برنامه فشرده و شرایط ویژه پرسپولیس تا دربی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۷۶۴۲
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
۷۶۹
قرعه‌کشی بازی‌های یک‌چهارم نهایی جام حذفی انجام و با مشخص شدن اینکه در این مرحله دربی بزرگ تهران برگزار خواهد شد حالا حساسیت و فشردگی بازی‌های پیش روی تیم پرسپولیس بیشتر و بالاتر رفته است.

ایران ورزشی: قرعه‌کشی بازی‌های یک‌چهارم نهایی جام حذفی انجام و با مشخص شدن اینکه در این مرحله دربی بزرگ تهران برگزار خواهد شد حالا حساسیت و فشردگی بازی‌های پیش روی تیم  پرسپولیس بیشتر و بالاتر رفته است.

دربی حذفی متأثر از شرایط لیگ برتر

هنوز تاریخ بازی حذفی مقابل استقلال اعلام نشده اما برخلاف سال قبل بازی حذفی مقابل این تیم قبل از پایان فصل لیگ برتر برگزار خواهد شد. فصل قبل تقابل دو تیم در مرحله نیمه نهایی رخ داد که بعد از پایان فصل لیگ برتر برگزار شد اما حالا این تقابل در مرحله یک‌چهارم نهایی انجام می‌شود و باید در لابه‌لای بازی‌های حساس باقی‌مانده لیگ برتر این دربی اتفاق بیفتد.

از این جهت این مسابقه تحت تأثیر شرایط تیم‌ها در لیگ برتر برگزار می‌شود. در واقع با توجه به فشردگی بازی‌های لیگ و شرایط هر تیم در جدول می‌تواند روی کیفیت آن تیم در بازی حذفی تأثیر بگذارد. یعنی اینکه اگر پرسپولیس تا روز بازی با استقلال در 5-4 بازی بعدی‌اش در لیگ به اندازه‌ای امتیاز گرفته باشد که سپاهان امتیاز گرفته و رقابت داغ قهرمانی تا سه هفته مانده به پایان فصل ادامه داشته باشد بازی حذفی می‌تواند متأثر از شرایط پرسپولیس در لیگ باشد.

با توجه به اینکه دربی حذفی سه هفته قبل از پایان فصل لیگ برتر برگزار خواهد شد اگر پرسپولیس تا آن زمان در کورس قهرمانی باشد نتیجه دربی حذفی می‌تواند این تیم را برای دبل کردن در بردن جام‌های داخلی یا جبران مافات تهییج کند.

همچنین اگر نتایج استقلال به سمتی پیش برود که این تیم در کنار سپاهان و پرسپولیس مدعی جدی قهرمانی لیگ باشد باز هم بازی حذفی تحت تأثیر شرایط رقابت دو تیم در لیگ خواهد بود اما اگر استقلال وا بدهد و بیشتر عقب بیفتد برای پیروزی در جام حذفی و رسیدن به این جام شاید انگیزه بیشتری داشته باشد.

برنامه فشرده پرسپولیس

پرسپولیس روز یکشنبه آینده باید بازی سوپرجام را در تهران مقابل تراکتور برگزار کند. برنامه بازی‌های این تیم در هفته‌های 24 و 25 لیگ برتر هم مشخص شده و سرخ‌ها در روزهای 4 و 9 تیر باید با دو تیم استان کرمان بازی کنند. اولی در رفسنجان مقابل مس و دومی در تهران مقابل گل گهر قلعه‌نویی.

در واقع پرسپولیس از روز بازی سوپرجام هر 5-4 روز یک بازی خواهد داشت و با احتمال اینکه دربی در تاریخ 24 یا 25 تیرماه یعنی بعد از انجام بازی‌های هفته بیست و هفتم برگزار خواهد شد این روال برای تیم یحیی ادامه خواهد داشت. پرسپولیس بعد از بازی با گل‌گهر باید ابتدا مقابل فولاد در اهواز به میدان برود سپس با آلومینیوم اراک در تهران تقابل داشته باشد که احتمالاً در تاریخ‌های 13 یا 14 تیرماه (فولاد) و 18 یا 19 تیرماه (آلومینیوم اراک) این دو بازی برگزار خواهد شد. بدین ترتیب پرسپولیس تا قبل از دربی پنج بازی مهم در پیش دارد که با فاصله 4 یا 5 روز از هم برگزار می‌شود ضمن اینکه در این مسابقات سرخ‌ها باید دو بار سفر بروند و بیرون از تهران بازی کنند.

مصاف با سه مربی استقلالی قبل از دربی

نکته ویژه تقابل‌های پرسپولیس قبل از دربی حذفی تقابل با سه مربی استقلالی است که می‌تواند برای یحیی و کادرش و البته تیم پرسپولیس و هوادارانش حساس باشد. سرخ‌ها بعد از بازی با مس رفسنجان باید به ترتیب با تیم‌های امیر قلعه‌نویی، جواد نکونام و علیرضا منصوریان مواجه شوند و سپس دوئلی جذاب با فرهاد مجیدی داشته باشند که هر کدام از این دوئل‌ها حساس و نفسگیر خواهد بود و می‌تواند در سرنوشت قهرمانی پرسپولیس در لیگ تأثیر بگذارد.

در واقع هر کدام از این مربیان استقلالی جدا از اینکه دنبال نتیجه گرفتن تیم‌شان هستند حتماً قصد دارند پرسپولیس را از قهرمانی لیگ برتر دور کنند و البته قبل از تقابل با استقلال در جام حذفی به لحاظ روحی تضعیف کنند که این انگیزه کسب سه‌گانه از سوی سه مربی فوق، بازی با فولاد، گل گهر و آلومینیوم اراک را برای یحیی و تیمش بسیار دشوار و خطرناک خواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2