ترامپ: روسیه برنده دیدار بایدن و پوتین بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۳۶۳
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
۸۹۴
«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده روز گذشته (چهارشنبه)، با متهم کردن «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا به تسلیم شدن در برابر روسیه، تصریح کرد که «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه برنده دیدار روز گذشته با بایدن بود و رئیس‌جمهور آمریکا هیچ‌چیز از نشست ژنو با همتای روس خود به دست نیاورد.

فارس نوشت: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده روز گذشته (چهارشنبه)، با متهم کردن «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا به تسلیم شدن در برابر روسیه، تصریح کرد که «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه برنده دیدار روز گذشته با بایدن بود و رئیس‌جمهور آمریکا هیچ‌چیز از نشست ژنو با همتای روس خود به دست نیاورد.

عصر روز گذشته پوتین و بایدن برای اولین‌بار بعد از ۱۰ سال، در ژنو با یکدیگر دیدار و درباره مسائل مختلفی رایزنی کردند.

بنا بر گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، ترامپ در واکنش به این نشست تصریح کرد که بایدن نه تنها چیزی از نشست با پوتین به دست نیاورد بلکه از خط لوله به شدت ارزشمند «نورد استریم» صرف‌نظر کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا ماه گذشته میلادی (می)، تحریم‌ها علیه شرکت و مدیر اجرایی خط لوله در حال تکمیل نورد استریم ۲ را که گاز طبیعی را از روسیه به آلمان منتقل می‌کند، لغو کرد.

طبق این گزارش، نود درصد از پروژه خط لوله مهم نورد استریم ۲ تکمیل شده است و بایدن برخلاف سیاست‌های پیشین ترامپ تصریح کرد که ارزش ندارد که با متوقف کردن این پروژه، با آلمان خصومت کرد.

ترامپ روز گذشته در گفت‌وگو با شبکه «فاکس نیوز» در پاسخ به سؤالی مبنی بر ارزیابی نشست پوتین و بایدن گفت: «حدس من این است که در مجموع، ما چیزی به دست نیاوردیم. ما عرصه بزرگی به روسیه عرضه کردیم و هیچ چیز به دست نیاوردیم. ما از چیزی (نورد استریم ۲) صرف‌نظر کردیم که به طرز غیرقابل باوری ارزشمند بود. من خط لوله نورد استریم را متوقف کرده بودم و این خط لوله متوقف شده بود که مجدداً پس داده شد و هیچ چیز در ازای آن دریافت نشد و (نشست بایدن-پوتین) فقط یک روز (عادی) دیگر بود».

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا سپس ادامه داد: «من فکر می‌کنم که (این نشست) برای روسیه خوب بود. شاهد نتیجه‌ای از این نشست نیستم».

دونالد ترامپ در این گفت‌وگو بار دیگر به غیرمنصفانه بودن نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اشاره کرد و گفت: «فکر می‌کنم که انتخابات به طرز غیرقابل باوری ناعدلانه بود اما من می‌خواهم که این آدم بیاید و کارهای خوبی برای کشور ما انجام دهد».

روسای جمهور روسیه و آمریکا در خاتمه نخستین دیدار خود در بیانیه مشترک برآغاز گفت‌وگوی دیگر دوجانبه راهبردی درآینده نزدیک و کنترل تسلیحات تاکید کردند.

برخلاف سیاست‌های دولت ترامپ، بایدن اعلام کرد که به دنبال تمدید معاهدات تسلیحاتی با روسیه است و در بخشی از بیانیه مشترک تصریح شد: «تمدید اخیر پیمان "نیو استارت" نمونه‌ای از تعهد ما در زمینه کنترل تسلیحات اتمی است. امروز، ما این اصل را دوباره تایید می‌کنیم که جنگ هسته‌ای فاتح ندارد و هرگز نباید وارد چنین جنگی شد.»

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که طرفین در خصوص طیفی از موضوعات با یکدیگر مذاکرات کردند و ایران یکی از محورهای گفت‌وگوی رؤسای جمهور روسیه و آمریکا بود به طوری که بایدن پس از دیدار با پوتین گفت که در خصوص آن چه که «جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای» خوانده شده صحبت کرده است.

کشورهای غربی به رهبری آمریکا و رژیم صهیونیستی در سال‌های گذشته ایران را به پیگیری اهداف نظامی در برنامه هسته ای این کشور متهم کرده‌اند که مقام‌های جمهوری اسلامی ایران بارها این ادعاها را رد کرده و آن‌ها را بی‌اساس خوانده‌اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر