اولیایی: مددی و مجیدی دست از لجبازی بردارند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۹۹۸۵
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
۴۷۱
مدیرعامل پیشین استقلال با بیان اینکه دلیل اصلی جنجال‌های اخیر در این باشگاه نبود کمیته فنی است، گفت: مجیدی و مددی را به آشتی دعوت می‌کنم، چون استقلال جای لجبازی نیست.

خبرگزاری مهر: تنش‌های موجود بین احمد مددی و فرهاد مجیدی مدیرعامل و سرمربی استقلال این روزها به بزرگ‌ترین چالش استقلال موجود شده و مصاحبه‌ها و بیانیه‌های متعدد این دو علیه هم پای بازیکنان را هم به میان کشیده است.

سید کاظم اولیایی کارشناس فوتبال و مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در این خصوص گفت: قبل از هر چیز مددی و مجیدی را به صلح به سود استقلال و هوادارانش دعوت می‌کنم. دعوای این دو هیچ نفعی برای خودشان و تیم ندارد و باعث می‌شود دود این اختلافات به چشم هواداران برود. مگر هواداران استقلال چه گناهی کردند که در این وضعیت باید شاهد این جنجال هم باشند؟

رییس هیات مدیره کانون پیشکسوتان استقلال گفت: زمانی که ابتدای فصل محمود فکری خواست از نساجی به استقلال بیاید، از کانون پیشکسوتان رخصت گرفت و این کار قشنگی بود. همان روز ما به او پیشنهاد دادیم برای تقویت خودش و تیمش یک کمیته فنی قوی تشکیل شود، که البته این اتفاق نیفتاد.

اولیایی تصریح کرد: اگر امروز شاهد این جنجال و چالش بین مدیرعامل و سرمربی هستیم، اصلی ترین دلیل آن نبود همان کمیته فنی است. خلاء کمیته فنی امروز به این شکل خودش را نشان می‌دهد و ممکن است در آینده هم به صورت‌های دیگر دیده شود. توصیه‌ام به تصمیم سازان در باشگاه استقلال این است که حتی‌المقدور در اولین فرصت اقدام به تاسیس یک کمیته فنی نمایند.

کارشناس فوتبال گفت: تشکیل کمیته فنی کار امروز و فردا نیست و یک برنامه‌ریزی می‌خواهد. اما استقلال امروز نیاز به یک اقدام عاجل و کوتاه مدت برای رفع این مشکلات دارد و من توصیه می‌کنم برای خاتمه دادن به این جنجال، عقلا به میدان آمده و با ریش سفیدی مشکل مددی و مجیدی را حل کنند و از این دو می‌خواهم با درک جایگاه خود و اهمیت ختم غائله را به سود تیم و هواداران اعلام نمایند.

رئیس هیات مدیره شرکت پیشکسوتان استقلال گفت: اصلی ترین مشکل این سالهای استقلال حضور مددی و امثال مددی در مدیریت آن نیست. مشکل بزرگ باشگاه این است که قدرت تصمیم‌گیری خارج از باشگاه است نه داخل آن.

وی افزود: تا زمانی که قدرت تصمیم‌گیری به داخل باشگاه باز نگردد، آش همین آش و کاسه همین کاسه است. باید قدرت تصمیم‌گیری به داخل باشگاه بازگردد؛ حتی اگر تصمیم اشتباه هم گرفته شد، بهتر از این است که تصمیمات خارج از باشگاه گرفته شود.

اولیایی تصریح کرد: الان در وزارت ورزش هر معاون و مشاور و حتی مدیر کلی یک سهم از پست‌های استقلال می‌خواهد و جنگ قدرت شده بلای جان. یکی می‌خواهد مدیر عامل تعیین کند، یکی دنبال تعیین معاون است و دیگری دنبال سهم گرفتن از یک پست دیگر. حتی صدای مجیدی هم چندی قبل در آمد و با صراحت گفت دخالت‌های وزارت ورزش قدرت تصمیم‌گیری را از داخل باشگاه گرفته است.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال خاطرنشان ساخت: زمانی هم که بنده مدیر باشگاه استقلال بودم، در همه آن سال‌ها تصمیم گیرندگان اصلی ورزش و فوتبال پرسپولیسی بودند، اما هیات مدیره وقت به قدری قوی بود که هرگز اجازه دخالت در امور باشگاه را به بالادستی‌ها نمی‌داد و استقلال خود را کاملاً حفظ کرده بود. باید استقلال بار دیگر به همان جا برسد که هیات مدیره برای آن تصمیم بگیرد نه اینکه تصمیمات اصلی در جای دیگری گرفته شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر