اعلام حمایت احزاب اصلاح‌طلب از عبدالناصر همتی
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
سمپاشی امحا_4
فرش مرتضوی_ 4
سمپاشی امحا_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۷۸۹۲
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۱
۵۱۴۰
«ائتلاف جمهور» طی بیانیه ای در حمایت از عبدالناصر همتی در انتخابات 1400 اعلام کرد: به عبدالناصر همتی رای دهید تا حق رای دادن، حق انتخاب کردن، حق انتقاد کردن و حق عزل کردن رئیس‌جمهوری بر جا بماند؛ تا جمهوری بر جای بماند.

جماران: «ائتلاف جمهور» طی بیانیه ای در حمایت از عبدالناصر همتی در انتخابات 1400 اعلام کرد: به عبدالناصر همتی رای دهید تا حق رای دادن، حق انتخاب کردن، حق انتقاد کردن و حق عزل کردن رئیس‌جمهوری بر جا بماند؛ تا جمهوری بر جای بماند.

اعلام حمایت «ائتلاف جمهور» از همتی در انتخابات

متن این بیانیه بدین شرح است:

در شرایطی که به علت ردصلاحیت‌های گسترد‌ه‌ی نامزدهای صالح و مُصلح و برآمده از «جنبش اصلاح و اعتدال» دایره‌ی انتخاب ملت ایران در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 بیش از هر زمان دیگری محدود شده است؛

در شرایطی که یک جناح سیاسی پنج نامزد دارد و جناح دیگر از نامزدی چهره‌های مشهور خود همچون آقایان محمدجواد ظریف، اسحاق جهانگیری، مسعود پزشکیان و... محروم شده است؛

در شرایطی که شورای نگهبان حتی نامزدی چهره‌ای میانه‌رو و معتدل مانند علی لاریجانی را برنتافت و به دستور صریح مقام رهبری برای بازنگری در جفاهایی که در بررسی صلاحیت‌ها انجام شده است حرمت نگذاشت؛

ما «احزاب اصلاح‌طلب» برآمده از جنبش دوم خرداد به نام «دفاع از جمهوریت نظامِ» جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنیم، براساس نظرسنجی‌ها و امکان‌سنجی‌های موجود و با مشاهده‌ی شور و شوق سیاسی و انتخاباتی در نسل جوان اصلاحات که این بار موتور محرکه اصلاح‌طلبان شده‌اند از میان دو نامزد اصلاح‌طلب موجود به دکتر عبدالناصر همتی رای می‌دهیم و برای پیروزی او مبارزه‌ی انتخاباتی می‌کنیم و برای صیانت از جمهوریت ائتلاف می‌کنیم.

ما اصلاح‌طلبان به پشتوانه شخصیت‌های ملی اصلاح‌طلب مانند حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی و بسیاری از روشنفکران و اصلاح‌طلبان مستقل و معتدل اعلام می‌کنیم نه برای تایید عملکرد شورای نگهبان که در اعتراض به این «صحنه‌آرایی خطرناک» در انتخابات می‌مانیم تا:

1. یک جناح و یک حزب و یک محفل سیاسی حاکمیت را قبضه نکند و دولت تک‌حزبی برپا نشود.

2. یک جناح و یک حزب و یک محفل سیاسی گمان نکند که می‌تواند جمهوریت نظام را محدود کند و با تحدید حق انتخاب ملت انتخابات را به رقابت درون‌حزبی اصول‌گرایان بدل سازد.

3. به همتی رای می‌دهیم تا با افزایش سطح مشارکت در انتخابات مانع از انتخاب رئیس‌جمهوری با رای ضعیف شویم و نگذاریم «دولتِ اقلیت» بر ملت حکومت کند.

4. به همتی رای می‌دهیم تا با تقویت مشارکت ملت به افزایش مشروعیت دولت کمک کنیم تا در مذاکرات خارجی بتوانیم از حقوق ملت ایران پاسداری و تحریم‌ها را لغو کنیم.

5. به همتی رای می‌دهیم تا نهاد ریاست‌جمهوری که مظهر «جمهوریت» نظام جمهوری اسلامی است تضعیف نشود و از نمایندگی مستقیم کل ملت ایران در احقاق حقوق اساسی‌شان به ریاست قوه مجریه تنزل نکند.

هم‌میهنان عزیز

ما اصلاح‌طلبان نگران هستیم که گسترش دامنه‌ی نظارت استصوابی عنوانِ «جمهوری اسلامی» را تهدید کند و حاضر نیستیم تسلیم تصمیمات پنهان دیگران برای آینده کشور بشوند. ما عمیقا باور داریم دروغ ممنوع است و تصمیمات پنهانی باید موضوع بحث‌های خانه و بازار و فضای مجازی باشد.

ما اصلاح‌طلبان در آستانه‌ی انتخاباتی قرار گرفته‌ایم که با ردصلاحیت‌های بی‌سابقه این تصور را پرورانده است که جریان کوچک که هیچ مقبولیتی در مردم ندارد می‌تواند جمهوریت نظام را از بین ببرد اما جمهوریت نظام همچون اسلامیت آن محصول انتخاب ملت در انقلاب بود. ما انقلاب کردیم تا انتخاب کنیم و نمی‌خواهیم مهمترین دستاورد انقلاب را از دست بدهیم.

ما اصلاح‌طلبان می‌خواهیم در زمره‌ی همان دلسوزان و نیک‌خواهان نظام جمهوری اسلامی باشیم که با مشارکت کردن به منظور مقاومت در برابر این صحنه‌آرایی به چنین تحقیری اعتراض کنیم. ما با افراد و احزابی که به علت رنجیدگی خاطر نمی‌خواهند از نامزدی حمایت کنند زخم و درد مشترک داریم. اما معتقدیم این توهین و تحقیر ملی نباید به انفعال منجر شود. باید اعتراض کرد و ما با رای خود به عبدالناصر همتی که نشان داده است «صدای بی‌قدرتان» است به قدرتمندان اعتراض می‌کنیم.

ما اصلاح‌طلبان هشدار می‌دهیم که جمهوریت در خطر است.

نظام جمهوری اسلامی ایران گرچه متکی به مشروعیت ناشی از قیام ملت در انقلاب اسلامی ایران است اما برای تجدید مشروعیت خود همواره نیازمند رای ملت است. «میزان رای ملت است» و ملت تنها زمانی در سرنوشت خود مشارکت می‌کند که رقابت معناداری را در صحنه انتخابات ببیند و نپندارد که گزینه‌های پیش‌رو یکی هستند.

ما اصلاح‌طلبان با اصولگرایان رقابت می‌کنیم تا نشان دهیم که یک قرائت و یک روایت از جمهوری اسلامی وجود ندارد.

ما اصلاح‌طلبان با اصولگرایان رقابت می‌کنیم تا نشان دهیم در چارچوب همین نظام سیاسی امکان اصلاح وجود دارد.

انتخابات و جمهوریت مهمترین نقطه تمایز نظام جمهوری اسلامی و نظام سلطنتی است که از همه بیشتر در رای مستقیم همه ملت به دومین مقام کشور و عالی‌ترین مقام اجرایی حکومت متجلی می‌شود و باید این نقطه تمایز را حفظ کرد. انتخابات تنها روش اداره کشور است، مشروعیت انتخابات در نتیجه آن نیست در شیوه برگزاری آن است.

ما اصلاح‌طلبان عمیقا باور داریم که انتخابات اساس مشروعیت نظام است و «انتخاباتِ حداقلی» به سود جمهوری اسلامی نیست حتی اگر اصول‌گرایان فکر کنند نتیجه از روش انتخابات مهم‌تر است اما ما اصلاح‌طلبان روش انتخابات را مهمتر از نتیجه آن می‌دانیم.

رای ما اصلاح‌طلبان به عبدالناصر همتی البته مشروط است به وفاداری او به عهدی که با ملت بسته است و ما نیز به عنوان حلقه وصل این انتخاب همواره دیده‌بان هوشیار این انتخاب خواهیم ماند. هدف ما از پیشنهاد عبدالناصر همتی به عنوان رئیس‌جمهور نه تداوم نزاع سیاسی که ایجاد فضایی آرام و امن برای رشد و توسعه همه‌جانبه‌ی ایران و عبور از تحریم‌ها و گذار به ثبات سیاسی و اقتصادی کشور است. ما معتقدیم همتی به عنوان یک اقتصاددان و یک «فن‌سالارِ مردم‌سالار» می‌تواند در تعامل با حاکمیت و با رای ملت ایران را به قطار توسعه و رفاه بازگرداند.

ما اصلاح‌طلبان نگران ایران هستیم که در دور باطل قهر و حذف، فاصله «دولت- ملت» مورد طمع دشمنان قرار گیرد و ایران دچار بحران شود به نظر ما یک «دولت کارآمد» در کنار «ملت روزآمد» می‌تواند این خطر را از ایران دور کند.

ایرانیان عزیز

تا سه روز دیگر شما سرنوشت خود را رقم می‌زنید. این انتخابی برای 4 سال نیست. این اولین انتخاب ما در قرن جدید است که تاریخ ما در عصر جدید با آن آغاز می‌شود. هیچ حزب و هیچ جبهه‌ای نمی‌تواند سرنوشت شما را به تنهایی تغییر دهد. این شما هستید که هنوز سرنوشت خودتان را رقم می‌زنید حق تعیین سرنوشت خودتان را به دست خودتان از دست ندهید. حتی اگر اعتراض دارید با رای ندادن به نامزد جناحی که به آن معترض هستید اعتراض‌تان را نشان دهید. «رای دادن» فقط «رای دادن» نیست گاهی «رای ندادن» همان «رای دادن» است اما رای به کسانی که در مقابل شما ایستاده‌اند. کسانی که نمی‌خواهند شما رای بدهید.

به عبدالناصر همتی رای دهید تا حق رای دادن، حق انتخاب کردن، حق انتقاد کردن و حق عزل کردن رئیس‌جمهوری بر جا بماند؛ تا جمهوری بر جای بماند.

 

احزاب اصلاح‌طلب، ائتلاف جمهور:

حزب اعتماد ملی

حزب توسعه ملی

حزب کارگزاران سازندگی ایران

حزب ندای ایرانیان

مجمع نیروهای خط امام

حزب اسلامی کار

حزب مردمسالاری

خانه کارگر

حزب جوانان ایران اسلامی

مجمع اسلامی فرهنگیان

جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان

مجمع زنان اصلاح‌طلب

حزب آزادی

جمعیت زنان نواندیش

حزب وحدت و همکاری

برچسب ها:
انتشار یافته: 45
در انتظار بررسی:75
Iran (Islamic Republic of)
00:36 - 1400/03/26
سبک نکنید خودتون را
رایی ندارید
Austria
00:47 - 1400/03/26
تمام احزابی که دراین فهرست نامبرده شده به
عناوین مختلف به این انقلاب ضربه زدند وحالا
ادعای جمهوریت میکنند مردم دیگر گول شما را
نخواهند خورد وپایان دوران شما را اعلام میکنیم
طرفداران سید بزرگوار رییسی
Iran (Islamic Republic of)
00:48 - 1400/03/26
اتفاقا ما ملت اگاه و بیدار برای اینکه جریان سرطانی اصلاح طلب اصلاح نشدنی رای نیاورد وبیشتر از این ایران عزیزمون رو به ویرانه تبدیل نکند وخون شهدای عزیزمون پایمال نشود به اقای رییسی رای میدهیم
Iran (Islamic Republic of)
00:51 - 1400/03/26
خدا رحم کنه به ملت ایران با این؟
Iran (Islamic Republic of)
00:52 - 1400/03/26
برو بابا همتی یه کارمندی هم براش زیاده
Iran (Islamic Republic of)
00:52 - 1400/03/26
بهانه ها از دست کرباسچی گرفته شد چون بسیار مستعد این هست که بقیه اصلاح طلبا را زیر سوال ببره
اینم حمایت
ببینم رای دارید
Iran (Islamic Republic of)
00:53 - 1400/03/26
فریب نخورید که فریب کاران دست به کارشدند.
پاسخ ها
بدون نام
France
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
دقیقا. دیگه تمومه ماجرا
Iran (Islamic Republic of)
01:01 - 1400/03/26
قرن جدید از 1401شروع میشه .1400 آخرین سال قرن .مجید دلبندم.
Iran (Islamic Republic of)
01:05 - 1400/03/26
شما ملت را فلج کردید مردم دیگر گول حرفهای مزخرف شما را نمی خورند شما هشت سال اقتصاد مملکت را به فنادادید مردم بیدار شدند وبا انتخابی درست حقشان را از شماخواهند گرفت همتی اگر کار بلدبود در عمل خودش را نشان می داد.مردم دیگر گول نمی خورند .انشاالله
Iran (Islamic Republic of)
01:12 - 1400/03/26
خب نامردی که چنین بیانه ای می‌نویسی نفهم ظریف خودش نیومد وگفت دیگه اسیر بازی کثیفتون نمیشم
می‌دونم نظرم ثبت نمیکنید چون خودتون هم همین هستین
Iran (Islamic Republic of)
01:13 - 1400/03/26
خیلی دیره.امروز اخرین روز تبلیغاته و تازه حمایت میکنین.ولمون کنید بابا.همتی عالیه ولی عقبه نداره.
Iran (Islamic Republic of)
01:30 - 1400/03/26
ههههههههه جوک تعریف میکنه ؟ برو عمو کمتر دروغ بباف مردم به بلوغ سیاسی رسیدن گول وعده های پوپولیستی رو نمیخورن
Iran (Islamic Republic of)
01:33 - 1400/03/26
ساعت 00:31 دقیقه اعلام کردید ک همه خوابند ؟! حالا فردا همه تکذیب میکنند !
Iran (Islamic Republic of)
01:33 - 1400/03/26
گرچه بعید است از این تنور سرد آبی بجوشد ولی بهتر از نداشتن تنور و آب است ، تندروان تک رو موج سوار بی بدیل هستند اگر جلو این موج گرفته نشود ایران را آب گل آلود خواهد برد ومحصول باهم بودن را میخشکاند. همه باهم متحد ویکدل برای ایرانی آباد وآزاد‌ واثبات " میزان رای ملت است "فداکاری کنیم.تا جمهوریت در نظام محفوظ بماند.
Iran (Islamic Republic of)
01:44 - 1400/03/26
افرین حمایت کنید دولت دوم روحانی را.... همتون مثل هم از یک حزب هستید،،،اسم مختلف از خودتون درست نکنید... انتخاب شما حزبیه انتخاب ملت مردمیه.... 8سال مردم را بیچاره کردید با حزبتون...
Iran (Islamic Republic of)
02:06 - 1400/03/26
باشه،ولی ما به رئیسی رأی میدیم تا ریشه ی شما مفسدا کنده بشه
Iran (Islamic Republic of)
02:45 - 1400/03/26
جمهوریی دیگه باقی نمونده که شما ویا ما بخوایم ازش نگهداری کنیم.
Iran (Islamic Republic of)
02:48 - 1400/03/26
نسل اصلاح طلبان دیگه داره منقرض میشه
Iran (Islamic Republic of)
02:55 - 1400/03/26
همه این حزب ها روی هم ۵۰۰ تا رای ندارن
Iran (Islamic Republic of)
03:12 - 1400/03/26
یکی به اصلاحات بگه ترو خدا بیخیال ایران بشید
Iran (Islamic Republic of)
05:30 - 1400/03/26
زرشک.تادیروز‌که‌قبولش‌نداشتین.چه‌قولهایی‌بهتون‌داده؟
Iran (Islamic Republic of)
05:37 - 1400/03/26
خانه کارگربیخودکرده ازطرف کارگرصحبت حمایت ازهمتی را اعلام کرده آقای محجوب برود.دنبال کارگرببیندچه می‌خواهد .همتی چکاره است.نماینده ماکارگران بازنشستگان رئیسی است.والسلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
از طرف خودت حرف بزن در این دولت بود حقوق بازنشستگان اضاف و همسان سازی اجرا شد واز کارگران طرفداری شد درود بر همتی
Iran (Islamic Republic of)
05:51 - 1400/03/26
به تعداد این حزب ها اصلا نفر دارید
بجز یکی دوتا مثل اعتماد ملی و مردم سالاری اسم بقیه برام تازه است
Iran (Islamic Republic of)
06:08 - 1400/03/26
کرباسچی تو انتخابات مجلس هم همین بساط رو برپا کرد ولی شکست خورد اینا تو برج عاج نشستن و از کف جامعه هیچی نمیدونن
Iran (Islamic Republic of)
06:31 - 1400/03/26
سبد رای همتی درمقابل رقیب بیشتر شده
Iran (Islamic Republic of)
06:55 - 1400/03/26
خودتون رو به در دیوار نزنید همتی رای نمیاره ....
Iran (Islamic Republic of)
07:00 - 1400/03/26
رو که رو نیست سنگ پای قزوینه شما اصلاح طلب ها پدر ملتو دراوردید باز دست بردار نیستید ....
Iran (Islamic Republic of)
07:05 - 1400/03/26
مثل روحانی که دوبار ازش حمایت کردن حالا زدن زیرش میگن کاندیدای ما نبوده رحم اجاره ای بوده و اصلا اصلاحطلب نیست کی بود کی بود من نبودم
Iran (Islamic Republic of)
07:24 - 1400/03/26
... چی روی زیادی دارید مگر شما بانک مرکزی چه کردی
Iran (Islamic Republic of)
07:27 - 1400/03/26
دوباره تحریک کردن مردم شروع شده که مردم رای بدن . همون برنامه روحانی رو دارن اجرا میکنند
Iran (Islamic Republic of)
07:33 - 1400/03/26
پدرملت با همین حرف های قشنگتون درآوردین بسه دیگه .اصلاحات یعنی دروغ فقط انقلابی
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1400/03/26
ننگ بر افسادطلبان که مملگت را به فلاگت گشیدن ...
Iran (Islamic Republic of)
11:51 - 1400/03/26
اینا اسم الگی هستند ایران اصلا حزب معنا. نداره و وجود نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
چوب و هنر _فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر