مجیدی - رحمتی؛ به یاد تیم کهکشانی لیگ دوازدهم
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۶۱۱
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸
۴۹۹
شاید اختلاف‌های درونی در باشگاه استقلال و شاید هم تسویه حساب‌های شخصی برخی مسئولان که اخیراً به آن اعتراف کردند، با مدیران وقت باعث شد تا استقلال بعد از لیگ دوازدهم دیگر رنگ قهرمانی را نبیند و نتواند آن فصل رویایی را تکرار کند

ایران ورزشی: آخرین بار که استقلال قهرمان لیگ برتر شد به فصل دوازدهم برمی‌گردد. روزگاری که استقلال بهترین‌های فوتبال ایران را در اختیار داشت و یکی از بهترین تیم‌های تاریخ حیات خود در لیگ برتر را تشکیل داده بود.

تیمی متشکل از بهترین‌های فوتبال ایران و آسیا که مهدی رحمتی و فرهاد مجیدی در حقیقت دو رکن اصلی آن بودند.

رحمتی آن روزها در اوج قرار داشت و حتی پیشنهاد‌های خارجی را هم پیش روی خود می‌دید که مدیران وقت باشگاه استقلال پیش دستی کردند و او را به خدمت گرفتند تا استقلال از داشتن بهترین شماره یک آن روزهای فوتبال ایران و حتی آسیا محروم نباشد.

فرهاد مجیدی نیز به واقع یکی از برترین مهاجمان فوتبال ایران وآسیا بود.

فرهاد حتی درآن ایام به واسطه درخشش دراستقلال تا آستانه دستیابی به عنوان مرد سال آسیا هم پیش رفت که با اندکی بدشانسی از رسیدن به آن محروم ماند.

مجیدی - رحمتی؛ به یاد تیم کهکشانی لیگ دوازدهم

با این حال هیچ‌کس از تأثیرگذاری عمیق او برنتایج آن فصل غافل نیست. فصلی که در نهایت با قهرمانی استقلال به پایان رسید و او به همراه سید مهدی رحمتی جام قهرمانی را روی دست گرفتند و روزی خاطره انگیز را برای هواداران استقلال رقم زدند.

از آن پس استقلال دیگر رنگ قهرمانی را در لیگ ندید. نه فرهاد در فصول بعد توانست در کسوت بازیکن آن مرد اثرگذار باشد و نه مهدی رحمتی و هنوز برای خیلی‌های این معما لاینحل باقی مانده که بعد از قهرمانی در لیگ دوازدهم چه به روز استقلال آمد که آرام، آرام در مسیر سقوط قرار گرفت.

شاید اختلاف‌های درونی در باشگاه استقلال و شاید هم تسویه حساب‌های شخصی برخی مسئولان که اخیراً به آن اعتراف کردند، با مدیران وقت باعث شد تا استقلال بعد از لیگ دوازدهم دیگر رنگ قهرمانی را نبیند و نتواند آن فصل رویایی را تکرار کند.

حالا بعد از 8 سال از آن روزهای خوش، فرهاد مجیدی و مهدی رحمتی در کسوت مربی رخ در رخ هم قرار می‌گیرند. فرهاد سکاندار هدایت تیم استقلال است و مهدی رحمتی رهبری تیمی را به عهده دارد که در آغاز مسیری تازه قرار گرفته و برای 2 تا 3 فصل آتی برنامه‌ریزی می‌کند.

فرهاد اما همچنان نیم نگاهی به قهرمانی در لیگ بیستم دارد و به رغم آنکه حواشی روزهای اخیر عمیقاً در روحیه شاگردانش تأثیر گذاشته و استقلال شرایط آشفته‌ای را تجربه می‌کند اما می‌تواند با برتری مقابل شهرخودرو (پدیده) و به دست آوردن این 3 امتیاز بازی عقب افتاده نیم نگاهی به قهرمانی در لیگ داشته باشد. این بازی قرار بود در هفته بیست و یکم برگزار شود اما به امروز و بعد از تعطیلات یک ماهه موکول شده است.

شهرخودرو در آخرین بازی خود در لیگ برتر توانست گل گهر را مغلوب کند، استقلال نیز مقابل صنعت نفت آبادان به برتری رسید تا خاطره تلخ دو باخت پی در پی در لیگ مقابل ذوب‌آهن و پرسپولیس را از ذهنش پاک کند و با روحیه مناسب‌تر گام به این میدان بگذارد اما تنها مسأله‌ای که ذهن هواداران استقلال را به خود مشغول ساخته، غیبت‌های مکرر برخی بازیکنان در تمرینات است.

دیاباته که قرار بود زودتراز اینها به تمرین تیمش برسد هنوز به تهران بازنگشته، فرشید اسماعیلی و رشید مظاهری به نوعی تمرینات را به دلیل مسائل مالی تحریم کرده‌اند و مهدی قایدی هم بعید است به این بازی برسد چون هنوز از دبی به تهران بازنگشته است! در این شرایط اما استقلال بازهم مهره‌های کافی برای عبور از شهرخودرو (پدیده) را در اختیار دارد و حجم بازیکنان تأثیرگذار در این تیم به حدی بالا است که می‌شود از فرهاد مجیدی به رغم تمام حواشی که در روزهای اخیر رخ داده، انتظار کسب پیروزی در این میدان را داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
چوب و هنر _فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
چوب و هنر _فوتر
دکتر عارفی - فوتر