چشم باشگاه پرسپولیس به کمک هواداران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۷۱۴۹
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
۹۳۲
آفت سوءاستفاده از حضور در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای رسیدن به اهداف سیاسی و کسب پست تبدیل به سوژه‌ای مهم در بین فوتبالی‌ها شده است.

خبرگزاری فارس: این روزها سوژه داغ محافل فوتبالی حضور چهره های استقلالی و پرسپولیسی در انتخابات شورای شهر تهران است.

بعد از اینکه حجت نظری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از راهیابی به انتخابات شورای شهر تهران بازماند، خبر رسید که وی در ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری مشغول شده و از طرفی احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در ستاد انتخاباتی یکی دیگر از نامزدهای انتخاباتی حضور پیدا کرد اما ماجرای حضور مدیران فوتبالی در انتخابات فقط به همین جا ختم نمی شود و در باشگاه رقیب هم مجید صدری رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز بیکار ننشسته و با کاندیدا شدن در انتخابات شورای شهر تهران حسابی برای جلب توجه و کسب رای دست به کار شده است.

این در شرایطی است که وضعیت بد مالی باشگاه پرسپولیس بر کسی پوشیده نیست. باشگاهی که در مجموع پرونده های داخلی، خارجی و با احتساب مالیات های پرداخت نشده نزدیک به 200 میلیارد تومان بدهی دارد. آیا قابل تامل نیست چنین باشگاهی که پرونده های مالی اش روز به روز بیشتر می شود و موعد پرداخت آنها نزدیک تر، رئیس هیات مدیره اش به فکر انتخابات شورای شهر تهران و رسیدنش به این خواسته است؟

البته که نامزد شدن یک فرد برای انتخابات شورای شهر به خودی خود اشکالی ندارد اما نه برای کسی که رئیس هیات مدیره پرسپولیس است و از بابت حضور در این باشگاه و به واسطه مردمی و پرهوادار بودن به دنبال جلب توجه برای کسب آراء است. روز گذشته در اقدامی عجیب برخی از بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس در صفحات اینستاگرامی خود به تبلیغ برای رئیس هیات مدیره باشگاه پرداختند. آیا این سواستفاده از جایگاه این فرد در باشگاه پرسپولیس نیست؟

کاش مسئولان این باشگاه توضیح بدهند که چطور می شود این روزها در مورد حل مشکلات مالی و ارائه راهکار برای این برون رفت خبری رسانه ای نمی شود اما از اعضای تیم خواسته می شود برای رئیس هیات مدیره آن تبلیغات کنند؟

آیا دغدغه این روزهای اعضای تیم پرسپولیس جمع آوری رای برای مجید صدری است؟ شاید بد نباشد برای توضیح به افکار عمومی گفته شود از وقتی که وی به عنوان رئیس هیات مدیره این باشگاه شده چه اقدامات مالی موثری برای این باشگاه انجام شده است؟ البته منظور از اقدامات قطعا ایجاد قرض و بدهی جدید برای این باشگاه نیست. شاید بد نباشد هواداران پرسپولیس بدانند مدیران این تیم چه درآمدزایی اصولی، بهینه و راه گشایی برای این باشگاه داشته اند. امیدواریم کمک از هواداران و اعلام شماره کارت برای دریافت کمک های مردمی جزو این راه های درآمدزایی تلقی نشود.

مدتی بود که باشگاه پرسپولیس همه برنامه های مجازی خود را از اپلیکیشن کارگزار به روبیکا منتقل کرد و به نظر می رسید این مسیری بود تا فضای درآمدزایی آنها تغییر کند اما خبرهای رسیده حاکی از آن است که اپلیکیشن مذکور هم چندان رونقی به وضعیت مالی سرخ ها نداد و حتی فاکتورهای زیر 500 هزار تومانی به باشگاه ارائه کرده اند و در مجموع میزان درآمدزایی از طریق روبیکا کمتر از 40 میلیون تومان شده است. البته که در این باشگاه اصولا در خصوص نحوه درآمدزایی ها و استفاده از درگاه های اینترنتی هیچ توضیحی به هواداران داده نشده و هیچگاه به صورت شفاف در این زمینه اطلاع رسانی صورت نگرفته است. با توجه به این آمار کاش مسئولان این باشگاه بگویند دقیقا در مورد حل مشکلات مالی چه کرده اند و چه می کنند؟

نکته جالب تر افتتاح صفحه رسمی این باشگاه در یوتیوب است که به طرز شگفت انگیزی مجید صدری که کمتر اهل مصاحبه و توضیح دادن در مورد امورات باشگاه پرسپولیس است در این صفحه با هواداران به گفت و گو پرداخت. آیا بین کاندیدا شدن وی در انتخابات شورای شهر و زمان افتتاح صفحه یوتیوب پرسپولیس ارتباطی وجود دارد؟

به نظر می رسد مجید صدری کاملا با هدف و با علم به اینکه می خواهد در انتخابات شورای شهر شرکت کند قدم به باشگاه گذاشت و از نحوه فعالیت های او در صفحه مجازی اش در اینستاگرام می توان این طور برداشت کرد که وی به دنبال جذب هواداران برای رسیدن به اهداف سیاسی و اجتماعی اش بوده است.

این وسط می ماند پرسپولیس و هوادارانش که به نظر می رسد این روزها برای رای آوردن رئیس هیات مدیره باشگاه آنها عزیز شده اند و گرامی.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر