تارتار: ویلموتس، شخصیت تیم ملی را خرد کرد
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۰۱۲
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
۵۲۶
سرمربی تیم پیکان ضمن تمجید از عملکرد تیم ملی و کادرفنی با حضور دراگان اسکوچیچ معتقد است با حضور مربیان موفق ایرانی هم جواز صعود از دور مقدماتی جام جهانی به دست می‌آمد.

ایلنا: مهدی تارتار درخصوص صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر اظهار داشت: این صعود را باید به تمام مردم ایران تبریک گفت، به بازیکنان و کادرفنی تیم ملی هم باید خسته نباشید گفت چون کاری که انجام دادند جای تشکر و خسته نباشید دارد. ویلموتس به هر حال به قدری شخصیت تیم ملی را خرد کرد که کار به اینجا رسید و به خاطر صعود از آسان‌ترین گروه باید این اندازه خوشحالی کنیم. چاره‌ای نیست به هر شکل تیم ملی کار کوچکی هم نکرده و نباید بی انصافی کرد. بردن تیم ملی فوتبال بحرین در خاک کشورش و همینطور پایان طلسم ۱۰ ساله مقابل تیم ملی عراق از زحمات بچه‌ها و کادرفنی بود‌.

سرمربی تیم پیکان تهران درباره نقش اسکوچیچ در صعود تیم ملی عنوان کرد: ما در گروه آسانی حضور داشتیم و یک مربی ضعیف آمد که آن بلا را سرمان آورد و اسکوچیچ همه را احیا کرد و این وضعیت را درست کرد. نمی‌توان گفت که اسکوچیچ نقشی در این صعود نداشته، شناخت او از بازیکنان ایرانی، احساسات و شخصیت آنها به این صعود کمک کرد. هرچند من خودم معتقدم که بازی‌های خوبی انجام ندادیم.

بازیکن سابق تیم ملی درباره اینکه گفته می‌شود با سرمربی ایرانی هم از این گروه صعود می‌کردیم، گفت: به نظرم، سرمربیان ایرانی خیلی خوبی داریم و قاطعانه می‌گویم که با حضور آنها هم می‌توانستیم این نتایج را کسب کنیم. مربیان ایرانی داریم که حتی بهتر هم می‌توانستند از بازیکنان بازی بگیرند.

تارتار درباره شرایط تیم پیکان پیش از شروع مجدد مسابقات همینطور گفت: خداراشکر شرایط بدی نداریم، بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کردیم و مدعی بودند که جا دارد از عزیزانی که با آنها بازی کردیم تشکر کنم. تیم خوبی داریم و نتایج خوبی هم در ادامه راه کسب کنیم؛ بیشتر از همه منتظر رای استیناف هستیم.

سرمربی پیکان درباره رای استیناف درخصوص بازی مقابل سایپا همچنین اضافه کرد: نمی‌دانم چرا رای سختی هم نیست، در گذشته هم چنین اتفاقی کم نیفتاده و رای هم مشخص است. هیچوقت این زمان یک تیم را جریمه نمی‌کنند و باید افرادی که کوتاهی کردند را جریمه کنند. نمی‌دانم دوستانی که در این جریان حضور داشتند محروم شدند یا نه ولی به نظرم باید افرادی کوتاهی کردند برخورد شود. یک تیم یازده نفره بازی کرده و پیروز شد و اتفاق غیرمجازی هم نبوده؛ کسانی که اشتباه کردن و مسئول بودند باید محروم شوند.

مهدی تارتار همینطور درباره حضور افراد هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در تمرینات تیم سایپا گفت: من آقای رضاییان را به خوبی می‌شناسم چون با هم همکاری داشتیم، من اعتقاد ندارم و به نظرم ایشان کسی هستند که به درستی کارشان را انجام می‌دهند. شاید به دلیل یک کاری در تمرین حضور پیدا کردند و فکر نمیکنم که روی این نتیجه تاثیری داشته باشد اما در کمیته انضباطی باید بگویم که رای ناعادلانه بود و به آن معترض بودم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
چوب و هنر _فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر