معمای بزرگ در مورد ستاره فرانسوی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۹۴۸۹
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
۸۱۲
منتقدان پل پوگبا در منچستریونایتد همواره او را متهم می‌کنند به اینکه در تیم ملی کشورش نمایش به مراتب بهتری نسبت به حضور در منچستریونایتد دارد.

خبرورزشی: منتقدان پل پوگبا در منچستریونایتد همواره او را متهم می‌کنند به اینکه در تیم ملی کشورش نمایش به مراتب بهتری نسبت به حضور در منچستریونایتد دارد.

هر چند که پل پوگبا در بازی دوم فرانسه مقابل مجارستان مثل بازی با آلمان نبود اما همچنان عملکرد او با این سوال منتقدان همراه است: پل پوگبا در لباس آبی تیم ملی بهتر از زمانی است که لباس قرمز منچستریونایتد را بر تن دارد.

این هافبک آبی‌پوشان فرانسه در حالی یکی از ستارگان مدافع عنوان قهرمانی در مسابقات قهرمانی یورو ۲۰۲۰ محسوب می‌شود که در منچستر یونایتد برای یافتن جایگاهی در این تیم و نشان دادن شایستگی خود به همان میزان که از آن یاد می‌شود، بسیار تلاش کرده است. در این میان پاسخ‌های متعددی برای این معما وجود دارد. در مرحله اول، موضوع جایگاه مطرح است.

دیدیه دشان سرمربی خروس‌ها از سازماندهی میانه زمین تیمش به گونه‌ای که بتواند از حداکثر توان پوگبا بهره مند شود، هیچ اضطرابی ندارد. این بازیکن خود نیز به این نکته اشاره کرده که در تیم ملی فرانسه از آزادی عمل بیشتری برخوردار است. صرف‌نظر از توانمندی و استحقاق وی، قرار گرفتن او در موثرترین جایگاه تیم، به فاکتور دیگری بستگی دارد که همان مناسب‌تر بودن جایگاه وی در تیم فرانسه است.

پوگبا پشت سر برونو فرناندس

با توجه به آنکه سولشائر، غالبا از پوگبا در پست هافبک دفاعی به همراه اسکات مک‌تامینی یا فرد استفاده می‌کند، پوگبا از مجوز پیشروی برخوردار است ولی وظایف دفاعی مهمی را نیز بر عهده دارد. برونو فرناندس به عنوان بازیکن شماره ۱۰، هافبکی است که از آزادی حرکت در تمام زمین برخوردار است. با این وجود، پوگبا در تیم فرانسه از نقش تهاجمی بیشتری برخوردار است. انگولو کانته در فرانسه نقش پوششی داشته و این امکان را در اختیار آدرین رابیو و پوگبا قرار می‌دهد تا به جلو و عقب زمین حرکت نمایند.

این شرایط برای پوگبا مناسب است. پوگبا در منچستر یونایتد از وجود چنین سطحی از بازیکنان در میانه زمین برخوردار نیست چون مک‌تامینی از نظر تاکتیکی و توانمندی با کانته قابل مقایسه نیست. این عوامل باعث شده پوگبا تواند تمام توانمندی‌های خود را در منچستریونایتد آشکار کند. بنابراین ما شاهد همان پوگبای تیم ملی فرانسه در تیم باشگاهی وی نیستیم.

تردیدهای ادامه‌دار

توانایی‌های پوگبا در مقایسه با قیمت او در منچستریونایتد باز هم به چالش کشیده شده است. پوگبا در فصل گذشته در ۴۲ بازی ، ۶ گل برای منچستر یونایتد به ثمر رسانده و در ۹ گل دیگر نیز سهیم بوده است. او در کل حضور خود در فرانسه (۸۱ بازی) ، ۱۰ گل را به ثمر رسانده و در ۸ گل نیز سهم داشته است.

آمار کمی فریب دهنده است چون در یک نگاه اجمالی به نظر نمی‌رسد که پوگبا در تیم ملی خیلی موثرتر از تیم شیاطین‌سرخ باشد. به نظر می‌رسد این موضوع در تفسیرهای ارائه شده در رسانه های گروهی با اغراق و مبالغه‌گویی همراه شده است. پوگبا از عملکرد بهتری در تیم ملی فرانسه برخوردار است ولی این تفاوت آنچنان چشمگیر نیست و البته دلایل مشخصی هم دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو