سلطانی‌فر: تیم ملی باید از سد ۲تیم بزرگ بگذرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۲۰۵
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۵
۱۱۲۷
وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبال برای صعود به مرحله بعد باید از سد دو تیم بزرگ آسیا بگذرد.

تسنیم: وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبال برای صعود به مرحله بعد باید از سد دو تیم بزرگ آسیا بگذرد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در دویست وهشتاد سومین شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان گفت: مردم ایران در این انتخابات، حماسه دیگری در راستای حمایت‌های‌شان از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با رعایت اخلاق سیاسی و انتخاباتی رقم زدند.

وی ادامه داد: به سید ابراهیم رئیسی تبریک می‌گویم و امیدوارم با تجربه، اطلاعات ، درایت و تسلطی که به مسائل اجرایی، قضایی و سیاسی کشور دارد، بتواند یک دوره بسیار موفق را در مسیر توسعه کشور و حل مشکلاتی که در اثر تحریم های ناعادلانه و شیوع بیماری های کرونا به جا مانده و در مسیر حل شدن قرار گرفته است، داشته باشد.

وی برگزاری انتخابات با کمترین مشکل امنیتی ، انتظامی واجرایی را ستایش کرد و اظهار داشت: در تعدادی از شعبه های اخذ رای، مردم تا ساعت ٤ بامداد حضور داشتند تا رای خود را به صندوق بیاندازند و این مشارکت واقعا افتخارآمیز است. در حالی که مردم به دلیل مشکلاتی که در اثر تحریم بوجود آمده با مسائل معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند و از طرفی در دوران شیوع ویروس کرونا هم قرار داریم، با این حال حضور بسیار ارزشمند و افتخار آمیزی برای ملت قهرمان ایران به ارمغان آمد .

سلطانی‌فر با اشاره به حضور خانواده بزرگ ورزش و جامعه دو میلیون نفری سازمان های مردم نهاد جوانان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری این مشارکت را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: مجموعه ورزش وجوانان آمادگی دارد تا دولت جدید را برای هر چه بهتر حل کردن مسائل ورزش و جوانان و تسریع حرکت توسعه ورزش کشور و مسائل مرتبط با جوانان یاری رساند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به پیروزی‌های مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران در منامه اشاره کرد و توضیح داد: با وجود کارشکنی‌ها و تصمیمات غلط و جانبدارانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، با تدارکات و پشتوانه قوی و تیم و کادرفنی خوب، بحرین و عراق را شکست دادیم و توانستیم مقتدرانه هر ٤ بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: صعود موفقیت‌آمیز تیم ملی فوتبال به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی در افزایش روحیه و اعتماد به نفس مردم پیش از انتخابات سرنوشت ساز ٢٨ خردادماه بسیار مهم و مثمرثمر بود.

وی در ادامه سخنانش ضمن تبریک به جامعه ورزش، مسئولان فدراسیون فوتبال، کارشناسان وزارت ورزش و جوانان ، بازیکنان و کادر فنی به خاطر 4 پیروزی پیاپی ملی پوشان فوتبال گفت: امیدوارم تیم ملی بتواند در مرحله بعدی بازی های مقدماتی که از شهریور ماه آغاز می شود نیز با همین اقتدار موفق باشد.

سلطانی‌فر در ادامه با مطلوب خواندن وضعیت تیم ملی فوتبال توضیحاتی را درخصوص مرحله بعدی بازی های مقدماتی جام جهانی ارائه و عنوان کرد: برای صعود به مرحله بعد باید از سد دو تیم بزرگ آسیا بگذریم.

وی با تاکید بر اینکه برای رویارویایی با تیم های قدر تمند مرحله بعد بایستی تیم ملی فوتبال از آمادگی کامل برخوردار باشد، گفت: در مرحله قبلی فوتبالیست‌های کشورمان با شکست تیم عراق پس از 11 سال و شکست بحرین در خاک خودش برای اولین بار یک رکورد تاریخی بر جای گذاشتندکه ان‌شالله این تیم با کسب موفقیت در مراحل مختلف بتواند به نتایج خوبی دست پیداکند .

وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت بازی‌های المپیک و پارالمپیک و حضور موفق ورزشکاران کشورمان در این رویداد اشاره کرد و افزود: تا بازی‌های المپیک توکیو 33 روز باقی مانده است و ما تا جایی که امکان پذیر یوده برای حمایت از ملی پوشان مان دراین رویداد اعتبارات را زودتر پرداخت و تا چند روز آینده تخصیص‌های دیگرمان را هم اخذ خواهیم کرد تا تدارکات لازم برای تیم‌های مختلف ورزشی و فدراسیون‌ها را فراهم آوریم.

سلطانی‌فر خطاب به معاونان حاضر در جلسه تاکید کرد: اگرچه آغاز بازی های المپیک وپارالمپیک با جابه جایی دولت مصادف است، اما وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش و پشتیبانی خود را از کاروان اعزامی خواهد داشت تا ملی‌پوشان کشورمان که در این رقابت‌ها حضور دارند،بتواند بهترین نتیجه را کسب کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر