موسوی: مجیدی با مشکلات استقلال از قبل آشنا بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۹۱۲۱
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
۸۱۰
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی با مشکلات استقلال بیگانه نیست و در زمانی که بازیکن بود هم این شرایط را تجربه کرده است.

خبرگزاری میزان: سیدعلی موسوی در مورد مشکلات فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال اظهار داشت: استقلال سال‌هاست با مشکلات مدیریتی دست و پنجه نرم می‌کند. این مسائل مربوط به سال‌های اخیر نیست بلکه ۲۰ سال پیش هم همین داستان‌ها وجود داشت. آن روزها هم چک دو ماه بعد را به ما می‌دادند، اما حتی شش ماه برایش صبر می‌کردیم و در نهایت یکی دو سال بعد هم نقد نمی‌شد.

وی با اشاره به این که مشکلات مدیریتی قبل از ورود مجیدی به باشگاه استقلال وجود داشت تصریح کرد: مدیریت خوب نبود؟ بله؛ قبول داریم! ولی این مسائل مختص مجیدی نیست. تا جایی که یادم می‌آید مدیریت برای استقلال هیچ وقت خوب نبوده است. این بار در زمان مجیدی خوب نیست، پیش از این هم در زمان حجازی، قلعه‌نویی و پورحیدری خوب نبود. این مشکلات همیشه همراه استقلال است و هرگز از بین نمی‌رود.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال در دوران مدیریت‌های ناکارآمد هم قهرمان شده است چون با تمام توان بازی کرد و گلیم خود را از آب بیرون کشید. بازیکنان و کادر فنی باید بخواهند که قوی باشند و مشکلات را نادیده بگیرند. لازم است یاد بگیرند حقشان را در زمین بگیرند چرا که این مشکلات مخصوص این فصل نیست و همیشه وجود داشت و هرگز برطرف نشد. اگر استقلال قوی باشد نه داور، نه هیئت مدیره و نه هیچ مسئول دیگری نمی‌تواند برایش مانع تراشی کند.

موسوی در پاسخ به این سوال که گلایه‌های مجیدی درست است؟ گفت: گلایه‌ها مختص فرهاد مجیدی نیست. این گلایه‌ها در زمان پورحیدری، حجازی، قلعه‌نویی، شفر و حتی استراماچونی وجود داشت. اینها ولی آنقدر قوی کار کردند که فوتبال زیبا از تیمشان می‌دیدیم و نتیجه می‌گرفتند. این مشکلات با نام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس عجین شده است. خیلی از مربیان با این مسائل کار کردند و قهرمانی آوردند. فرهاد هم در زمان بازیگری حق و حقوقش را نگرفت و حتی گاهی از این تیم رفت و برگشته است. از این رو این مسائل برایش ناآشنا نیست. او باید آنقدر تیمش را قوی کند که حقش را در زمین بگیرد.

وی ادامه داد: استقلال از نظر فنی باید آنقدر قوی باشد که مشکلات در عملکرد بازیکنانش تاثیر نگذارد. لازم است آنقدر خوب باشد که برای گل زدن منتظر پنالتی گرفتن داور نباشد. بازیکنان باید آنقدر عالی کار کنند که موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کنند و حقشان را در زمین بگیرند. این تیم باید آنقدر قدرتمند باشد که با مردرود اعلام کردن گل‌هایش توسط داور صدمه نبیند و آنقدر گل بزند که هر چه داور مردود اعلام کرد باز هم برنده زمین باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر