دعوت از بازیکنان پرسپولیس به تمرین آبی‌ها!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۲۶۴
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۷
۵۶۵۱
پیروزی مقابل پدیده مشهد در شرایطی به دست آمد که علاوه بر غیبت برخی بازیکنان تأثیرگذار، فضای تیمی استقلال تحت تأثیر اختلاف سرمربی با مدیرعامل بود؛ اختلافی که نشأت گرفته از مشکلات مالی است که هر یک از بازیکنان که بعد از بازی با پدیده مقابل خبرنگاران قرار گرفتند بر آن صحه گذاشتند و مصائبی که این روزها با آن مواجه‌اند را بازگو کردند.

ایران ورزشی: پیروزی مقابل پدیده مشهد در شرایطی به دست آمد که علاوه بر غیبت برخی بازیکنان تأثیرگذار، فضای تیمی استقلال تحت تأثیر اختلاف سرمربی با مدیرعامل بود؛ اختلافی که نشأت گرفته از مشکلات مالی است که هر یک از بازیکنان که بعد از بازی با پدیده مقابل خبرنگاران قرار گرفتند بر آن صحه گذاشتند و مصائبی که این روزها با آن مواجه‌اند را بازگو کردند.

سید حسین حسینی، ارسلان مطهری، مهدی مهدی پور، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، مهدی قایدی و محمد حسین مرادمند بازیکنانی بودند که بعد از برتری مقابل پدیده از مشکلات مالی گفتند و هر یک به سهم خود از فقدان امکانات کافی و حقوق‌های عقب افتاده پرده برداشتند. کمی قبل‌تر نیز مجیدی نسبت به شرایط موجود واکنش‌های متعددی داشت و او بعد از بازی نیز هرچند کوتاه، به رویه تصمیم گیری مدیران استقلال انتقاد کرد تا نشان دهد از مواضع خود هرگز عقب‌نشینی نکرده است اما حرف بازیکنان و مربیان استقلال چیست؟ آنها چه می‌خواهند و به دنبال چه چیزی هستند؟

واکاوی اظهارات بازیکنان و مربیان استقلال نشان می‌دهد که همه آنها به دنبال ایجاد یک شرایط مالی برابر در قیاس با رقیب سنتی (پرسپولیس) هستند تا بتوانند فارغ البال به تمرینات خود بپردازند و لیگ را به پایان برسانند.

در همین راستا حتی فرشید اسماعیلی در مصاحبه‌ای معنادار رو به دوستان پرسپولیسی خود کرده و از آنها خواسته برای اینکه پی به عمق مشکلات استقلال ببرند، یک روز به محل تمرین این تیم بیایند و امکاناتی که در اختیار استقلال قرار می‌گیرد را با آنچه در اختیار‌باشگاه پرسپولیس است، قیاس کنند.

وریا غفوری، کاپیتان استقلال نیز در اظهاراتی معنادار تنها خواستار تأمین امکانات حداقلی برای تیمش شد. او حتی گفت: «ما خواستارامکاناتی در حد استقلال هم نیستیم! فقط امکاناتی می‌خواهیم که بتوانیم با آن تمرینات عادی انجام دهیم.» صحبت‌های کاپیتان استقلال نشان می‌دهد که بازیکنان به نقطه‌ای رسیده‌اند که حاضرند با امکانات معمولی نیز برای تیم‌شان بازی کنند و فصل جاری را به پایان برسانند. نگران کننده‌ترین اظهارات را اما باید در صحبت‌های سید حسین حسینی هم جست‌وجو کرد که از مشکلات مالی بازیکنان جوان‌تر رونمایی و اعلام کرد برخی بازیکنان حتی برای تأمین یکی، دو میلیون پول درمضیقه قرار دارند!

به واقع در چنین فضایی بازیکنان استقلال چگونه می‌توانند با آسودگی خاطر برای تیم‌شان بازی کنند؟! آیا می‌شود در چنین اتمسفری که بازیکنان مدعی‌اند در اوج نابرابری است، امید به قهرمانی استقلال در جام حذفی داشت؟

استقلال به واقع برای قهرمانی در لیگ برتر شانس آنچنانی ندارد اما اگر قدری خوش شانس باشد می‌تواند جام قهرمانی حذفی را به چنگ آورد.

پرواضح است با اتفاقاتی که در روزهای اخیر رخ داده، هرگز نمی‌توان امیدی به آینده استقلال در این جام داشت، مگر آنکه با تغییراتی که قرار است در هیأت مدیره استقلال رخ دهد، تا حدی از این مشکلات برطرف شده و شرایط برابری ایجاد شود. وقتی استقلال با این سابقه برای حضور در سالن بدنسازی تا پاسی از شب بازیکنان خود را معطل خبر نهایی شدن محل برگزاری تمرین می‌گذارد، نشان می‌دهد که چه وضعیتی برای برگزاری یک جلسه تمرینی ساده برای بازیکنان به وجود می‌آید.

استقلال که خود روزگاری محل تمرین خودش را به تیم‌های دیگر قرض می‌داد حالا به وضعی دچار شده که حتی یک سالن اختصاصی برای برگزاری تمرینات خود ندارد و باید برای اجاره سالن بدنسازی خود را به این در و آن دربزند.

به هرحال اغلب این مشکلات نشأت گرفته از زیرساخت‌های باشگاه است و به قول بازیکنان اگر حتی همین شرایط اولیه تمرینی هم فراهم بود، می‌شد از بدقولی مکرر مالی باشگاه در پرداخت حقوق بازیکنان گذشت اما بد ماجرا آنجا است که استقلال از داشتن امکانات اولیه تمرین نیز بی‌بهره است و با انبوهی از مشکلات سخت افزاری دست و پنجه نرم می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:14
Iran (Islamic Republic of)
08:20 - 1400/04/02
آقای کاپیتان ووریاجان ضعف مدیرت وباندبازی ،متاسفانه درهمه مدیریت های کشوربوده واشکار است بایددرکنارصبر تلاش کردتا مدیریت ها تغییرکندواصلاح شوندخبر خوش در راه است.پهلوان ایرانی صبورباش.
یک پرسپولیسی از ایرانیان دانا
Iran (Islamic Republic of)
09:03 - 1400/04/02
قرارداد سیزده چهارده میلیاردی نبندن بجاش بدن امکانات ورزشگاهشونو درست کنن کاری که پرسپولیس کرد اول فصل اینقدر ریخت و پاش میکنن و هواداراش با ریخت و پاشا کری میخونن وسط فصل کاسه چکنم میگیرن دست
Iran (Islamic Republic of)
12:34 - 1400/04/02
اینا از روز اول با این تیم مشکل داشتن ،فقطم بخاطر هوادارای زیاد قادر نبودن منحلش کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر