رئیسی: هدف من چیزی جز اجرای عدالت نیست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۲۲۹
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۶
۱۸۴۴
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من به عنوان یک‌طلبه می‌گویم که هدفم به غیر از اجرای عدالت نیست و به جز این هدف هیچ رغبتی به جایگاه ندارم.

ایرنا: نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من به عنوان یک‌طلبه می‌گویم که هدفم به غیر از اجرای عدالت نیست و به جز این هدف هیچ رغبتی به جایگاه ندارم.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر چهارشنبه در دیدار با مردم آذربایجان شرقی در ورزشگاه تختی(باغشمال) تبریز اظهار کرد: باید کشور از ظرفیت عظیم، خدادادی و نیروی انسانی متراکم آذربایجان شرقی بهره مند شود چرا که تاریخ این منطقه سرشار از فرهنگ، منطق، ادب، علم و معرفت است.

وی، ربع رشیدی را نشانه‌ی فناوری و دانش بالای آذربایجان برشمرد و گفت: آذربایجان از قدیم الایام نگین تولید، صنعت و اقتصاد ایران از جمله در صنایع قطعه سازی، ماشین سازی، تراکتورسازی، کفش، چرم و ... بوده است و من در جریان بازدید خود از بازار تبریز از صحبت های بازاریان غصه خوردم که به دلیل واردات به مشکل برخورده اند.

وی با بیان اینکه هنر، ادبیات و عشق آذری ها به اهل بیت(ع) در همه جا غوغا کرده است، افزود: باید از این ظرفیت های ارزشمند صیانت کنیم که همه‌ی این موارد افتخار ایران و آذربایجان است.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما به برکت تولیدکنندگان و جوانان نقش آفرین محصولات این منطقه را همچنان نام آور خواهیم کرد.

وی، وجود پروژه ها و طرح های نیمه تمام در حوزه اقتصاد و صنعت را رنج آور خواند و افزود: نباید جوانان تحصیلکرده پسر و دختر جویای کار باشند و با لطف خداوند یکی از کارهای جدی دولت مردمی رونق تولید و رفع مشکل بیکاری و رفع دغدغه‌ی مردان و زنان آذربایجانی خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز سفره‌ی مردم و محرومین آسیب دیده است بطوریکه قیمت مسکن هشت و خودرو هفت برابر شده و بسیاری از کالاهای اساسی و سفره مردم شبیه کالای لوکس شده است اما روا نیست خانواده های عزیزمان برای تهیه‌ی کالاهای اساسی رنج بکشند و ما به لطف خداوند و کمک مردم این وضعیت را تغییر خواهیم داد.

رئیسی تاکید کرد: ما با خصوصی سازی مشکل نداریم اما دولت متصدی خوبی برای اقتصاد نیست در حالیکه دولت تنها حق هدایت، نظارت و حمایت را دارد اما حق دخالت در بازار را ندارد چرا که دخالت در بازار مشکل ایجاد می‌کند و ما به لطف خداوند جلوی دستوراتی که ثبات را از بازار بگیرد، خواهیم گرفت.

وی در خصوص مشکلات بخش کشاورزی خاطرنشان کرد: کشاورزان به دلیل نداشتن امنیت در کارخانه بزرگی تولیدی روستاها، به شهرهای بزرگ آمده و در حاشیه‌ی شهر ها ساکن می‌شوند و ما باید با قطع کردن دست دلالان، رضایت خاطر کشاورزان و مصرف کنندگان را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: من از شما می‌پرسم دلار ۴۲۰۰ تومانی به جیب چه کسانی رفت؟ آیا به سفره‌ی مردم منتقل شد؟ ما با لطف خدا به همه‌ی این رانت بازی ها و ناهنجاری ها خاتمه خواهیم داد.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد از وضعیت مسکن اظهار کرد: ما در این هشت سال از بابت ساخت مسکن هم خیلی عقب ماندیم و در حالیکه هر سال باید یک میلیون مسکن ساخته می‌شد، اکنون نه تنها با کمبود مواجه هستیم، بلکه متاسفانه مستأجر شدن هم برای مردم آرزو شده و ما به لطف خداوند مشکل مسکن را نیز حل خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در آستان قدی رضوی هم خطاب به جوانان گفتم ازدواج از شما مسکن از ما؛ آیا ما زمین کم داریم؟ آیا نمی‌توانیم با قراردادن امکانات در اختیار دستگاه های مختلف مشکل مسکن جوانان را حل کنیم؟

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما با فقر، فساد، تبعیض و بی عدالتی مبارزه خواهیم کرد و در همین مکان از شما جوانان عزیز می‌خواهم در باشگاه بزرگ «ما می‌توانیم» عضو شوید وبدانید که دولت مردمی صدای دردمدانه‌ی همه‌ی اقشار جامعه را می‌شنود و رفع مشکل مردم را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه با نشستن در اتاق نمی‌شود برای مردم تصمیم گرفت، متذکر شد: باید مرد میدان باشیم و من نمی‌توانم در سال تولید ساکت نشسته و شاهد به یغما رفتن کارخانه ای مثل ماشین سازی و تعطیلی واحد های صنعتی باشم و باید مجموعه ای را که در راس آن قرار دارم بسیج کنم تا واحد های تعطیل شده را احیا کنیم اما آقایان به من می‌گویند چرا به کارخانه ها می‌روی؟

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به منتقدان خود گفت: من سرباز میدان و نظام هستم و با متلک گویی های برخی افراد از میدان در نمی‌روم ما وقتی می‌بینیم رهبر انقلاب سال تولید را نامگذاری می‌کند، نمیتوانیم مثل شما نسبت به تعطیلی کارخانجات بی حس باشیم.

رئیسی در پایان سخنان خود خطاب به جوانان و رأی اولی ها گفت: اگر به هر دلیل ناامید و سرخورده شده اید، بیایید با حضور پرقدرت در پای صندوق های رأی، و استفاده از حق رای خود مشارکت مثال زدنی را خلق کنید و یقین داشته باشید که با اراده شما و لطف خداوند با اقدامات دولت مردمی امید و اعتماد به کشور بازخواهد گشت.

رئیسی: هدف من چیزی جز اجرای عدالت نیست

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر