ماجرای قتل ناپدریِ متجاوز در فرانسه
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۸۹۱
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۷
۳۴۹۹
زنی در فرانسه در حالی روز دوشنبه ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) در دادگاه حاضر شد که به قتل مردی که سال‌ها به‌عنوان ناپدری‌اش به او تجاوز کرده و سپس شوهرش شده بود و او را وادار به تن فروشی می‌کرد متهم شده است. در این پرونده مدافعان زنان قربانی خشونت بسیج شده و صدها هزار نفر طوماری را برای آزادی زن متهم امضا کرده‌اند.

یورو نیوز: زنی در فرانسه در حالی روز دوشنبه ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) در دادگاه حاضر شد که به قتل مردی که سال‌ها به‌عنوان ناپدری‌اش به او تجاوز کرده و سپس شوهرش شده بود و او را وادار به تن فروشی می‌کرد متهم شده است. در این پرونده مدافعان زنان قربانی خشونت بسیج شده و صدها هزار نفر طوماری را برای آزادی زن متهم امضا کرده‌اند.

دانیل پولت، شریک سابق زندگی مادر والری بکو بود. پولت زمانی که والری نوجوانی ۱۲ ساله بود برای نخستین بار به وی تجاوز کرد. والری بکو هم اکنون ۴۲ ساله است و دانیل پولت ۲۵ سال از او بزرگتر بود. پولت به زندان افتاد اما پس از آزادی به خانه بازگشت و به تجاوز به والری بکو ادامه داد.

متهم به قتل با یادآوری سال ۱۹۹۷ که ناپدری‌اش از زندان آزاد شد گفت: «او به مادرم گفته بود که دیگر هیچ کاری نمی‌کند اما باز شروع شد.»

ماجرای عجیب قتل ناپدری توسط دخترش در فرانسه

بکو در ۱۷ سالگی باردار شد و مادرش که الکلی بود او را از خانه بیرون انداخت. بکو سپس پیش پولت رفت تا با او زندگی کند. او در این باره گفت: «من می‌خواستم فرزندم را نگه دارم. کسی را نداشتم. کجا می‌توانستم بروم؟»

وی که خود از نداشتن پدر رنج می‌برد اضافه می‌کند: «من همیشه دوست داشتم بچه دار شوم و آن‌ها پدر داشته باشند. بنابراین او باید می‌بود.»

سلین ترم، رئیس دادگاه از والری درباره عشقش به مقتول پرسید که او جواب داد: «من همیشه آنچه را که به من می‌گفت، انجام می‌دادم.»

پولت نیز به شدت به مشروب اعتیاد داشت و با والری با خشونت رفتار می‌کرد. بعدها به او دستور داد به‌عنوان روسپی برای رانندگان کامیون کار کند. این مرد مینی‌ون خانوادگی راه انداخت و همسرش را مجبور به تن‌فروشی کرد. پولت تهدید می‌کرد اگر والری این اقدام را رد کند او را می‌کشد. دانیل پولت بارها با اسلحه والری را تهدید کرده بود.

والری درباره این خشونت‌ها می‌گوید: «ابتدا سیلی می‌زد، سپس به لگد زدن و مشت زدن تبدیل شد. با گذشت زمان تهدیدهایی با سلاح صورت گرفت.»

هنگامیکه پولت از کارلین دختر ۱۴ ساله‌اش درباره رابطه جنسی سوال‌هایی پرسید، بکو می‌گوید که تصمیم گرفت «این کار را متوقف کند.»

بکو در ماه مارس ۲۰۱۶ با شلیک یک گلوله به پشت گردن پولت، او را کشت. بکو جسد پولت را با کمک دو فرزند از چهار فرزندش پنهان کرد.

ولری بکو در اکتبر ۲۰۱۷ دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد اما تا زمان محاکمه تحت کنترل قضایی آزاد شد. وکلای وی گفته‌اند «خشونت شدیدی که بکو در مدت ۲۵ سال متحمل شده است و ترس از اینکه دخترش نفر بعدی باشد» او را وادار به کشتن پولت کرد.

جنین بوناگیونتا و ناتالی توماسینی دو وکیلی هستند که پیش از این از ژاکلین سوواژ، زن فرانسوی که به جرم قتل همسر آزارگرش به ۱۰ سال زندان محکوم شد دفاع کرده بودند اما این زن در سال ۲۰۱۶ پس از تبدیل شدن به نمادی برای مبارزه با خشونت علیه زنان مورد بخشش ریاست جمهوری قرار گرفت.

تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار امضا برای آزادی بکو که ممکن است به خاطر این اتهام به حبس ابد محکوم شود جمع آوری شده است. پیش بینی می‌شود جلسات دادگاه در کل هفته ادامه داشته باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر