موسوی: مجیدی با مشکلات استقلال از قبل آشنا بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۹۱۲۱
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
۸۱۱
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی با مشکلات استقلال بیگانه نیست و در زمانی که بازیکن بود هم این شرایط را تجربه کرده است.

خبرگزاری میزان: سیدعلی موسوی در مورد مشکلات فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال اظهار داشت: استقلال سال‌هاست با مشکلات مدیریتی دست و پنجه نرم می‌کند. این مسائل مربوط به سال‌های اخیر نیست بلکه ۲۰ سال پیش هم همین داستان‌ها وجود داشت. آن روزها هم چک دو ماه بعد را به ما می‌دادند، اما حتی شش ماه برایش صبر می‌کردیم و در نهایت یکی دو سال بعد هم نقد نمی‌شد.

وی با اشاره به این که مشکلات مدیریتی قبل از ورود مجیدی به باشگاه استقلال وجود داشت تصریح کرد: مدیریت خوب نبود؟ بله؛ قبول داریم! ولی این مسائل مختص مجیدی نیست. تا جایی که یادم می‌آید مدیریت برای استقلال هیچ وقت خوب نبوده است. این بار در زمان مجیدی خوب نیست، پیش از این هم در زمان حجازی، قلعه‌نویی و پورحیدری خوب نبود. این مشکلات همیشه همراه استقلال است و هرگز از بین نمی‌رود.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال در دوران مدیریت‌های ناکارآمد هم قهرمان شده است چون با تمام توان بازی کرد و گلیم خود را از آب بیرون کشید. بازیکنان و کادر فنی باید بخواهند که قوی باشند و مشکلات را نادیده بگیرند. لازم است یاد بگیرند حقشان را در زمین بگیرند چرا که این مشکلات مخصوص این فصل نیست و همیشه وجود داشت و هرگز برطرف نشد. اگر استقلال قوی باشد نه داور، نه هیئت مدیره و نه هیچ مسئول دیگری نمی‌تواند برایش مانع تراشی کند.

موسوی در پاسخ به این سوال که گلایه‌های مجیدی درست است؟ گفت: گلایه‌ها مختص فرهاد مجیدی نیست. این گلایه‌ها در زمان پورحیدری، حجازی، قلعه‌نویی، شفر و حتی استراماچونی وجود داشت. اینها ولی آنقدر قوی کار کردند که فوتبال زیبا از تیمشان می‌دیدیم و نتیجه می‌گرفتند. این مشکلات با نام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس عجین شده است. خیلی از مربیان با این مسائل کار کردند و قهرمانی آوردند. فرهاد هم در زمان بازیگری حق و حقوقش را نگرفت و حتی گاهی از این تیم رفت و برگشته است. از این رو این مسائل برایش ناآشنا نیست. او باید آنقدر تیمش را قوی کند که حقش را در زمین بگیرد.

وی ادامه داد: استقلال از نظر فنی باید آنقدر قوی باشد که مشکلات در عملکرد بازیکنانش تاثیر نگذارد. لازم است آنقدر خوب باشد که برای گل زدن منتظر پنالتی گرفتن داور نباشد. بازیکنان باید آنقدر عالی کار کنند که موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کنند و حقشان را در زمین بگیرند. این تیم باید آنقدر قدرتمند باشد که با مردرود اعلام کردن گل‌هایش توسط داور صدمه نبیند و آنقدر گل بزند که هر چه داور مردود اعلام کرد باز هم برنده زمین باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر