قتل مادر خواننده پاپ ایرانی!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۱۷۸
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
۷۱۶۵
مرد خلافکار که متهم است مادر زن سابقش را به طرز فجیعی کشته شد در حالی در دادگاه محاکمه می شود که خواننده معروف پاپ که یکی از اولیای دم است ،برای وی درخواست قصاص را مطرح کرده است .

رکنا: مرد خلافکار که متهم است مادر زن سابقش را به طرز فجیعی کشته شد در حالی در دادگاه محاکمه می شود که خواننده معروف پاپ که یکی از اولیای دم است ،برای وی درخواست قصاص را مطرح کرده است .

جسد سوخته زن میانسال، در حاشیه اتوبان باقری تهران پیدا شده و مرد خلافکار به اتهام قتل مادر خواننده معروف پاپ دستگیر شده است.

مرد خلافکار به اتهام قتل مادر زن قبلی خود که یکی از اولیای دم خواننده پاپ مطرح کشور است به مراجع قضایی منتقل شده و همچنان به جرم قتل مادر خواننده پاپ اعتراف نکرده است.

بیست و نهم خرداد ماه سال 99 جسد سوخته یک زن در حاشیه اتوبان باقری پیدا شد. شواهد نشان می‌داد نزدیک به دو شبانه روز از مرگ این زن گذشته است .چهار فشنگ جنگی و قسمت هایی از یک کلت شکسته در کنار جسد پیدا شد و ماجرای قتل زن ناشناس را مرموزتر کرد.

انگشتر طلایی که در دست قربانی بود و گردنبند وی نشان می‌داد این زن قربانی سرقت نشده است .جسد زن میانسال با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شده و پلیس برای افشای هویت وی به تکاپو افتاد .

در بررسی ها روشن شد ۲ روز قبل خانواده خواننده معروف پاپ ناپدید شدن مادرشان را به پلیس اطلاع داده بودند .نشانه هایی که آنها از مادرشان به پلیس ارائه داده بودند با جسد زن ناشناس مطابقت داشت. به این ترتیب آنها به پزشکی قانونی رفتند و جسد سوخته مادرشان را شناسایی کردند. جسد متعلق به یک زن ۶۱ ساله به نام مریم بود.

پسر مقتول به ماموران پلیس گفت : خواهرم چند سال قبل با مرد خلافکاری ازدواج کرد کرد اما خیلی زود ازاو جدا شد .ولی مادرم و مرد خلافکار به نام پرویز با هم اختلاف مالی داشتند .پرویز از چندسال قبل به خاطر حمل مواد به زندان افتاد اما آخرین بار در مرخصی از زندان با مادرم تماس گرفته و از او خواسته بود تا به ملاقاتش برود و اختلاف حسابشان را حل کنند. به همین خاطر مادرم با او قرار گذاشت. حتی من چند بار از مادرم خواستم تا همراه او بروم بروم اما مادرم قبول نکرد .مادرم آن روز از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت .تا اینکه دو روز بعد جسد او پیدا شد.

با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داده بود ماموران به ردیابی پرویز پرداختند اما دریافتند وی به مرخصی زندان رفته و دیگر بازنگشته است.

سه ماه از این ماجرا گذشته بود که پرویز با پای خودش به پلیس اگاهی رفت و تسلیم پلیس شد اما ادعا کرد در قتل زن میانسال دستی نداشته است .

وی گفت: سال ۹۰ به خاطر حمل یک کیلو شیشه بازداشت و به اعدام محکوم شدم. شیشه مخدر متعلق به دوستم بود و من فقط آن را حمل می کردم اما درخواست عفو دادم که با آن موافقت وحکم اعدامم تبدیل به ۲۵ سال زندان شد. با شیوع بیماری کرونا توانستم با سپردن وثیقه از زندان آزاد شوم.من با مادر زن سابقم اختلاف حساب داشتم .به همین خاطر آن روز با ماشین دنبالش رفتم و با هم درباره اختلاف حسابمان صحبت کردیم اما او را در خیابان شریعتی از ماشین پیاده کردم ودیگر از او هیچ خبری نداشتم.

تا اینکه چند روز بعد متوجه شدم مادر همسر سابقم کشته شده است. چون گمان میکردم پلیس به من مظنون می شود از ترسم سه ماه فراری بودم .من از ترسم شبها در پارک میخوابیدم اما بالاخره تصمیم گرفتم به پلیس ماجرا را بگویم . در حالی که این مرد اصرار داشت از محوه کشته شدن زن میانسال اطلاعی ندارد پلیس آثار خون قربانی را در خودرو وی پیدا کرد و مشخص شد گوشی موبایل پرویز در منطقه پیدا شدن جسد آنتن‌دهی داشته اند.

با به دست امدن این مدارک مرد خلافکار به اتهام قتل بازداشت شد اما جرمش را گردن نگرفت .

شرط خواننده پاپ و خواهرش برای بخشش قاتل مادر

در حالی که برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شده و اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته بودند خاله پرویز نامه ای به اولیای دم نوشت و در آن توضیح داد زن میانسال را در خواب دیده که و به او گفته اگر از پرویز گذشت نکنند آنها را نمی بخشد.

در این میان یکی از دختران قربانی که به بیماری سرطان مبتلاست نامه‌ای به دادگاه نوشت ودر آن اعلام کرد با یک شرط از قصاص گذشت می کند. زن جوان گفت: اگر متهم توضیح دهد چرا و با چه انگیزه‌ای مادرش را کشته و ماجرای قتل را تشریح کند از قصاص می گذرد.

با این شرط پرویز بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت اما وی مدعی شد از نحوه قتل مادر زن سابقش هیچ اطلاعی ندارد و وقتی او را از ماشینش پیاده کرده دیگر او را ندیده است.

مرد خلافکار قرار است به زودی در دادگاه محاکمه شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر