجام دو تا سه روز جابه‌جا شود تا بازیکنان ما که می‌خواهند از رقابت‌های انتخابی به پرسپولیس اضافه شوند ریکاوری خوبی داشته باشند. بازیکنان ما اکنون دچار مصدومیت‌هایی شده‌اند. وحید امیری به عنوان بازیکن ثابت تیم ملی و کمال کامیابی‌نیا به عنوان یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس دچار آسیب‌دیدگی شده‌اند و ان شالله مصدومیت آنها رفع شود تا اتفاق خوبی بیفتد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی درباره اینکه با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در روز جمعه چه درخواستی از وزیر ورزش آینده و همچنین منتخبین مردم دارد گفت:‌ ما به عنوان ورزشی‌ها و افرادی که شاید در جامعه بیشتر در دید باشیم از رئیس‌جمهور آینده می‌خواهیم بیشتر به مردم رسیدگی کند تا اتفاقاتی که در 8 سال گذشته در کشور ما رخ داد و فشار زیادی به مردم وارد شد با انتخابی که روز جمعه صورت می گیرد سر و شکل بهتری بگیرد. مردم در شرایط بهتری باشند و زندگی بهتری داشته باشند. امیدواریم این اتفاق رخ بدهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_تزریق چربی