سرقت از منازل پایتخت توسط مادر و پسر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۱۵۰
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
۲۰۴۰
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که با همدستی مادرش اقدام به سرقت از منزل یکی از شهروندان به شیوه پنجره روی، کرده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که با همدستی مادرش اقدام به سرقت از منزل یکی از شهروندان به شیوه پنجره روی، کرده بود.

سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت گفت: بیست و چهارم اسفند ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت از منزل به دادخواهی یکی از شهروندان در کلانتری ۱۵۹ بی سیم تشکیل شد و برای رسیدگی تخصصی و کشف جرم به این یگان ارجاع شد، محتویات پرونده و اظهارات شاکی حکایت از آن داشت که برای مسافرت منزل خود را در محدوده خیابان هفده شهریور ترک و چند روز بعد پس از مراجعه متوجه می‌شود پنجره رو به کوچه باز بوده و پس از حضور در منزل با بهم ریختگی اسباب و اثاثیه منزل و سرقت اموال خود شامل، ۱۵۰ گرم طلا، وجه نقد، لپ تاپ و دو دستگاه گوشی همراه به ارزش تقریبی یکصد میلیون تومان مواجه می‌شود.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی اظهار داشت: به دنبال اظهارات شاکی، اکیپی از کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت منزل برای بررسی موضوع به محل وقوع جرم اعزام که با تحقیقات میدانی مشخص شد محل سرقت و خیابان‌های منتهی به آن فاقد دوربین مداربسته است و این امر فرصت مناسبی را برای سارق یا سارقان فراهم کرده و از طریق بالا رفتن از درخت روبروی منزل شاکی اقدام به باز کردن پنجره اتاق پذیرایی کرده و سپس با ورود به اتاق خواب از داخل کمد دیواری اموال وی را به سرقت برده اند لذا با توجه به ظواهر موجود فرد یا افرادی که وارد منزل شاکی شده اند قطع به یقین جوان و دارای آمادگی مناسب بدنی بوده اند که توانسته اند با استفاده از درخت به محل سرقت وارد شوند.

وی عنوان کرد: یافته‌های کارآگاهان از صحنه جرم و همچنین بهره گیری از شیوه‌های نوین و علمی کشف جرم هویت سارق را برملا کرد و مشخص شد اسم سارق «فریبرز» است و دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت از منزل است که توسط پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ به اتهام سرقت منزل به شیوه پنجره روی دستگیر شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی مشخص شد «فریبرز» بعد از سرقت در شرق کشور سکونت دارد، پس از هماهنگی قضائی و با تلاش کارآگاهان، متهم طی یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

کنجوریان گفت: در ادامه از متهم تحقیقات جامع صورت گرفت که در ابتدا منکر جرم صورت گرفته بود، اما با توجه به شواهد و قرائن به ناچار لب به اعتراف گشود و اظهار داشت، سرقت را با همدستی مادرم به اسم «فاطمه» انجام دادم، مادرم برایم قلاب گرفت و از درخت بالا رفتم و پس از سرقت از هم جدا شدیم و اکنون اطلاعی از او ندارم، اما مشخص شد فاطمه نیز به اتهام سرقت منزل تحت تعقیب است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت: با دستگیری نفر اصلی، پرونده سرقت پس از تکمیل تحقیقات به دادسرا ارسال شد وتلاش‌ها برای شناسایی و دستگیری دیگر متهم پرونده کماکان ادامه دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر