نظافتچی افغان اسرار قتل زن تهرانی را فاش کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۸۹۱۶
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۷
۴۰۵۶
«با دیدن طلاهای زن جوان وسوسه شدم و برای سرقت آنها او را به قتل رساندم.»‌ این بخشی از تازه‌ترین اعترافات نظافتچی افغان است که مدتی قبل به اتهام قتل زنی جوان دستگیر شد، اما جنایت را انکار می‌کرد و مدعی بود بی‌گناه است.

همشهری: «با دیدن طلاهای زن جوان وسوسه شدم و برای سرقت آنها او را به قتل رساندم.»‌ این بخشی از تازه‌ترین اعترافات نظافتچی افغان است که مدتی قبل به اتهام قتل زنی جوان دستگیر شد، اما جنایت را انکار می‌کرد و مدعی بود بی‌گناه است.

راز این جنایت پنجم اردیبهشت‌ماه امسال فاش شد. آن روز زنی با پلیس تماس گرفت و گفت نگران وضعیت خاله‌اش است. او می‌گفت که پشت در خانه خاله‌اش است، اما هر چه زنگ می‌زند، او جواب نمی‌دهد و این در حالی است که صدای گریه فرزند کوچک خاله‌اش از پشت در به گوش می‌رسد.

نظافتچی افغان اسرار قتل زن تهرانی را فاش کرد

ماموران پلیس که پس از تماس این زن خود را مقابل خانه مورد نظر رسانده بودند پس از شکستن قفل در، وارد آنجا شده و با جسد زنی مواجه شدند که در چند قدمی او کودک خردسالش نشسته و گریه می‌کرد. زن 44ساله بر اثر ضربه جسم سخت به سرش به قتل رسیده و خانه‌اش به‌شدت به هم ریخته بود.

به دستور قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی تهران، تحقیقات برای کشف راز جنایت آغاز شد. مقتول به همراه همسر و کودکش زندگی می‌کرد و شوهر وی نگهبان یک شرکت بود و از شب قبل در محل کارش حضور داشت. او می‌گفت آخرین بار که با همسرش تلفنی صحبت کرده حالش خوب بوده و نمی‌داند چه‌کسی وی را به قتل رسانده است. به‌گفته این مرد همه طلاهای همسرش سرقت شده و احتمالا انگیزه قاتل سرقت طلاهای همسر او بوده است.

به هم ریختگی خانه، فرضیه جنایت با انگیزه سرقت را تأیید می‌کرد و سالم بودن قفل در ورودی آپارتمان نشان می‌داد که قاتل فردی آشنا بوده است.

جوان نظافتچی

تیم جنایی برای کشف اسرار این جنایت به بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته اطراف خانه مقتول پرداخت و در ادامه، چهره قاتل شناسایی شد. وی کارگر خدماتی بود که برای انجام نظافت به خانه مقتول می‌رفت. بررسی مکالمات تلفنی مقتول نشان می‌داد که کارگر خدماتی آخرین بار با مقتول در تماس بوده تا ساعت حضور در ساختمان و انجام کارهای نظافت را اعلام کند.

با این سرنخ مرد جوان که تبعه افغانستان است در عملیاتی غافلگیرانه بازداشت شد. وی اما در بازجویی‌ها منکر جنایت شد و هرچند در ابتدا مدعی شد که چند هفته است که برای نظافت به خانه مقتول نرفته با دیدن شواهد به‌دست آمده از سوی پلیس، گفت که روز حادثه برای نظافت به ساختمان و خانه مقتول رفته و مانند روزهای قبل کارش که تمام‌شده پولش را گرفته و از ساختمان خارج شده است.

اعتراف به جنایت

همه شواهد و مدارک علیه کارگر افغان بود و تحقیقات از او ادامه یافت تا اینکه بالاخره او تصمیم گرفت قفل سکوتش را بشکند و حقایق را بیان کند. وی گفت: مدت‌ها بود که برای انجام نظافت راه‌پله‌ها به ساختمانی که مقتول در آنجا زندگی می‌کرد می‌رفتم. فکر می‌کنم مقتول مدیر ساختمان بود و همیشه هوایم را داشت. من هم برای حضور در ساختمان و انجام کارهای نظافت همیشه با او تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دادم.

او ادامه داد: روز حادثه به آنجا رفتم و در حال انجام نظافت بودم که زن جوان در را باز کرد و برایم آب و آبمیوه آورد. در یک لحظه برق طلاهایش وسوسه سرقت به جانم انداخت. وقتی فهمیدم که او و فرزند کوچکش در خانه تنها هستند تصمیم گرفتم نقشه‌ام را عملی کنم. مقابل آپارتمان زن جوان رفتم و زنگ زدم.

وقتی در را باز کرد لیوان‌ها را تحویلش دادم و در یک لحظه او را هل دادم و وارد خانه‌اش شدم. در را بستم و زن جوان شروع کرد به جیغ کشیدن. برای اینکه همسایه‌ها صدایش را نشنوند گلدانی را که در پذیرایی بود، برداشتم و به سرش ضرباتی زدم. او از هوش رفت و نقش زمین شد. من هم تمام طلاهایش را سرقت کردم و از خانه خارج شدم.

وی گفت: چون کسی مرا هنگام ورود و خروج به خانه مقتول ندیده بود فکر نمی‌کردم لو بروم. سعی کردم تا لحظه آخر همه‌‌چیز را انکار کنم و چون فکر می‌کردم ردی از من نیست آزاد خواهم شد، اما در نهایت به‌خاطر عذاب وجدان تصمیم گرفتم حقیقت را بگویم. با اعتراف متهم به قتل، او با قرار قانونی بازداشت شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:70
Iran (Islamic Republic of)
11:01 - 1400/03/29
عذاب وجدان !!!! اینا چی می‌خوان تو مملکتمون ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
15:12 - 1400/03/29
برا همین شرع میگه زنا نباید زینت خود را نشون نامحرم بدن طلا وجواهر زینت زن است . قاتل را شیطان وسوسه کرده
Iran (Islamic Republic of)
16:52 - 1400/03/29
حالا گرفتنش عذاب وجدان گرفته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر