عراقی‌ها: نباید مقابل ایران دفاع می‌کردیم
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
سمپاشی امحا_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
سمپاشی امحا_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
سمپاشی امحا_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۲۶۷
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵
۹۲۱
عراق هم اگرچه به‌عنوان تیم دوم راهی دور بعد شد، اما عملکرد نسبتا ضعیف این تیم در سه دیدار اخیر باعث انتقاداتی از این تیم شد. سرکو کاتانچ، سرمربی اسلوونیایی این تیم با وجود رساندن این تیم به دور بعدی مسابقات خطر اخراج را حس می‌کند و ممکن است پیش از آغاز دور بعد جای خود را به مربی دیگری بدهد.

فرهیختگان: تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار خود در دور دوم انتخابی جام‌جهانی عراق را هم شکست داد تا با برتری در هر 4 دیدار دور برگشت خود، به‌عنوان صدرنشین گروه راهی مرحله سوم این مسابقات شود. عراق هم اگرچه به‌عنوان تیم دوم راهی دور بعد شد اما عملکرد نسبتا ضعیف این تیم در سه دیدار اخیر باعث انتقاداتی از این تیم شد. سرکو کاتانچ، سرمربی اسلوونیایی این تیم با وجود رساندن این تیم به دور بعدی مسابقات خطر اخراج را حس می‌کند و ممکن است پیش از آغاز دور بعد جای خود را به مربی دیگری بدهد.

روزنامه الزورای عراق در گزارشی از این دیدار نوشت: «تیم ملی ما با وجود اینکه در بازی آخر خود برابر ایران مغلوب شد اما به‌عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد. تیم ما در نیمه نخست فوتبالی کاملا تدافعی را به نمایش گذاشت و کمتر به فکر حمله به سمت دروازه حریف بود. تاکتیک کاتانچ در این دیدار این بود که تلاش کند بتواند یک امتیاز را از این مسابقه کسب کرده و صدرنشینی خود را تثبیت کند. او تیمش را با تفکری دفاعی راهی زمین کرد و به‌دنبال استفاده از ضدحملات بود. این استراتژی به ایرانی‌ها این شانس را می‌داد که با خیالی راحت به سمت دروازه ما حمله کرده و بیشتر مالکیت توپ را دراختیار داشته باشند.

در این نیمه بیشتر حملات از سوی ایران انجام شد و آنها چندین فرصت خوب برای گشودن دروازه تیم ما داشتند. درنهایت اشتباهی بزرگ در خط‌دفاعی تیم عراق سبب شد حریف توسط سردار آزمون به گل برسد. آنها به خوبی از فضای پشت مدافعان ما استفاده کردند و موفق شدند آزمون را در موقعیت تک‌به‌تک و بدون مراقب صاحب توپ کنند تا حریف پیش بیفتد. در ادامه چند فرصت توسط مهند علی، صفا هادی و احمد ابراهیم از دست رفت و گلر ایران هم به خوبی از دروازه تیمش محافظت می‌کرد.

جالب اینکه تیم عراق در نیمه دوم هم به تاکتیک تدافعی خود ادامه داد و با همان شیوه مقابل ایران بازی می‌کرد. دو تیم در اوایل نیمه دوم فرصت‌های خوبی به دست آوردند که با بی‌دقتی از دست رفت. کاتانچ در ادامه تلاش کرد با چند تعویض روال مسابقه را به سود تیمش عوض کند اما در این کار موفق نبود و خوش‌شانس بود که فرصت‌های خوب بازیکنان ایران از دست رفت تا شکست سنگین‌تری را متحمل نشویم. ما به‌عنوان یکی از تیم‌های برتر دوم راهی دور سوم انتخابی شدیم و باید در مصاف با 12 تیمی که در این مرحله حضور دارند برای صعود به جام جهانی 2022 قطر تلاش کنیم.»

سایت «رووداو» عراق هم در گزارشی از ناراحتی سرمربی اسلوونیایی از بدقولی فدراسیون این کشور خبر داده و نوشته است: «سرکو کاتانچ، سرمربی تیم ملی پس از شکست برابر تیم ملی ایران بسیار عصبانی بود و ترجیح داد با هیچ‌کس صحبت نکند. در 5 ماه گذشته فدراسیون فوتبال عراق هیچ پرداختی به این مربی نداشته است و به همین دلیل سرمربی تیم از این موضوع عصبانی و ممکن است حتی قراردادش با این فدراسیون را فسخ کند.

او پس از این مسابقه مستقیما راهی کشورش شد تا درباره آینده‌اش در تیم ملی عراق تصمیم نهایی را بگیرد اما احتمال اینکه دیگر به عراق برنگردد نیز وجود دارد. کاتانچ بعد از مذاکره با بهروز دژبد، مدیر برنامه‌هایش درباره آینده‌اش تصمیم نهایی را خواهد گرفت. یکی‌دیگر از دلایل ناراحتی این مربی انتقاداتی است که از او و تیمش می‌شود، درحالی که شاگردان او در 8 بازی مرحله گروهی خود تنها یک‌بار شکست خوردند که آن هم در دیدار آخر و برابر تیم قدرتمند ایران بود.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
چوب و هنر _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی