جهانبخش: می‌خواهم در باشگاهی باشم که بازی کنم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۱۴۰
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
۱۲۱۸
علیرضا جهانبخش در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی در خصوص آینده کادر فنی تیم ملی کشورمان و آینده خودش در باشگاه برایتون انگلیس پرده برداشت.

خبرگزاری فارس: علیرضا جهانبخش در حاشیه مراسم استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: ما حقمان این بود که میزبانی را در دست گیریم ولی میزبان به ناحق از ما گرفته شد. نسبت به شرایطی که برای ایجاد کرده بودند ما نشان دادیم که هر چقدر شرایط برای ما سخت‌تر شود،‌ قوی‌تر می‌شویم و تلاش بچه‌ها بیشتر می‌شود. ما این بازی‌ها را وظیفه خودمان می‌دانستیم و می‌دانستیم حقی بر گردن ما سوار شده است و می‌خواستیم در این شرایط سخت اقتصادی خنده بر لبان مردم کشورمان بیاوریم.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سربلند از این بازی‌ها خارج شویم. می‌دانستیم بازی‌های سختی پیش روی ما قرار دارد ولی بازی به بازی پیش رفتیم و توانستیم 4 برد کسب کنیم و به حقمان یعنی صدرنشین گروه برسیم.

ملی‌پوش فوتبال کشورمان در خصوص رابطه بازیکنان با اسکوچیچ گفت: تلاش بر این بود به خاطر زمان کمی که داشتیم،‌ از تمام استعدادهای تیم استفاده شود. به نظرم شرایط تیم با توجه به زمانی اندکی که وجود داشت خوب بود. من خودم اولین اردویم را تجربه کردم و تنها 2 هفته از تیم ملی گذشته است. کلی اتفاق در اردو افتاد و از نظر شرایط تمرینی اتفاقات زیادی در تیم افتاد. به همین دلیل باید زمان داد تا متوجه شویم که به چه شکلی باید شرایط تیم دنبال شود. بچه‌ها فوق ‌العاده کار کردند و یک دلی خوبی در تیم وجود داشت.

جهانبخش در خصوص ماندن اسکوچیچ در تیم اظهار داشت: این وظیفه ما نیست و ما به عنوان بازیکن نمی‌توانیم در این خصوص صحبت کنیم. در گذشته هم تصمیماتی گرفته شد که ما در آن نقشی نداشتیم. به نظرم مهمترین وظیفه ما این است که به عنوان بازیکن نهایت تلاشمان در زمین فوتبال به ثبت رسانیم. بیرون زمین بر عهده مسئولین است و آنها باید تصمیمات را اتخاذ کنند. الان تصمیم در دست فدراسیون است و ما به عنوان بازیکن نقشی در آن نداریم. ما شرایط متفاوتی در این 4 بازی داشتیم و احساسات دیگر دخیل نیست. باید تصمیمات منطقی گرفته شود.

وی در خصوص آینده باشگاهی خود گفت: قطعا تصمیمی خواهم گرفت که به آینده‌ام کمک کند. من 3 هفته دیگر دیگر به انگلیس بازمی‌گردم و در اندیشه این هستم که تصمیم خوبی بگیرم مخصوصا اینکه سال آینده ما جام جهانی داریم. سال خیلی مهمی برای ماست و تصمیمی که خواهم گرفت قطعا به فوتبالم کمک خواهد کرد. دوست دارم بیشتر بازی کنم و در این یکی دو سال شرایط طوری رقم خورد که آنجور که دلم می‌خواست رخ نداد. به موقع در خصوص شرایطی که در باشگاهم رخ داد صحبت خواهم کرد.

جهانبخش در خصوص اینکه آیا برایتون را ترک می‌کند اظهار داشت: الان اصلا حرفه‌ای نیست که در این خصوص صحبت کنم. من 2 سال دیگر با برایتون قرارداد دارم و باید ببینم شرایط چگونه پیش می‌رود. من به عنوان یک بازیکن دوست دارم که بازی کنم. مرحله بعدی برای تیم ملی فوتبال کشورمان خیلی مهم خواهد بود و برای یک فوتبالیست مهم این است که بتواند بیشتر در زمین بازی کند و بتواند فرم خودش را حفظ کند. بسیاری از بازیکنان تیم ملی شرایط خیلی خوبی در باشگاهشان طی کردند و من می‌خواهم این شرایط را بدست آورم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران باغ بهشت _فوتر